Тиждень «Молодь за здоровий спосіб життя»

З 11 по 14 квітня 2017 року учні КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» взяли активну участь в організації і проведенні заходів в рамках тижня здоров’я: «Молодь за здоровий спосіб життя».

Заходи, які проводилися, були направлені на популяризацію серед учнів здорового способу життя, виховання культури безпечної життєдіяльності, профілактики травматизму, отримання вмінь і практичних навичок, а також формування свідомого та відповідального ставлення до особистої та колективної безпеки.
11 квітня на загальній учнівській лінійці було оголошено відкриття тижня. В фойє ліцею відбувався показ відеороликів: «Не руйнуй свої мрії!» та демонстрація тематичних інформаційних листівок.

Вчитель біології Шапаренко О.О. та соціальний педагог Ніколенко Н.А. провели бінарне заняття з елементами тренінгу «Здоров’я – цінність мого життя», під час якого учасники обговорювали складові здоров’я, корисні та шкідливі фактори, що на нього впливають. Використання інтерактивних вправ «Бінго», «Мої очікування», мозковий штурм, «Як розпорядитися своїм життям?» дозволило тренерам створити невимушену робочу атмосферу на занятті, залучити всіх учнів до активної співпраці.
В цей день була проведена зустріч з Тамарою Черних, лікарем – гінекологом, директором Благодійної організації «Фонд Справедливого Фінансування». Під час зустрічі з дівчатами обговорювалися питання статевого та репродуктивного здоров’я.

Практичний психолог Дармостук Л.С. з учнями 12 та 11 груп реалізувала тренінгові заняття на теми: «Розмова про шкідливі звички», «Репродуктивне здоров’я жінки». Всі учасники були активними в обговоренні актуальних питань збереження здоров’я, висловлювали свої думки, погляди на проблеми тютюнопаління, вживання наркотичних і алкогольних речовин серед учнівської молоді, пропонували методи і шляхи вирішення даних проблем.

12 квітня працівники ювенальної превенції Васильківського відділу поліції зустрілись з учнями I курсу у форматі круглого столу. Працівники поліції застерегли дітей від участі у конфліктних ситуаціях між однолітками. Також обговорювалось питання щодо негативних наслідків прояву дитячої агресії, вживання шкідливих звичок. В ході зустрічі учні отримали багато корисної інформації, відповіді на питання, які їх турбували, переглянули тематичні відеоролики.

13 квітня в ліцеї була проведена першість з бігу серед учнів I курсів, приурочена до Всесвітнього дня здоров’я.
Заходи, які реалізовувалися протягом тижня були спрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя. Наші учні поновили знання та навички безпеки життєдіяльності. А найголовніше – розуміння необхідності вести здоровий спосіб життя, відповідально ставитися до власного фізичного та психічного здоров’я.

Останні новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

10.05.2019
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах нашого міста. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей»  з 06 по 10 травня 2019 року долучилися до проведення Тижня  безпеки дорожнього руху та взяли участь у різноманітних  пізнавальних заходах: урок – гра «Дорожні знаки та їх значення»;єдиний урок  «Безпека на дорозі – безпека життя»;зустріч із представниками патрульної поліції;практичне заняття з медичним працівником на тему «Надання першої до медичної допомоги при ДТП». Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття учнів  про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги підлітків, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховували бажання бути в безпеці на дорогах. На завершення тижня  до ліцею завітали з профілактичною бесідою представники  поліції, які нагадали здобувачам освіти про те, що нехтування як водіями, так і пішоходами Правил дорожнього руху призводить до травмування та загибелі людей. Тиждень безпеки дорожнього руху у ліцеї – це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Будьте обачні!

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2019
І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти.    В. Симоненко З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також    утвердження    патріотизму та національної    гідності   8-9 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» пройшли  заходи: святкове оформлення фойє ліцею та показ відеороликів;організовано виставку документальних матеріалів часів Другої світової війни, на якій представлені спогади учасників бойових дій, художні твори про події Великої Вітчизняної війни;групою учнів здійснено покладання квітів до меморіального пам’ятника невідомому солдату;08 травня у групах відбулися тематичні уроки – спогади «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Викладач історії Журавкова О.О. ставила за мету уроку переосмислення подій Другої світової війни, руйнування історичних міфів, рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкресленні солідарності та бойового братерства усіх держав та народів. Урок пройшов у формі діалогу щодо складних сторінок нашої історії;зустрічі  з дітьми війни та ветеранами «Ми вдячні Вам за мирне небо». Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у запеклій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.