Соборна духом Україна

Соборна духом Україна

Велична і свята, моя ти Україно,
лише тобі карать нас і судить
І нам твою історію творить!

22 січня цього року Україна відзначає 97 – у річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західної Української Народної Республіки.

З нагоди відзначення цієї знаменної дати в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» 22 січня 2016 року вихователем Жуковою Н.В. та бібліотекарем Головачовою М.І. була проведена година духовності: «Соборна духом Україна», спрямована на виховання любові до своєї Батьківщини, розширення світогляду про Україну, піднесення патріотичного духу учнів. Викладач історії Мамчур В.В. розповіла учням про виникнення свята Соборності та ознайомила з історичними віхами боротьби українського народу за свою незалежність. Учні виконували патріотичні пісні, читали вірші; своїми виступами вони прагнули показити, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Пишаймося, що ми Українці.

Бібліотекарем ліцею Головачовою М.І. проведено віртуальну подорож «Місцями пам’яті» та організовано літературну тематичну виставку «З Україною в серці».

Захід дав змогу розширити кругозір учнів про історію виникнення та святкування Дня Соборності України, виховувати почуття національної гідності, повагу до культурних цінностей власного народу. 

Нинішнього року це свято пройшло значимо. Бо ціну єднання ми зрозуміли по справжньому нині, коли українські військові своїм життям виборюють державну незалежність, захищають і відстоюють територіальну цілісність Вітчизни. 

 Проведені заходи засвідчили, що тема Соборності України завжди була важливою і питання єдності українських земель сьогодні не залишає байдужим молоде покоління.

Останні новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

10.05.2019
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах нашого міста. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей»  з 06 по 10 травня 2019 року долучилися до проведення Тижня  безпеки дорожнього руху та взяли участь у різноманітних  пізнавальних заходах: урок – гра «Дорожні знаки та їх значення»;єдиний урок  «Безпека на дорозі – безпека життя»;зустріч із представниками патрульної поліції;практичне заняття з медичним працівником на тему «Надання першої до медичної допомоги при ДТП». Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття учнів  про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги підлітків, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховували бажання бути в безпеці на дорогах. На завершення тижня  до ліцею завітали з профілактичною бесідою представники  поліції, які нагадали здобувачам освіти про те, що нехтування як водіями, так і пішоходами Правил дорожнього руху призводить до травмування та загибелі людей. Тиждень безпеки дорожнього руху у ліцеї – це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Будьте обачні!

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2019
І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти.    В. Симоненко З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також    утвердження    патріотизму та національної    гідності   8-9 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» пройшли  заходи: святкове оформлення фойє ліцею та показ відеороликів;організовано виставку документальних матеріалів часів Другої світової війни, на якій представлені спогади учасників бойових дій, художні твори про події Великої Вітчизняної війни;групою учнів здійснено покладання квітів до меморіального пам’ятника невідомому солдату;08 травня у групах відбулися тематичні уроки – спогади «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Викладач історії Журавкова О.О. ставила за мету уроку переосмислення подій Другої світової війни, руйнування історичних міфів, рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкресленні солідарності та бойового братерства усіх держав та народів. Урок пройшов у формі діалогу щодо складних сторінок нашої історії;зустрічі  з дітьми війни та ветеранами «Ми вдячні Вам за мирне небо». Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у запеклій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.