Тиждень «Молодь за здоровий спосіб життя»

Тиждень «Молодь за здоровий спосіб життя»

Добути і зберегти своє здоров’я може тільки сама людина.
М. Амосов

З 4 по 8 квітня 2016 року учні КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» взяли активну участь в організації і проведенні заходів в рамках тижня здоров’я: «Молодь за здоровий спосіб життя».

Заходи, які проводилися протягом тижня були направлені на досягнення єдиної мети: формування в учнів стійких переконань про цінність власного здоров’я, через ведення ними здорового способу життя.

4 квітня на загальній учнівській лінійці було оголошено відкриття тижня.

В фойє ліцею відбувся конкурс тематичних інформаційних листівок серед учнівських груп.

Практичний психолог Дармостук Л.С. провела з учнями І-ІІ курсів тренінгові заняття: «Здоровий спосіб життя – успішне майбутнє».

Закінчився перший день тижня переглядом учнями ліцею театралізованої вистави волонтерів громадської організації «Слово життя» – «Відродження живої Надії».

5 квітня учні І курсів взяли участь в диспуті «Сила звичок», який провели волонтери громадської організації «ЮНІТІ». Ліцеїсти були активними в обговоренні актуальних питань збереження здоров’я, висловлювали свої думки, погляди на проблеми тютюнопаління, вживання наркотичних і алкогольних речовин серед учнівської молоді, пропонували методи і шляхи вирішення даних проблем.

6 квітня в ліцеї була проведена спартакіада «Молодь України за здоровий спосіб життя». Всі групи взяли активну участь в спортивному заході, але найкращі спортивні результати показали команди груп 12 та 22, професія «Електрозварник ручного зварювання».

Під час змагань панувала весела атмосфера і здоровий, спортивний дух.

Традиційно, кожного року з метою попередження правопорушень учні ліцею зустрічаються з представниками правоохоронних органів та медичними працівниками.

7 квітня відбулася зустріч учнів з лікарем – інфекціоністом Васильківської ЦРЛ Осіповою Т.М. і Амброз Т.В. начальником Фастівського МРВ КВУ, підполковник внутрішньої служби. В ході зустрічі учні отримали багато корисної інформації, відповіді на питання які їх турбували, переглянули тематичні відеоролики.

Завершилась зустріч виступом учнівської агітбригади «Імпульс».

На завершення тижня 8 квітня соціальний педагог Шевченко А.О. провела з учнями, що потребують посиленої педагогічної уваги тренінг: «Здоров’я – цінність нашого життя».

Учнівський актив організував проведення трудового десанту на спортивну майданчику та випустив підсумкову інформаційну газету по заходах тижня «Молодь за здоровий спосіб життя».

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.