Тиждень охорони праці

З 24 квітня по 28 квітня 2017 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено тиждень з охорони праці, безпеки життєдіяльності.

Інженером з ОП Качкардою М.П. розроблено і оголошено на нараді план заходів по проведенню даного тижня.

На загальноліцейній лінійці оголошено відкриття тижня, заходи по його проведенню.

В навчальному закладі організовано виставку плакатів, малюнків, стінгазет з ОП, БЖД, протипожежної та електробезпеки, гігієни і санітарії, дій при надзвичайних ситуаціях.

Протягом тижня були проведені наступні заходи:
зустріч з Зінченком В.А., першим заступником начальника ДПРЗ, підполковником служби цивільного захисту;
відбулася виставка малюнків на тему: «Охорона праці очима дітей»;
бесіди з питань безпеки життєдіяльності;
практичне тренування з евакуації учнів та працівників навчального закладу на випадок надзвичайної ситуації.

Проведено перевірку безпеки праці в кожному структурному підрозділі ліцею: майстернях, кабінетах, лабораторіях, спортивному майданчику, спортзалі, їдальні, гуртожитку.

Головною вимогою щодо ефективної діяльності ліцею – не тільки професійна підготовка кваліфікованих спеціалістів, а й  дотримання ними встановлених правил і норм з охорони праці. Значна увага при цьому акцентується на створенні безпечних і нешкідливих умов праці та навчання, вживанні конкретних заходів щодо попередження випадків травматизму та збереження життя і здоров’я всіх учасників навчально – виховного процесу.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.