ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ «ШВАЧКА. кравець»

З 03 по 05 травня 2017 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбувся тиждень професійної майстерності з професії — «Швачка. Кравець».

Складовими тижня були: відкритий інтегрований урок, презентації професії, демонстрація творчих робіт учнів, майстер – класи, виставка стіннівок.

03 травня – презентація професії у вигляді показу мод «New fashion». Цього ж дня відбувся конкурс-змагання між учнями на звання «Кращий учень на курсі»;

04 травня – майстер-класи по оздобленню пасхальних рушників машинною вишивкою та по нанесенню декупажа на тканину;

05 травня – конкурс презентацій з предмета: технологія виготовлення швейних виробів на тему «Види кишень». На завершення тижня пройшов відкритий інтегрований урок – гра. Метою змагання було визначити найкращих і найерудованіших та показати те, що майбутня швачка повинна мати високі знання, вміння і навики швейної справи, почуття вишуканості і винахідливості.

За підсумками двох турів конкурсу, практичного і теоретичного, серед учасників в групі 11 кращим виявилася –Тітенко Софія, Лук’янчук Вікторія, Овденко Владислав, Островська Анна.

В рамках тижня професійної майстерності «Швачка. Кравець» діяли експозиційні виставки на яких були представлені методичні напрацювання викладачів та майстрів виробничого навчання, творчі роботи учнів групи 11.

Останні новини

Відкритий урок з предмету «Основи підприємницького успіху”

11.02.2019
«Підприємець повинен бути, якщо він хоче мати успіх –трояким: і «завойовником», і «організатором», і «торговцем» В.Зомбарт 11 лютого 2019 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» в рамках місячника методичної роботи викладачем економіки, історії та права Мамчур В.В. з учнями гр. 46 було проведено відкритий урок з предмету «Основи підприємницького успіху». Урок проходив у формі ділової гри «Управлінські та ділові якості підприємця». У процесі гри учні були поділені на 2 команди, за результатами тестування обиралися керівники команд, в яких було виявлено найбільший набір підприємницьких якостей. Кожна команда обрала собі рекламного агента, аналітика та фінансиста. І розпочалась чесна конкурентна боротьба 2-ох бізнес проектів: онлайн магазину рукоділля «Золоті ручки» та клубу настільних ігор «Рандом». Варто відмітити активність і знання учасників у сфері економіки, фінансів, реклами та права, їх підготовку бізнес-планів та рекламної кампанії. У результаті гри перемогла команда «Золоті ручки», яка не лише вміло захистила свій бізнес-план, а й знайшла правильний рекламний хід, щоб своїми послугами зацікавити клієнтів. Урок продемонстрував процес розвитку креативності, ініціативи, пошукової активності у навчально-виховному процесі, сприяв розкриттю творчого потенціалу обдарованого учня, формуванню його базових компетенцій та був спрямований на формування активної життєвої позиції.

Веб-квест «Інноваційні педагогічні технології у професійній освіті»

08.02.2019
08 лютого 2019 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» Наталя Кулалаєва, кандидат хімічних наук, доцент, завідувач лабораторією технології професійного навчання Інституту ПТО НАПН України провела тренінг «Інноваційні педагогічні технології у професійній освіті» для педагогів ліцею. Захід проходив у рамках місячника методичної роботи «Педагогічні та виробничі інновації в сучасній професійній освіті», який стартував у ліцеї 04 лютого 2019 року. Педагоги вивчали сучасні інноваційні технології: • проектні технології навчання;• кейс-технології;• технології імітаційно-ігрового навчання;• тренінгові технології;• технології розвитку критичного мислення.По завершенню веб-квесту кожна робоча група захистила власний проект – презентацію однієї із обраних технологій. Захід пройшов творчо та на високому рівні. Усі учасники тренінгу отримали сертифікат Інституту ПТО НАПН України за підписом директора інституту В.О. Радкевич. Висловлюємо щиру подяку Н.В. Кулалаєвій за проведену роботу, створення теплої атмосфери спілкування. Сподіваємося на подальшу співпрацю.