Тренінг «Я і колектив. У злагоді – до успіху»

Тренінг «Я і колектив. У злагоді – до успіху»

25 жовтня 2016 року для учнів 13 групи практичним психологом Дармостук Л.С. було проведено тренінгове заняття «Я і колектив. У злагоді – до успіху» з метою розвитку соціально-комунікативних навичок, почуття власної значимості та згуртованості.

В будь-якому колективі виникає питання, пов’язане з груповою згуртованістю, питання це важливе тому, що від рівня розвитку колективу, ступеня його згуртованості залежить ефективність роботи групи, а також психологічний комфорт кожного її члена. Відносини в групі впливають на всі сторони життя, включаючи навчальну діяльність.

Під час тренінгу використовувалися групові вправи, дискусії та моделювання проблемних ситуацій для створення мотивації до навчання і одночасно для згуртування групи і вироблення групових норм.

Учасникам тренінгу вдалося створити атмосферу довіри, взаємодії, зворотнього зв’язку, а у підсумку — позитивний настрій. Усе це сприяло зближенню учнів і моделювання «Ми» в колективі.

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.