Тиждень англійської мови

Тиждень англійської мови

Потворних мов не існує.
Я слухаю кожну мову так, наче вона – єдина,
а коли я чую про мову, що зникає,
це спустошує мене так само,
наче йдеться про загибель Землі.
(Еліас Канетті)

З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок учнів з 19 по 23 грудня 2016 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено «Тиждень англійської мови».

Це чудова можливість для практики найпоширенішої мови світу, адже у світі близько 350 мільйонів людей є носіями англійської мови і близько мільярда людей вивчають англійську, як іноземну.

19 грудня, згідно з планом проведення тижня, учні ліцею виготовили стінгазети на теми «Свята Великобританії», «Свято Св. Патрика», «Вогняний фестиваль вікінгів».

20 грудня відбувся урок-ділова гра «Обслуговування іноземних відвідувачів у ресторані» по темі «Їжа» на якому учні закріпили та узагальнили знання з тем «Здорова їжа», «Мої кулінарні уподобання», удосконалили вміння складати орієнтовне меню для певного типу ресторанного закладу та пояснити гостю склад замовленої страви.

21 грудня було оголошено Днем англійської мови. В цей день проведено різноманітні заходи: перегляд тематичних фільмів англійською мовою; в бібліотеці ліцею було створено тематичну виставку англійських книжок «Wonderful Books»; відбулося засідання дискусійного клубу на тему «Вільям Шекспір – найвизначніший англійський письменник. Бути чи не бути?»

22 грудня в ліцеї пройшов брейн-ринг знавців англійської мови “English is fun” з використанням мультимедійної презентації. Присутніх вразила гарна ерудиція учнів знання англійської мови, згуртованість і вміння працювати в команді. Учасники приймали активну участь в обговоренні запропонованих запитань, самостійно оцінювали свої наявні знання про англомовні країни.

23 грудня було проведено відкритий захід – історичний екскурс на тему «Історія королівської родини». Під час презентації «Генеалогічне дерево родини Віндзорів», та документального фільму «Королева Великої Британії» присутні дізналися про історію походження королівської родини та буденне життя найвідомішої родини Великобританії.

Учні були активними учасниками та співорганізаторами всіх запланованих заходів. Вони продемонстрували знання та таланти, відчули смак конкурсної гри – а це надзвичайно допомагає стати ближчими один до одного, навчитися відчувати плече друга. У цьому і полягає істинна цінність ліцейного життя. Як кажуть англійці: “Together we are strong”.

Останні новини