Тиждень української писемності і мови

Тиждень української писемності і мови

З 2 по 6 листопада 2015 року у КЗ КОР «Васильківський профліцей» проходив Тиждень української писемності і мови.

Урочистою лінійкою розпочався в КЗ КОР «Васильківський профліцей» Тиждень української мови та писемності. Було проведено ряд тематичних заходів, спрямованих на виховання майбутнього покоління в дусі патріотизму, пошани  до своєї історії, культури, а також виховання поваги до державної мови. Учні закладу стали учасниками змістовних, різнопланових за формами заходів: написання Всеукраїнського радіо диктанту єдності, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка, тематичних уроків з рідної мови, виховних годин, випуску стіннівок, літературних газет, мовознавчих турнірів, вікторин, книжкових виставок.  Пройшли   анкетування учнів на виявлення  ставлення до української мови, тематичні бесіди на теми: «Ми – українці!», «Україні – європейське майбутнє».

Провідною ідеєю Тижня є повчальність, яка надає нащадкам історичний досвід, виховання національної самосвідомості, патріотичних почуттів в учнів, бажання примножувати родинні традиції, розуміння своєї причетності до подій, які відбувались і відбуваються в Україні.

2 листопада був проведений І етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

3 листопада під патронажем викладача української мови і літератури Годісь І.В. у 15 групі, професія «Кухар.Офіціант», відбулася учнівська конференція на тему: «Джерела походження української мови».

4 листопада у фойє ліцею пройшла акція:
«Розмовляй українською – це модно»

5 листопада був проведений І етап XVІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.

Останні новини

#ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

05.02.2019
У другий вівторок лютого міжнародна громадськість відзначає Всесвітній День безпеки в Інтернеті. Тема ця, безперечно, дуже актуальна. З одного боку Інтернет дає змогу стрімко розширити рамки розвитку особистості, досягати успіхів в будь-якій сфері, а також самому створити свій «віртуальний образ». А з іншого – багато хто зловживає вільністю Інтернету і намагається заволодіти різною особистою інформацією чи й коштами. 05 лютого 2019 року до Всесвітнього Дня безпечного Інтернету у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет: викладач інформатики Романовська Л.О. організувала змагання серед учнів першого курсу з пошуку цікавих матеріалів про користувачів Інтернету;викладач громадянської освіти Мамчур В.В. провела урок – дискусію: «Чи є Інтернет безпечним?»;практичний психолог провела годину спілкування на тему: «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» та разом з учнями 16 групи приєдналися до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisko в Україні. Такі заходи демонструють власне бачення проблем, пов’язаних із використанням Інтернету, формують індивідуальну моральну свідомість, культуру та вчать правилам безпечної поведінки при користуванні Інтернетом.