Тиждень професійної майстерності за професією «Електрозварник ручного зварювання»

Тиждень професійної майстерності
за професією «Електрозварник ручного зварювання»

Професія «Електрозварник ручного зварювання» – це не просто ремесло, а винахід, якому більше 100 років. Починаючи з часів ковальського зварювання і до сьогоднішнього дня. Тож, з метою розвитку позитивного ставлення до обраної професії, удосконалення фахових умінь і навичок учнів у Васильківському професійному ліцеї з 11 квітня по 15 квітня 2016 року проходив тиждень професійної майстерності за професією «Електрозварник ручного зварювання».

Ця професія сконцентрувала у собі знання та досвід багатьох важливих галузей науки: математики, фізики, хімії, електротехніки. Варто лише поглянути, скільки довкола нас потрібних зварених з металу виробів, щоб зрозуміти важливість та необхідність цих фахівців для суспільства.

У холі ліцею було організовано виставку стіннівок професійної спрямованості.
Майстер виробничого навчання, учні та класні керівники організували виставку тематичних творчих робіт «Патонівці», зроблених власними руками. Були представлені різноманітні підставки під квіти, підсвічники, лавка для відпочинку, тендітні троянди та фігурки з металу, мангал для приготування шашлику. Ліцеїсти презентували концертну тематичну програму та свій власний фільм про історію навчання в ліцеї, співали пісні про обрану професію.

Викладач спецдисциплін Чухаркова В.О. провела теоретичний етап конкурсу «Кращий учень на курсі» в 12 та 22 групах. Учні охоче вирішували теоретичні та практичні задачі, поставлені перед ними, показали зацікавленість у своїй професії.
Майстер виробничого навчання Бишенко В.В. провів практичний етап конкурсу «Кращий учень на курсі», у ході якого здійснювали підготовку металу до зварювання та виконували зварювання чавуну.

За результатами проведених етапів визначилися наступні переможці:
12 група: 1 місце – Моргун Ю., 2 місце – Савченко Д., 3 місце – Абалканов В. та Хлистун І.
22 група: 1 місце – Буренко Я., 2 місце – Бурденюк О., та Крюков Б., 3 місце – Заєць О.
Зварник – професія відповідальна, майже віртуозна, від якості якої залежить довговічність та надійність будівельних конструкцій, робота і строк служби різної техніки. Учні підтвердили суть даного вислову на практиці.

Тиждень професійної майстерності показав, що учні з задоволенням вчаться за обраним фахом і бажають стати кваліфікованими робітниками.

За результатами проведення тижня професійної майстерності переможці отримали грамоти, медалі та подарунки від дирекції ліцею.

Останні новини

Відкритий урок з предмету «Основи підприємницького успіху”

11.02.2019
«Підприємець повинен бути, якщо він хоче мати успіх –трояким: і «завойовником», і «організатором», і «торговцем» В.Зомбарт 11 лютого 2019 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» в рамках місячника методичної роботи викладачем економіки, історії та права Мамчур В.В. з учнями гр. 46 було проведено відкритий урок з предмету «Основи підприємницького успіху». Урок проходив у формі ділової гри «Управлінські та ділові якості підприємця». У процесі гри учні були поділені на 2 команди, за результатами тестування обиралися керівники команд, в яких було виявлено найбільший набір підприємницьких якостей. Кожна команда обрала собі рекламного агента, аналітика та фінансиста. І розпочалась чесна конкурентна боротьба 2-ох бізнес проектів: онлайн магазину рукоділля «Золоті ручки» та клубу настільних ігор «Рандом». Варто відмітити активність і знання учасників у сфері економіки, фінансів, реклами та права, їх підготовку бізнес-планів та рекламної кампанії. У результаті гри перемогла команда «Золоті ручки», яка не лише вміло захистила свій бізнес-план, а й знайшла правильний рекламний хід, щоб своїми послугами зацікавити клієнтів. Урок продемонстрував процес розвитку креативності, ініціативи, пошукової активності у навчально-виховному процесі, сприяв розкриттю творчого потенціалу обдарованого учня, формуванню його базових компетенцій та був спрямований на формування активної життєвої позиції.

Веб-квест «Інноваційні педагогічні технології у професійній освіті»

08.02.2019
08 лютого 2019 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» Наталя Кулалаєва, кандидат хімічних наук, доцент, завідувач лабораторією технології професійного навчання Інституту ПТО НАПН України провела тренінг «Інноваційні педагогічні технології у професійній освіті» для педагогів ліцею. Захід проходив у рамках місячника методичної роботи «Педагогічні та виробничі інновації в сучасній професійній освіті», який стартував у ліцеї 04 лютого 2019 року. Педагоги вивчали сучасні інноваційні технології: • проектні технології навчання;• кейс-технології;• технології імітаційно-ігрового навчання;• тренінгові технології;• технології розвитку критичного мислення.По завершенню веб-квесту кожна робоча група захистила власний проект – презентацію однієї із обраних технологій. Захід пройшов творчо та на високому рівні. Усі учасники тренінгу отримали сертифікат Інституту ПТО НАПН України за підписом директора інституту В.О. Радкевич. Висловлюємо щиру подяку Н.В. Кулалаєвій за проведену роботу, створення теплої атмосфери спілкування. Сподіваємося на подальшу співпрацю.