Тиждень толерантності

Тиждень толерантності

З 14.11 по 18.11 в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» пройшов тиждень, присвячений міжнародному дню Толерантності. Основною метою тижня було формування в учнів навичок ефективного спілкування. Протягом тижня учні поглибили свої знання про толерантну людину, вчилися й самі бути толерантними.

Стартував тиждень з проведення анкетування серед учнів ліцею «Що ти знаєш про толерантність» та випуску стіннівок. Класними керівниками груп та психологічною службою були проведені виховні години, тренінгові заняття на теми: «Толерантність у нашому житті», «Вчимося спілкуватися», «Вчимося толерантному спілкуванню», де учні мали змогу ще раз переконатися, що закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові дієві.

Всі бажаючі мали змогу на перервах у фойє ліцею переглянути інформаційні відеоролики, метою яких було переконати глядачів, що важливо з розумінням, толерантно ставитися до поглядів, переконань, думок людей.

16 листопада була встановлена поштова скринька «Поділись своєю добротою….» та паркан толерантності «Я бажаю учням та вчителям ліцею…..». Вихованці активно «ділилися добротою» і щиро висловлювали побажання.

Лідери учнівського самоврядування найтолерантнішим дітям дарували смайлики «Будьмо толерантними».

Проведення тижня толерантності дозволило учням, педагогам відчути себе єдиним цілим.

Аналізуючи проведення Тижня толерантності, можна зробити висновки, що усі заходи позитивно вплинули на учнів. Беручи до уваги нестандартність поданої інформації та виявлену зацікавленість дітей та навіть вчителів, стає зрозуміло, що ці масові заходи набагато краще сприймаються та заохочують до участі як учнів так і дорослих. Скажімо самі собі: «Я толерантна особистість…».

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.