Тиждень біології та екології

Тиждень біології та екології

З 11 по 15 квітня 2016 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» був проведений Тиждень біології та екології, організатором якого стала викладач біології та екології, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель Шапаренко Ольга Олексіївна.

Екологічний стан нашої планети та охорона навколишнього середовища – це сьогодні найактуальніша проблема людства. Саме тому в роботі з молоддю питання природоохоронного й екологічного виховання повинні займати центральне місце. Викладачем проводилася наступна робота:

  • поглиблення наукових знань з біології та екології, що забезпечують відповідальне ставлення учнів до навколишнього середовища і життя;
  • розширення уявлення про взаємозв’язок живих організмів з довкіллям;
  • пропаганда екологічного та природоохоронного виховання як усвідомлення ідеї гармонійної взаємодії суспільства і природи, людини та довкілля;
  • формування особистості з правильним екологічним мисленням.

В рамках предметного Тижня біології та екології були проведені наступні заходи для учнів:

  • виставка науково-популярної літератури, творчих робіт учнів з біології екології, в фойє ліцею;
  • демонстрація науково-популярних фільмів з проблем збереження довкілля, в фойє ліцею;
  • шоу-вікторина «Біологія – диво-наука», для учнів І-ІІ курсів.
  • урок-диспут «Цивілізація – це благо чи зло для природи?» для учнів ІІ-го курсу.

Екологічне виховання учнів має відбуватися постійно, на кожному уроці потрібно спрямовувати зусилля щодо екологічного виховання підростаючого покоління, щоб хоч трішки змінити споживацькі стереотипи у ставленні до природи.

Екологічна ситуація, що склалася в Україні, не може залишати байдужим кожного, хто хоч трішки вболіває за долю навколишнього середовища, за своє майбутнє своїх дітей.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.