ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ «ШВАЧКА. кравець»

З 03 по 05 травня 2017 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбувся тиждень професійної майстерності з професії — «Швачка. Кравець».

Складовими тижня були: відкритий інтегрований урок, презентації професії, демонстрація творчих робіт учнів, майстер – класи, виставка стіннівок.

03 травня – презентація професії у вигляді показу мод «New fashion». Цього ж дня відбувся конкурс-змагання між учнями на звання «Кращий учень на курсі»;

04 травня – майстер-класи по оздобленню пасхальних рушників машинною вишивкою та по нанесенню декупажа на тканину;

05 травня – конкурс презентацій з предмета: технологія виготовлення швейних виробів на тему «Види кишень». На завершення тижня пройшов відкритий інтегрований урок – гра. Метою змагання було визначити найкращих і найерудованіших та показати те, що майбутня швачка повинна мати високі знання, вміння і навики швейної справи, почуття вишуканості і винахідливості.

За підсумками двох турів конкурсу, практичного і теоретичного, серед учасників в групі 11 кращим виявилася –Тітенко Софія, Лук’янчук Вікторія, Овденко Владислав, Островська Анна.

В рамках тижня професійної майстерності «Швачка. Кравець» діяли експозиційні виставки на яких були представлені методичні напрацювання викладачів та майстрів виробничого навчання, творчі роботи учнів групи 11.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.