Тиждень енергоефективності

Тиждень енергоефективності

З 07 по 11 листопада 2016 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» були проведені заходи по енергоефективності з метою формування в учнів уявлення про енергозберігаючі технології, розуміння ними необхідності бережливого ставлення до використання електроенергії.

В актовій залі ліцею з учнями була переглянута презентація учня 32 групи Бурденюка О., який показав уміння працювати із різними джерелами інформації, формулювати думку про способи економного використання електричної та теплової енергії. Судження, як виявилось, в учнів дуже глибокі, й вони розуміють важливість енергозбереження в Україні. Екологічні проблеми, глобальне потепління і навіть економічна криза, на думку дітей, частково повʼязані з енергополітикою: «Важливо не витратити те, що здобула країна до сьогодні. Держава має виявляти зацікавленість у фінансуванні й підтримці енергетичної сфери».

Під час вікторини всі з зацікавленням розповідали про раціональне використання різних видів енергії, а також застерегли про шкідливість нераціонального її використання.

Учнями 13 групи була випущена інформаційна газета «Споживаймо енергію розумно», в якій висвітлили приклад Німеччини, яка до 2020 року планує повністю зупини роботу АЕС. І це правильне рішення. Хотілося, щоб в нашій країні теж дійшли черга до вирішення цього питання, адже Донбас разом із Криворіжжям вважаються найзабрудненішими не тільки в Україні, а й у світі.

Тиждень енергозбереження в ліцеї продовжується. Всі групи долучаються до таких необхідних та вкрай потрібних суспільству заходів.

Останні новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

10.05.2019
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах нашого міста. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей»  з 06 по 10 травня 2019 року долучилися до проведення Тижня  безпеки дорожнього руху та взяли участь у різноманітних  пізнавальних заходах: урок – гра «Дорожні знаки та їх значення»;єдиний урок  «Безпека на дорозі – безпека життя»;зустріч із представниками патрульної поліції;практичне заняття з медичним працівником на тему «Надання першої до медичної допомоги при ДТП». Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття учнів  про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги підлітків, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховували бажання бути в безпеці на дорогах. На завершення тижня  до ліцею завітали з профілактичною бесідою представники  поліції, які нагадали здобувачам освіти про те, що нехтування як водіями, так і пішоходами Правил дорожнього руху призводить до травмування та загибелі людей. Тиждень безпеки дорожнього руху у ліцеї – це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Будьте обачні!

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2019
І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти.    В. Симоненко З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також    утвердження    патріотизму та національної    гідності   8-9 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» пройшли  заходи: святкове оформлення фойє ліцею та показ відеороликів;організовано виставку документальних матеріалів часів Другої світової війни, на якій представлені спогади учасників бойових дій, художні твори про події Великої Вітчизняної війни;групою учнів здійснено покладання квітів до меморіального пам’ятника невідомому солдату;08 травня у групах відбулися тематичні уроки – спогади «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Викладач історії Журавкова О.О. ставила за мету уроку переосмислення подій Другої світової війни, руйнування історичних міфів, рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкресленні солідарності та бойового братерства усіх держав та народів. Урок пройшов у формі діалогу щодо складних сторінок нашої історії;зустрічі  з дітьми війни та ветеранами «Ми вдячні Вам за мирне небо». Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у запеклій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.