Тиждень математики

Предмет математики настільки серйозний,
що не треба нехтувати можливістю зробити його цікавим.
Блез Паскаль

З 12 по 19 квітня в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбувся предметний тиждень з математики.
Мета проведення:
формувати пізнавальний інтерес учнів до вивчення математики;
розкрити красу математичних понять;
поглибити здобуті на уроках знання, показати способи їх використання на практиці;
ознайомити учнів із життям відомих вчених-математиків.
Під час проведення тижня викладач та учні активно використовували сучасні інформаційні технології, що зробило всі заходи не лише цікавими, а і практично доцільними відносно кожної професії, яку здобувають наші ліцеїсти.
Викладачем Панченко Л.О. були проведені цікаві та змістовні заходи.
Розпочався тиждень виставкою інформаційних листків «Цікава математика» та грою «Розгадай ребус», ці заходи дозволили дітям включитись у веселу атмосферу математичного тижня.

13 квітня відбувся відкритий урок-дослід з математики в 15 групі, професія «Кухар.Офіціант» на тему: «Дійсні числа та дії над ними».

Мета уроку: розширити уявлення учнів про число, числові множини; закріпити поняття натуральних, цілих, раціональних та ірраціональних чисел; розвивати критичне мислення та вміння застосувати ці знання у своїй виробничій діяльності.

14 та 19 квітня відбулись позакласні заходи професійного спрямування.

В 11 групі, професія «Швачка. Кравець» – «Математичні ігри», спрямовані на розвиток уяви шляхом використання старовинної гри «Стомахій», яку винайшов Архімед. Ці знання допомогли майбутнім майстрам швейної справи розвити уяву та творчі задатки.

В 12 групі, професії «Електрозварник ручного зварювання» відбувся захід «Математичні фокуси», мета якого полягала в тренуванні пам’яті та математичних задатків учнів.

18 квітня в ліцеї було поведено відкритий захід – математична вікторина «Найрозумніший». В змаганнях брали участь дві команди: збірна команда І –х курсів «Мінуси» та команда ІІ-х курсів «Плюси».

За результатами гри, компетентне журі розподілило місця між командами. Переможцем стала команда перших курсів «Мінуси».

Тиждень математики завершився випуском газети «Математика в моєму житті» та визначенням переможців конкурсу на найкращий мультимедійний проект.

19 квітня було підведено підсумки, в результаті яких Тиждень математики показав, що кожен учень має математичні здібності та вміння, і може з легкістю застосовувати ці знання в своєму житті: на відпочинку, на виробництві, вдома.

Останні новини