«Україна та НАТО»

«Україна та НАТО»

Учні КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» взяли участь у фотоконкурсі «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді», який був організований Міністерством культури України та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні.

Метою конкурсу є сприяння у формуванні громадського світогляду та позиції української молоді на НАТО; привернення уваги молоді на проблематику національної безпеки, соціального партнерства, культурної співпраці.

Третє місце у фотоконкурсі зайняв учень 22 групи Пінязюк Віталій зі своєю фотороботою « Безпека – шлях до майбутнього». Мета його роботи – показати , що без стабільної системи безпеки майбутньому поколінню буде вкрай важко.

Друге місце посіла робота учениці 25 групи Якименко Ольги «Національна безпека – запорука державності». Мета цієї роботи – донести до аудиторії, що співпраця НАТО і України запорукою нашої стабільності, гідності і державної суверенності.

Перше місце належить фотороботі «Захисти Україну!» учениці 15 групи Чепурди Карини, яка дуже творчо підійшла до виконання завдання. Метою її роботи є відображення ролі НАТО в співпраці з Україною. Учениця акцентувала увагу на тому, що наша держава і наш народ потребують захисту, допомоги і готові до європейської інтеграції.

Саме фоторобота Карини братиме участь у Міністерському конкурсі. Бажаємо успіху!

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.