Тиждень професійної майстерності за професією «Електрозварник ручного зварювання»

Тиждень професійної майстерності
за професією «Електрозварник ручного зварювання»

Професія «Електрозварник ручного зварювання» – це не просто ремесло, а винахід, якому більше 100 років. Починаючи з часів ковальського зварювання і до сьогоднішнього дня. Тож, з метою розвитку позитивного ставлення до обраної професії, удосконалення фахових умінь і навичок учнів у Васильківському професійному ліцеї з 11 квітня по 15 квітня 2016 року проходив тиждень професійної майстерності за професією «Електрозварник ручного зварювання».

Ця професія сконцентрувала у собі знання та досвід багатьох важливих галузей науки: математики, фізики, хімії, електротехніки. Варто лише поглянути, скільки довкола нас потрібних зварених з металу виробів, щоб зрозуміти важливість та необхідність цих фахівців для суспільства.

У холі ліцею було організовано виставку стіннівок професійної спрямованості.
Майстер виробничого навчання, учні та класні керівники організували виставку тематичних творчих робіт «Патонівці», зроблених власними руками. Були представлені різноманітні підставки під квіти, підсвічники, лавка для відпочинку, тендітні троянди та фігурки з металу, мангал для приготування шашлику. Ліцеїсти презентували концертну тематичну програму та свій власний фільм про історію навчання в ліцеї, співали пісні про обрану професію.

Викладач спецдисциплін Чухаркова В.О. провела теоретичний етап конкурсу «Кращий учень на курсі» в 12 та 22 групах. Учні охоче вирішували теоретичні та практичні задачі, поставлені перед ними, показали зацікавленість у своїй професії.
Майстер виробничого навчання Бишенко В.В. провів практичний етап конкурсу «Кращий учень на курсі», у ході якого здійснювали підготовку металу до зварювання та виконували зварювання чавуну.

За результатами проведених етапів визначилися наступні переможці:
12 група: 1 місце – Моргун Ю., 2 місце – Савченко Д., 3 місце – Абалканов В. та Хлистун І.
22 група: 1 місце – Буренко Я., 2 місце – Бурденюк О., та Крюков Б., 3 місце – Заєць О.
Зварник – професія відповідальна, майже віртуозна, від якості якої залежить довговічність та надійність будівельних конструкцій, робота і строк служби різної техніки. Учні підтвердили суть даного вислову на практиці.

Тиждень професійної майстерності показав, що учні з задоволенням вчаться за обраним фахом і бажають стати кваліфікованими робітниками.

За результатами проведення тижня професійної майстерності переможці отримали грамоти, медалі та подарунки від дирекції ліцею.

Останні новини