Тиждень української мови

Тиждень української мови

З 07 по 11 листопада 2016 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» проходив Тиждень української мови.

Розпочався він з випуску стіннівок, темами яких стали шанобливе ставлення до рідної мови та боротьба за її чистоту.

Наступного дня яскравою подією стала літературно – музична композиція «Бринить, співає наша мова….». Ведучі заходу нагадали глядачам про роль рідної мови в нашому житті. Тут пролунали пісні, вірші, творчою групою учнів ліцею було показано уривок із п’єси І. Котляревського «Наталка Полтавка». Спричинив шквал емоцій танцювальний флешмоб. У закладі панувала атмосфера патріотизму на національної самосвідомості.

9 листопада в День української писемності і мови учні ліцею долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, метою якого була не перевірка знань, а солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово.

В четвер відбувся інтегрований урок «Назви народних страв в українській літературі. Традиційні українські страви». Учні з професії «Кухар. Офіціант» підготували цікавий матеріал про традиційні українські страви, способи їх приготування і продемонстрували техніку подачі їх до торгівельної зали.

В останній день Тижня української мови в бібліотеці ліцею відбувся турнір мовознавців. Команди хлопців і дівчат змагалися у розумовому двобої. Перемогу здобули хлопці.

Через шаноблливе ставлення до рідної мови ми виховуємо толерантне підростаюче покоління.

Останні новини

Співпраця з роботодавцями

22.04.2019
            Протягом квітня місяця 2019 року КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» гостинно відчиняв свої двері для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти Васильківського району.             Сьогодні, 22 квітня 2019 року, викладачі вишу та роботодавці завітали до ліцею запросити учнів та випускників на навчання і роботу.             Вдячні викладачам кафедри експертизи харчових продуктів Київського національного університету харчових технологій за змістовну інформацію про університет, умови вступу на навчання, особливості навчання випускників професійних ліцеїв в університеті, за цікавий проведений майстер-клас «Визначення якості меду та фальсифікації».             Для учнів з професії «Кухар. Офіціант» відкрились нові перспективи завдяки знайомству з представниками фірми «SERVICE MANAGEMENT GROUP», які детально познайомили з умовами влаштування, праці, оплатою у готелях та ресторанах м. Києва. Дякуємо за співпрацю колегам та роботодавцям.

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.