Тиждень професійної майстерності за професією «Муляр. Штукатур»

Тиждень професійної майстерності
за професією «Муляр. Штукатур»

У Васильківському професійному ліцеї традиційно стартували щорічні тижні професійної майстерності, мета яких – підвищення рівня фахової майстерності учнів, розвиток їхньої активності, вдосконалення організації та змісту навчання, зростання позитивного іміджу професійної освіти й популяризація робітничих професій.

З 06 по 10 лютого розпочався тиждень професії «Муляр. Штукатур».

Професія будівельника дуже цікава, відповідальна, високооплачувана і завжди є затребуваною на ринку праці. Будівельники не тільки зводять нові будівлі, а й реконструюють старі, надають їм оригінальності та виразності. Сьогодення вимагає цікавих нестандартних рішень. Тому з впевненістю можна сказати, що професія будівельника – це професія майбутнього.

Програма тижня, як завжди, була досить насиченою:
– на початку тижня відбулась презентація професії «Від ліцеїста – до спеціаліста». Під час виступу агітбригади всі присутні мали змогу детальніше ознайомитися з даною професією. Будівельники організували показ мод, перегляд мультимедійних презентацій, демонстрацію фільму «Сім чудес України»;

– учні редколегії груп 13, 23, 33 оформили виставку творчих робіт та випустили стінгазети, які вражали своїм колоритом, змістовним наповненням. Представники даного напрямку показали свій професіоналізм та вміння створювати з підручних будівельних матеріалів шедеври будівництва

– викладач спецдисциплін Савчук О.С. провела відкриті уроки на тему «Технологія виконання декоративної штукатурки з фактурою «короїд», «Технологічний процес виконання простої штукатурки»;

– конкурс фахової майстерності «Кращий учень курсу» проходив в два етапи: теоретичний та практичний, свої професійні навички презентували учні І , ІІ та ІІІ курсів.

Предметний тиждень будівельних професій дав змогу донести до кожного учасника навчального процесу важливість професій, міцніше та глибше оволодіти відповідними знаннями та вміннями, вдосконалити свої здібності, проявити ерудицію, інтелект, кмітливість й отримати безліч позитивних емоцій.

За результатами тижня переможцями стали учні І курсу:

І місце – Острівець С.;
ІІ місце – Губрієнко І.;
ІІІ місце – Кривда І.

Учні ІІ курсу:
І місце – Литвиненко Ю.;
ІІ місце – Зоренко Д.;
ІІІ місце розділили між собою Галушко Я.; Твердохліб О.; Одосій В.

Учні ІІІ курсу:
І місце – Школьний В.;
ІІ місце – Штріккер П.;
ІІІ місце – Бондаренко М.

Вітаємо переможців!!!

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.