Тиждень професійної майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання»

Тиждень
професійної майстерності з професії
«Електрозварник ручного зварювання»

Професія «Електрозварник ручного зварювання» дуже цікава, відповідальна, високооплачувана і завжди є затребуваною на ринку праці.

З 27.03.2017р. по 03.03.2017р. в ліцеї було проведено тиждень професійної майстерності з професії “Електрозварник ручного зварювання”. В рамках тижня пройшли цікаві та змістовні заходи, спрямовані на виховання в учнів любові до обраної професії та формування навиків професійної майстерності.

Протягом тижня у фойє ліцею діяла виставка творчих робіт «Патонівці» та виставка тематичних газет: «До нових зварювальних вершин» 22 група, «Електрогеорест» 32 група, «Моя професія Електрозварника» 12 група.

З метою підняття престижу професії учні ознайомились із презентацією професії ” Зварник – кращої професії немає!”.

Справжній професіоналізм і хороші знання по зварювальній справі продемонстрували учні на теоретичному та практичному конкурах професійної майстерності. Вони показали змістовні мультимедійні презентації різних видів зварювання.

Під час бінарного уроку на тему: «Вибір режимів зварки в різних просторових положеннях» всі спостерігали як майстер в/н Бишенко В.В. демонстрував вертикальний та горизонтальний режими зварки.
За підсумками тижня фахової майстерності були визначені переможці:

12 група
I Шокалюк Андрій
II Шамрін Микита
III Кобець Максим

22 група
I Моргун Ю.
II Абалканов В.
III Нежуренко В., Павленко О.

Предметний тиждень електрозварників дав змогу донести до кожного учасника навчального процесу важливість професії, міцніше та глибше оволодіти відповідними знаннями та вміннями, вдосконалити свої здібності, проявити ерудицію, кмітливість й отримати безліч позитивних емоцій.

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.