Чорна трагедія на кольоровій землі

«Чорна трагедія на кольоровій землі»>

26 квітня…. В ніч забуття
Йде страшне створіння – атомне дитя.
Суть його безкровна і зіниць нема,
І уста безкровні, і душа німа

З 18 по 26 квітня КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» згадував драматичні події 30-тиріччя з дня Чорнобильської катастрофи.

Чорнобиль став лихом усього людства. І саме тому варто пам’ятати ціну цієї трагедії. Ціну людського життя, яке було покладене в жертву ліквідації наслідків страшного дня в історії України та всього світу.

В ліцеї в па’мять тим страшним подіям були проведені наступні заходи:
– тематична виставка книг, присвячена темі Чорнобиля, де були представлені праці сучасних авторів з неординарним поглядом на трагедію;
– проводились бесіди вчителем фізики Качкардою М.П. на тему «Атом може бути різним». З бесід учні зрозуміли всю суть трагедії з боку фізичних властивостей атому;
– на уроках української літератури вчитель Годісь І.В. проводила читання уривків з творів Євгена Гуцала «Зозуля», «Чорнобильська дівчина Калина», Зої Гудченко «Невигадана історія», Ліни Костенко «Кощій Безсмертний знову стереже…» , Віолети Дворецької «Чорнобилець». Учні ознайомилися з уривками та поринули в описані події, які сталися 30 років тому.

-вчитель історії Мамчур В.В. провела у групах урок пам’яті «Чорна сповідь твоя Україно», в якому акцентувала увагу на самих подіях 26 квітня 1986 року, зачитувались свідчення ліквідаторів аварії та спогади їх близьких. Учням було представлено перегляд відео фільму «Чорний Чорнобиль», в якому була показана вся історія молодого перспективного міста, яке в один день стало бідою всього світу.
Також було презентовано мультимедійний проект «Чорнобиль – найбільша техногенна катастрофа ХХ століття» з документальними фактами та статистикою тих страшних подій.

26 квітня 2016 року в актовій залі було проведено урок пам’яті «Чорна трагедія на кольоровій землі». Ведучі своїми виступами донесли до учнів масштабність трагічної події, розбудили почуття відповідальності перед наступними поколіннями, глибоку повагу до людей, які віддали своє життя в ім’я майбутнього людства, почуття гордості за свій народ, любов до рідного краю. Дерлеменко Владислава, Тихоступ Богдан, Ахтонська Вікторія виконали пісні пам’яті Чорнобильської трагедії.

Всі учні у актовій залі вшановували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя під час ліквідації Чорнобильської катастрофи.

Останні новини

Співпраця з роботодавцями

22.04.2019
            Протягом квітня місяця 2019 року КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» гостинно відчиняв свої двері для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти Васильківського району.             Сьогодні, 22 квітня 2019 року, викладачі вишу та роботодавці завітали до ліцею запросити учнів та випускників на навчання і роботу.             Вдячні викладачам кафедри експертизи харчових продуктів Київського національного університету харчових технологій за змістовну інформацію про університет, умови вступу на навчання, особливості навчання випускників професійних ліцеїв в університеті, за цікавий проведений майстер-клас «Визначення якості меду та фальсифікації».             Для учнів з професії «Кухар. Офіціант» відкрились нові перспективи завдяки знайомству з представниками фірми «SERVICE MANAGEMENT GROUP», які детально познайомили з умовами влаштування, праці, оплатою у готелях та ресторанах м. Києва. Дякуємо за співпрацю колегам та роботодавцям.

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.