Тиждень безпеки дорожнього руху

Тиждень безпеки дорожнього руху

Безпечний рух на дорозі – запорука безпечного життя! Під таким гаслом з 16 по 20 травня 2016 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» розпочалися заходи присвячені тижню безпеки дорожньому руху.

Стартували заходи з проведення практичним психологом Дармостук Л.С. вікторини: «Дорожні знаки та їх значення». В учнів моніторили знання деяких дорожніх знаків, які вони спостерігають найчастіше на своєму шляху.

Перевірити знання з правил безпечної поведінки на дорозі допомогла наступна вікторина: «Червоний, жовтий, зелений», яка дала змогу оцінити можливі варіанти поведінки учнів під час нестандартних ситуацій на дорозі; застосувати знання по наданню першої медичної допомоги.

Під керівництвом вихователя Жукової Н.В., учні 25 групи взяли участь у веселій естафеті «Чи безпечний рух через пішохідний перехід», під час якої в ігровій формі демонстрували можливі варіантами переходу дороги на пішохідному переході та біля світлофору. Учасники добре справилися із завданням.

Швидко промайнули всі заплановані заходи, на згадку про які залишилися отримані знання та гарний настрій. Після підведення підсумку тижня безпеки  та відзначення найактивніших учнів, можна стверджувати, що учні ще раз підтвердили свої знання з правил дорожнього руху.

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.