Рік Івана Франка

2016 – ий рік в Україні – рік відзначення 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті відомого талановитого українського письменника, поета, публіциста, перекладача, вченого, громадського й політичного діяча  Івана Франка.

У КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» розпочалися заходи по відзначенню роковин Франка.

23 лютого викладачем української мови і літератури Годісь І.В, був проведений перший урок по творчості українського письменника-модерніста Івана Яковича Франка: «Значення його творчості в літературі». Це був урок – дослідження, завданням якого було розповісти учням про нелегке життя українського генія, про  тяжкі повороти його долі, родинні і матеріальні труднощі і, зрештою, хворобу, з якою письменник боровся протягом останніх років життя. Проте немічним і безпорадним поет не став. «Дух, що тіло рве до бою» спонукав писати.

Творчість Івана Франка настільки багатогранна: вона включає в себе не лише літературні твори, а й праці з теорії та історії літератури, мовознавства, етнографії, економіки, історії, психології.

Учні 13 групи з професії «Муляр. Штукатур» Гавриленко Руслан та Литвиненко Юлія виступили з власними проектними роботами: «Різноманітність творчої спадщини Івана Франка» та «Франко і український модернізм».

Великому Каменяреві в Україні встановлено так багато пам’ятників, відкрито стільки меморіальних дошок, стільки вулиць і навчальних закладів названо його іменем, що постать «вічного революціонера» вже давно стала символом незламності і мужності українського народу.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.