Участь КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» у міжнародній виставці Kyiv Build Ukraine 2017

Участь КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» у міжнародній виставці Kyiv Build Ukraine 2017

1 березня 2017 року в м. Києві відбулася Міжнародна виставка Kyiv Build Ukraine 2017 і Міжнародна виставка інструменту Intertool – це найбільші події будівельної індустрії України.

Цього року у виставці брали участь понад 250 компаній з 17-и країн світу, що представляють більше 1000 брендів. 

В рамках виставки, яка проходила 1-3 березня 2017 року в МВЦ (Броварський проспект, 15), були представлені всі основні напрямки ринку – від будматеріалів, спецтехніки та обладнання до оздоблювальних матеріалів, котеджного будівництва і ландшафтного дизайну. 

Для участі в роботі виставки був запрошений КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» як професійно-технічний навчальний заклад, який готує майбутніх робітників будівельної галузі.

З самого ранку на стендах учасників, де кожен зміг ознайомитися з новинками продукції і отримати консультацію, кипіла робота, відбувалося активне спілкування з відвідувачами – фахівцями, партнерами, кінцевими споживачами. В експозиціях був акцент зроблений на енергозберігаючі матеріали та технології, а також інновації в галузі дизайну та сучасних оздоблень поверхонь. 

Центральною подією ділової програми виставки був Будівельний Конгрес України, який відкрився 1 березня, в перший день роботи виставки, і проходив протягом трьох днів. Секції Конгресу охоплювали широкий спектр актуальних питань будівельної галузі – ринковий нагляд, протидія рейдерству, зміни в законодавстві, надрокористування і інші. У роботі Конгресу взяли участь провідні експерти, представники влади, а також представники бізнесу. 

Ще одна масштабна і цікава подія, яка проходила всі три дні роботи виставки, – Архітектурний форум, в рамках якого відбувся діалог з провідними архітекторами про архітектуру Києва і сучасні тенденції в архітектурі та дизайні, в цілому. Ключовими заходами другого дня виставки (2 березня) був II Національний З’їзд дистриб’юторів і виробників будматеріалів (організатори – Всеукраїнський союз виробників будматеріалів і Європейська асоціація дистриб’юторів будматеріалів – UFEMAT), а також Міжнародна конференція «Зелене будівництво: всі аспекти реалізації». Відмінна риса обох заходів – обговорення найактуальніших тем і питань, які були підняті у виступах провідних зарубіжних і вітчизняних фахівців.

В останній день виставки для учнів будівельного напрямку було організовано екскурсію.  Цікавими для них були тематичні секції в рамках ділової програми – цифрове будівництво і BIM-технології, будівельна кераміка, сухі будівельні суміші, бетон, залізобетон.

В рамках програми «Бізнес-Контакт», протягом всіх днів роботи виставки, пройшли зустрічі учасників з керівниками та спеціалістами провідних компаній ринку. Беручи участь у цій програмі, девелопери, архітектори, головні інженери проектів змогли отримати корисні і продуктивні контакти.

Екскурсія для наших учнів на виставці відкрила для них світ у сучасні можливості будівельної індустрії. 

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.