Святкування Дня Європи та Дня вишиванки

18 травня 2017 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» були проведені заходи до Дня Європи в Україні, який відзначається у третю суботу травня. В Україні свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, які дотримуються в ЄС. Викладач історії Мамчур В.В. провела урок на тему «Я – українець, я – європеєць». В ході заходу учні ознайомилися з історією походження свята та переглянули відеоролик «Безвізовий режим», а на завершення учасники виконали вправу «Як стати європейцем».

Щоб рухатись вперед, потрібно любити Батьківщину,  знати та поважати своїх однодумців. Ми живемо в унісон з Європою, мислимо по-європейськи, у нас спільні ідеали. Цей день став символом початку вільного та успішного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях та спільних інтересах.

В цей день педагогічні працівники та учні Васильківського професійного ліцею також відзначали День вишиванки.

Це — Всеукраїнське свято, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення етнічного вишитого одягу. Дрес-кодом дня була вишиванка, і ліцей замайорів різнобарвними орнаментами української вишивки. Всі були надзвичайно яскраві та красиві. В акції взяли участь не лише учні, а й педагоги та працівники закладу.

Викладач української мови та літератури під час уроку розповіла про історію виникнення свята. «Вишиванка – не просто красиве вбрання, насправді – це сильний оберіг від усіх негараздів. І чим більше людей повірять у силу вишиванки – тим сильнішою стане цей оберіг для нації»,- наголосила вона. Українська вишиванка — це те, без чого важко уявити українську культуру, побут і історію. Кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції. І найважливіше те, що вишиванка, маючи вікову історію, не втратила своєї популярності і до сьогодні.

Одягнутись у вишиванку – це можливість на весь світ продемонструвати свою приналежність до українського народу, його культури, відчути гордість за те, що ми – українці!

Останні новини

Співпраця з роботодавцями

22.04.2019
            Протягом квітня місяця 2019 року КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» гостинно відчиняв свої двері для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти Васильківського району.             Сьогодні, 22 квітня 2019 року, викладачі вишу та роботодавці завітали до ліцею запросити учнів та випускників на навчання і роботу.             Вдячні викладачам кафедри експертизи харчових продуктів Київського національного університету харчових технологій за змістовну інформацію про університет, умови вступу на навчання, особливості навчання випускників професійних ліцеїв в університеті, за цікавий проведений майстер-клас «Визначення якості меду та фальсифікації».             Для учнів з професії «Кухар. Офіціант» відкрились нові перспективи завдяки знайомству з представниками фірми «SERVICE MANAGEMENT GROUP», які детально познайомили з умовами влаштування, праці, оплатою у готелях та ресторанах м. Києва. Дякуємо за співпрацю колегам та роботодавцям.

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.