Традиційна виставка «Ми творимо свято Великодня» у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

Одне з найвеличніших Християнських свят – Великий День Світлого Християнського Воскресіння! Для кожного з нас Великдень – особливе свято, адже саме в цей день ми можемо відчути всю велич Господньої любові до людей.

З 10 квітня 2017 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відкрилась виставка пасхальних композицій «Ми творимо свято Великодня», в якій взяли участь всі учні навчальних груп.

Мета виставки – виховання духовних цінностей дітей за допомогою вивчення історії та символіки писанок, звичаїв та обрядів, що пов’язані з писанкарством, розвиток та популяризація декоративно-вжиткового мистецтва серед учнівської молоді, виявлення творчих та обдарованих учнів.
У фойє ліцею можна побачити пасхальні яйця, виготовлені з сучасних матеріалів. Також було представлено: вишиті бісером ікони, пасхальні рушники та корзинки, паски, обереги, пасхальні зайченята.

Виставка спільної творчості учнів та педагогічних працівників ліцею оформлена з християнськими традиціями до Великодня. Вироби вражають своєю різнобарвністю, ніжністю, вишуканістю та позитивною енергетикою.

Учні кожної професії намагалися в оригінальній формі висвітлити це свято через свій виріб. Найбільш оригінальними, змістовними та цікавими були вироби із металу, представлені учнями 12 та 22 групи (класний керівник Жукова Н.В., майстер виробничого навчання Бишенко В.В.), пасхальні іграшки та вишиті рушники (майстер виробничого навчання Воробей О.В.), кулінарні вироби (майстри виробничого навчання Михайловська О.О., Леоненко І.П.).
Своїми композиціями учасники виставки передали піднесений настрій, що сповнює серця вірою в перемогу добра. Виставка триватиме протягом тижня. Кожен бажаючий може оцінити креативність учнів ліцею.

Останні новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

10.05.2019
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах нашого міста. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей»  з 06 по 10 травня 2019 року долучилися до проведення Тижня  безпеки дорожнього руху та взяли участь у різноманітних  пізнавальних заходах: урок – гра «Дорожні знаки та їх значення»;єдиний урок  «Безпека на дорозі – безпека життя»;зустріч із представниками патрульної поліції;практичне заняття з медичним працівником на тему «Надання першої до медичної допомоги при ДТП». Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття учнів  про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги підлітків, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховували бажання бути в безпеці на дорогах. На завершення тижня  до ліцею завітали з профілактичною бесідою представники  поліції, які нагадали здобувачам освіти про те, що нехтування як водіями, так і пішоходами Правил дорожнього руху призводить до травмування та загибелі людей. Тиждень безпеки дорожнього руху у ліцеї – це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Будьте обачні!

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2019
І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти.    В. Симоненко З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також    утвердження    патріотизму та національної    гідності   8-9 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» пройшли  заходи: святкове оформлення фойє ліцею та показ відеороликів;організовано виставку документальних матеріалів часів Другої світової війни, на якій представлені спогади учасників бойових дій, художні твори про події Великої Вітчизняної війни;групою учнів здійснено покладання квітів до меморіального пам’ятника невідомому солдату;08 травня у групах відбулися тематичні уроки – спогади «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Викладач історії Журавкова О.О. ставила за мету уроку переосмислення подій Другої світової війни, руйнування історичних міфів, рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкресленні солідарності та бойового братерства усіх держав та народів. Урок пройшов у формі діалогу щодо складних сторінок нашої історії;зустрічі  з дітьми війни та ветеранами «Ми вдячні Вам за мирне небо». Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у запеклій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.