Тиждень української мови

Тиждень української мови

З 07 по 11 листопада 2016 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» проходив Тиждень української мови.

Розпочався він з випуску стіннівок, темами яких стали шанобливе ставлення до рідної мови та боротьба за її чистоту.

Наступного дня яскравою подією стала літературно – музична композиція «Бринить, співає наша мова….». Ведучі заходу нагадали глядачам про роль рідної мови в нашому житті. Тут пролунали пісні, вірші, творчою групою учнів ліцею було показано уривок із п’єси І. Котляревського «Наталка Полтавка». Спричинив шквал емоцій танцювальний флешмоб. У закладі панувала атмосфера патріотизму на національної самосвідомості.

9 листопада в День української писемності і мови учні ліцею долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, метою якого була не перевірка знань, а солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово.

В четвер відбувся інтегрований урок «Назви народних страв в українській літературі. Традиційні українські страви». Учні з професії «Кухар. Офіціант» підготували цікавий матеріал про традиційні українські страви, способи їх приготування і продемонстрували техніку подачі їх до торгівельної зали.

В останній день Тижня української мови в бібліотеці ліцею відбувся турнір мовознавців. Команди хлопців і дівчат змагалися у розумовому двобої. Перемогу здобули хлопці.

Через шаноблливе ставлення до рідної мови ми виховуємо толерантне підростаюче покоління.

Останні новини

#ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

05.02.2019
У другий вівторок лютого міжнародна громадськість відзначає Всесвітній День безпеки в Інтернеті. Тема ця, безперечно, дуже актуальна. З одного боку Інтернет дає змогу стрімко розширити рамки розвитку особистості, досягати успіхів в будь-якій сфері, а також самому створити свій «віртуальний образ». А з іншого – багато хто зловживає вільністю Інтернету і намагається заволодіти різною особистою інформацією чи й коштами. 05 лютого 2019 року до Всесвітнього Дня безпечного Інтернету у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет: викладач інформатики Романовська Л.О. організувала змагання серед учнів першого курсу з пошуку цікавих матеріалів про користувачів Інтернету;викладач громадянської освіти Мамчур В.В. провела урок – дискусію: «Чи є Інтернет безпечним?»;практичний психолог провела годину спілкування на тему: «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» та разом з учнями 16 групи приєдналися до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisko в Україні. Такі заходи демонструють власне бачення проблем, пов’язаних із використанням Інтернету, формують індивідуальну моральну свідомість, культуру та вчать правилам безпечної поведінки при користуванні Інтернетом.