Професійна адаптація учнів до умов навчання у ліцеї

Професійна адаптація учнів до умов навчання у ліцеї

Протягом вересня 2016 року в учнів І курсу у широкому колі викладачів, майстрів виробничого навчання відбулося незвичайне знайомство з майбутніми професіями. Викладачі спецдисциплін та майстри провели захопливі екскурсії інноваційними навчальними лабораторіями та майстернями.

Найкращі учні, разом зі своїми педагогами, провели майстер-класи, розповіли про обрані професії. 

Урок – презентація на тему виготовлення пальто від Крістіана Діора та майстер-клас «Виготовлення плаття-трансформера за 1 годину» з професії «Швачка. Кравець» викликали неймовірні емоції та велике захоплення в учнів. Паралельно першокурсники з професії «Швачка. Кравець» відвідали швейну фабрику ООО «Рекламний текстиль». Для ліцеїстів працівники провели пізнавальну та захоплюючу екскурсію, в ході якої діти отримали уявлення про роботу підприємства, ознайомилися з продукцією і мали можливість побачити весь процес виготовлення продукції – від ескізу до готового виробу.

Педагоги та учні-випускники будівельних професій продемонстрували для першокурсників свої професійні навички та сучасні виробничі технології.

Для учнів професії «Електрозварник ручного зварювання» майстром виробничого навчання проведено майстер-клас «Зварювання деталей», під час якого діти власноруч виготовили вазу для фруктів і овочів. 

Найбільше захоплення у майбутніх кухарів-офіціантів викликали уроки-презентації та майстер – класи: виставка карвінгу, сервірування столів, складання серветок, фламбування фруктів, виготовлення 3D – желе, приготування виробів з мастики, виробiв з листкового тіста.

Особливо хотілось, щоб молодь, яка обрала навчання у ліцеї, відчула свою приналежність до цього навчального закладу, щоб навчання стало для них одним із найрадісніших і найхвилюючих моментів. Багатогранний світ можливостей у фаховій та науковій сфері допоможе сформувати практичні навички за обраною професією, здобути досвід стажувань зі спеціальності, а також – відкрити і розвинути власні таланти, збагативши світ креативом, позитивними емоціями, красою!

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.