Україна гідна свободи

З метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Революції Гідності у відстоюванні прав людини, європейського майбутнього України, а також їх відданості ідеалам свободи, справедливості  у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» 21 листопада 2018 року було проведено виховну годину « Україна гідна свободи».

Завдяки вдалому поєднанню поетично-прозового матеріалу та відеохроніки  ліцеїсти мали змогу  згадати і перейнятися історичними подіями 21 листопада 2013 р.- 22 лютого 2014 р.

Присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які загинули за світле майбутнє, хвилиною мовчання.

Учні першого курсу взяли участь у флешмобі  «Пам’ятаємо загиблих».

?
?
?
?
?

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.