«Проф FEST OK» у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

Сьогодні, 10 квітня 2019 року, у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» стартував обласний молодіжний профорієнтаційний фестиваль  «Проф FEST OK».  На захід були запрошені директори професійно – технічних навчальних закладів Київської області, директор та представники департаменту  освіти і науки  КОДА, представники органів влади та соціальні партнери.

У фестивалі взяли участь 86 учнів із різних загальноосвітніх, спеціалізованих навчальних закладів  Київщини, діти з особливими освітніми потребами. Уважно спостерігали  за своїми вихованцями  їхні наставники.

Відкрила фестиваль директор департаменту освіти і науки Київської обласної  державної адміністрації Віра Рогова, яка побажала учасникам свідомого  професійного самовизначення та нових відкриттів і вражень.

Під час проведення фестивалю працювали 7 професійних локацій, де учні  знайомилися з навичками професії швачки, кравця, перукаря, будівельника, майстра ресторанного та готельного обслуговування, дизайнера, офіціанта.

Усі бажаючі мали змогу взяти участь у майстер – классах з приготування сніданків 5-10-15 хв., створити зачіску на кожен день, заплести косу різними способами, спроектувати 3-D модель будівлі, приготувати  смузі, апельсиновий фреш, нанести декоративну штукатурку на гіпсокартонову поверхню, виготовити  великодній сувенір із фетру, підготувати готельний номер для зустрічі гостей.

За якісно виконану роботу учасники отримували купон успіху. Весело, креативно, нестандартно проходила квест – гра. Протягом усього часу гри учні – куратори ліцею вели фото та відеозйомку і стрімили матеріали в прямий ефір  на сторінку закладу в ІNSTAGRAM.

Жоден із учасників фестивалю не поїхав додому без подарунків. Найактивніші учні були нагороджені дипломами фестивалю «Проф  FEST OK»  департаменту освіти і науки КОДА, сертифікатами і ваучерами КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей».

Протягом гри учні познайомилися, здружилися між собою та потоваришували із учнями ліцею. Приємно, що 8 учасників  фестивалю по закінченні  квесту виявили бажання здобувати професійну освіту у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» і написали заяви на вступ.

«Проф  FEST OK»  у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» ще раз продемонстрував, що бути професійним, креативним, сучасним, комунікативним завжди модно!

Дякуємо усім учасникам за активно проведений день!

Останні новини

Співпраця з роботодавцями

22.04.2019
            Протягом квітня місяця 2019 року КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» гостинно відчиняв свої двері для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти Васильківського району.             Сьогодні, 22 квітня 2019 року, викладачі вишу та роботодавці завітали до ліцею запросити учнів та випускників на навчання і роботу.             Вдячні викладачам кафедри експертизи харчових продуктів Київського національного університету харчових технологій за змістовну інформацію про університет, умови вступу на навчання, особливості навчання випускників професійних ліцеїв в університеті, за цікавий проведений майстер-клас «Визначення якості меду та фальсифікації».             Для учнів з професії «Кухар. Офіціант» відкрились нові перспективи завдяки знайомству з представниками фірми «SERVICE MANAGEMENT GROUP», які детально познайомили з умовами влаштування, праці, оплатою у готелях та ресторанах м. Києва. Дякуємо за співпрацю колегам та роботодавцям.

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.