Тиждень біології та екології

Тиждень біології та екології

З 11 по 15 квітня 2016 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» був проведений Тиждень біології та екології, організатором якого стала викладач біології та екології, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель Шапаренко Ольга Олексіївна.

Екологічний стан нашої планети та охорона навколишнього середовища – це сьогодні найактуальніша проблема людства. Саме тому в роботі з молоддю питання природоохоронного й екологічного виховання повинні займати центральне місце. Викладачем проводилася наступна робота:

  • поглиблення наукових знань з біології та екології, що забезпечують відповідальне ставлення учнів до навколишнього середовища і життя;
  • розширення уявлення про взаємозв’язок живих організмів з довкіллям;
  • пропаганда екологічного та природоохоронного виховання як усвідомлення ідеї гармонійної взаємодії суспільства і природи, людини та довкілля;
  • формування особистості з правильним екологічним мисленням.

В рамках предметного Тижня біології та екології були проведені наступні заходи для учнів:

  • виставка науково-популярної літератури, творчих робіт учнів з біології екології, в фойє ліцею;
  • демонстрація науково-популярних фільмів з проблем збереження довкілля, в фойє ліцею;
  • шоу-вікторина «Біологія – диво-наука», для учнів І-ІІ курсів.
  • урок-диспут «Цивілізація – це благо чи зло для природи?» для учнів ІІ-го курсу.

Екологічне виховання учнів має відбуватися постійно, на кожному уроці потрібно спрямовувати зусилля щодо екологічного виховання підростаючого покоління, щоб хоч трішки змінити споживацькі стереотипи у ставленні до природи.

Екологічна ситуація, що склалася в Україні, не може залишати байдужим кожного, хто хоч трішки вболіває за долю навколишнього середовища, за своє майбутнє своїх дітей.

Останні новини

Відкритий урок з предмету «Основи підприємницького успіху”

11.02.2019
«Підприємець повинен бути, якщо він хоче мати успіх –трояким: і «завойовником», і «організатором», і «торговцем» В.Зомбарт 11 лютого 2019 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» в рамках місячника методичної роботи викладачем економіки, історії та права Мамчур В.В. з учнями гр. 46 було проведено відкритий урок з предмету «Основи підприємницького успіху». Урок проходив у формі ділової гри «Управлінські та ділові якості підприємця». У процесі гри учні були поділені на 2 команди, за результатами тестування обиралися керівники команд, в яких було виявлено найбільший набір підприємницьких якостей. Кожна команда обрала собі рекламного агента, аналітика та фінансиста. І розпочалась чесна конкурентна боротьба 2-ох бізнес проектів: онлайн магазину рукоділля «Золоті ручки» та клубу настільних ігор «Рандом». Варто відмітити активність і знання учасників у сфері економіки, фінансів, реклами та права, їх підготовку бізнес-планів та рекламної кампанії. У результаті гри перемогла команда «Золоті ручки», яка не лише вміло захистила свій бізнес-план, а й знайшла правильний рекламний хід, щоб своїми послугами зацікавити клієнтів. Урок продемонстрував процес розвитку креативності, ініціативи, пошукової активності у навчально-виховному процесі, сприяв розкриттю творчого потенціалу обдарованого учня, формуванню його базових компетенцій та був спрямований на формування активної життєвої позиції.

Веб-квест «Інноваційні педагогічні технології у професійній освіті»

08.02.2019
08 лютого 2019 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» Наталя Кулалаєва, кандидат хімічних наук, доцент, завідувач лабораторією технології професійного навчання Інституту ПТО НАПН України провела тренінг «Інноваційні педагогічні технології у професійній освіті» для педагогів ліцею. Захід проходив у рамках місячника методичної роботи «Педагогічні та виробничі інновації в сучасній професійній освіті», який стартував у ліцеї 04 лютого 2019 року. Педагоги вивчали сучасні інноваційні технології: • проектні технології навчання;• кейс-технології;• технології імітаційно-ігрового навчання;• тренінгові технології;• технології розвитку критичного мислення.По завершенню веб-квесту кожна робоча група захистила власний проект – презентацію однієї із обраних технологій. Захід пройшов творчо та на високому рівні. Усі учасники тренінгу отримали сертифікат Інституту ПТО НАПН України за підписом директора інституту В.О. Радкевич. Висловлюємо щиру подяку Н.В. Кулалаєвій за проведену роботу, створення теплої атмосфери спілкування. Сподіваємося на подальшу співпрацю.