Тиждень української писемності і мови

Тиждень української писемності і мови

З 2 по 6 листопада 2015 року у КЗ КОР «Васильківський профліцей» проходив Тиждень української писемності і мови.

Урочистою лінійкою розпочався в КЗ КОР «Васильківський профліцей» Тиждень української мови та писемності. Було проведено ряд тематичних заходів, спрямованих на виховання майбутнього покоління в дусі патріотизму, пошани  до своєї історії, культури, а також виховання поваги до державної мови. Учні закладу стали учасниками змістовних, різнопланових за формами заходів: написання Всеукраїнського радіо диктанту єдності, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка, тематичних уроків з рідної мови, виховних годин, випуску стіннівок, літературних газет, мовознавчих турнірів, вікторин, книжкових виставок.  Пройшли   анкетування учнів на виявлення  ставлення до української мови, тематичні бесіди на теми: «Ми – українці!», «Україні – європейське майбутнє».

Провідною ідеєю Тижня є повчальність, яка надає нащадкам історичний досвід, виховання національної самосвідомості, патріотичних почуттів в учнів, бажання примножувати родинні традиції, розуміння своєї причетності до подій, які відбувались і відбуваються в Україні.

2 листопада був проведений І етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

3 листопада під патронажем викладача української мови і літератури Годісь І.В. у 15 групі, професія «Кухар.Офіціант», відбулася учнівська конференція на тему: «Джерела походження української мови».

4 листопада у фойє ліцею пройшла акція:
«Розмовляй українською – це модно»

5 листопада був проведений І етап XVІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.