Участь у Форумі “Професійна освіта Київщини – інноваційна, конкурентоспроможна, інвестиційна”

Участь у Форумі “Професійна освіта Київщини – інноваційна, конкурентоспроможна, інвестиційна”

04 червня на базі відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України “Немішаївський агротехнічний коледж” відбувся Форум “Професійна освіта Київщини – інноваційна, конкурентоспроможна, інвестиційна”.

У заході взяли участь 22 професійно-технічних і 6 вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку кадрів за робітничими професіями.

Захід відкрила директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Віра Борисівна Рогова. У форумі взяли участь почесні гості: заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Ревазович Парцхаладзе, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності та релігій Анатолій Степанович Даниленко, директор Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДВНЗ “Університет менеджменту освіти” Олександр Пантелійович Ситніков, виконавчий директор спілки роботодавців міста Білої Церкви Іван Володимирович Чаус, депутати Київської обласної ради та районних рад, керівники районних державних адміністрацій.

Кращі представники професійно-технічних навчальних закладів – переможці обласних, всеукраїнських та міжнародних олімпіад, творчих конкурсів та конкурсів фахової майстерності крокували урочистою ходою перед численними глядачами цього надзвичайно цікавого Форуму професійної освіти.

Учасники та гості заходу ознайомилися із досягненнями та здобутками освітян на виставці-презентації професійної освіти Київщини.

КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» представив на Форумі Київщини виставку творчих робіт учнів, педагогів за галузями, по яких здійснюється професійна підготовка робітників: промисловість, будівництво, громадське харчування.

Виставка включала десять виставкових тематичних столів, три тематичних експозицій: «Дачний відпочинок», «Весільний бутік», «Романтична вечеря». Під час виставки педагоги і учнями було проведено п’ять майстер-класів. Особливо великий інтерес у гостей і учасників Форуму викликали майстер-класи по складанню серветок – майстер виробничого навчання з професії «Кухар. Офіціант» Чернюк І.М., учениця гр. 35 з професії «Кухар. Офіціант» Кришталь І.; нанесення елементів декору на штукатурну поверхню – майстер виробничого навчання з професії «Муляр. Штукатур» Осадча М.І. та викладач спецдисциплін з професії «Муляр. Штукатур» Савчук О.С.; виготовлення виробів з металу – майстер виробничого навчання з професії «Електрозварник ручного зварювання» Бишенко В.В., учень гр.22 з професії «Електрозварник ручного зварювання» Крюков Б.; оздоблення виробів побутового призначення машинною вишивкою – майстер виробничого навчання з професії «Швачка Вишивальник» Воробей О.В., викладач спецдисциплін з професії «Швачка Вишивальник» Герук Г.В.

Навчальний заклад за результатами експертної комісії був відзначений дипломом у номінації «Традиції та інноватика у професійній підготовці молоді» і виборов почесне 3 місце учасника виставки–презентації досягнень навчальних закладів Форуму “Професійна освіта Київщини – інноваційна, конкурентоспроможна, інвестиційна”.

Участь КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» у Форумі дала можливість розкрити творчий учнівський і педагогічний потенціал і продемонструвати високий рівень впровадження сучасних технологій у навчально-виробничому процесі.

Останні новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

10.05.2019
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах нашого міста. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей»  з 06 по 10 травня 2019 року долучилися до проведення Тижня  безпеки дорожнього руху та взяли участь у різноманітних  пізнавальних заходах: урок – гра «Дорожні знаки та їх значення»;єдиний урок  «Безпека на дорозі – безпека життя»;зустріч із представниками патрульної поліції;практичне заняття з медичним працівником на тему «Надання першої до медичної допомоги при ДТП». Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття учнів  про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги підлітків, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховували бажання бути в безпеці на дорогах. На завершення тижня  до ліцею завітали з профілактичною бесідою представники  поліції, які нагадали здобувачам освіти про те, що нехтування як водіями, так і пішоходами Правил дорожнього руху призводить до травмування та загибелі людей. Тиждень безпеки дорожнього руху у ліцеї – це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Будьте обачні!

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2019
І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти.    В. Симоненко З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також    утвердження    патріотизму та національної    гідності   8-9 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» пройшли  заходи: святкове оформлення фойє ліцею та показ відеороликів;організовано виставку документальних матеріалів часів Другої світової війни, на якій представлені спогади учасників бойових дій, художні твори про події Великої Вітчизняної війни;групою учнів здійснено покладання квітів до меморіального пам’ятника невідомому солдату;08 травня у групах відбулися тематичні уроки – спогади «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Викладач історії Журавкова О.О. ставила за мету уроку переосмислення подій Другої світової війни, руйнування історичних міфів, рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкресленні солідарності та бойового братерства усіх держав та народів. Урок пройшов у формі діалогу щодо складних сторінок нашої історії;зустрічі  з дітьми війни та ветеранами «Ми вдячні Вам за мирне небо». Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у запеклій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.