Шевченківські дні в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

З метою вшанування пам’яті великого Кобзаря, щороку в Україні відзначається день народження Т.Г. Шевченка. Ця дата була внесена до календаря пам’ятних та знаменних дат ЮНЕСКО і відзначається також у всьому світі.

9 березня Україна відзначає Шевченківські дні. Для учнів КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» цей день розпочався виставкою творів поета «Нетлінне слово Кобзаря». Під час перерв проводилися інформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко»: учні переглядали уривки документального фільму «Таємниці генія Шевченка» та художнього фільму «Спокута».

На великій перерві відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню народження Т. Г. Шевченка, на якій було наголошено, що Тарас Шевченко – символ чесності, правди і безстрашності, великої любові до людини. Вся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів.

10 березня викладачами закладу був організований конкурс декламаторів поезії Т.Г. Шевченка, метою якого, було сприяти розвитку декламаторських здібностей; виховувати в учнів любов до слова, рідної мови, народу, країни.

В конкурсі взяли участь учні I – III курсів. Завдяки виразному декламуванню учасників, присутні відчули душевні переживання поета, змогли замилуватися красою його лірики, зрозуміти його почуття до рідного краю.

Перможцями конкурсу стали:
Тєлєгін Я. – учень 15 групи,
Маслова Л. – учениця 25 групи,
Зеленська Ю. – учениця 15 групи.

Всім учасникам свята було оголошено подяку за участь у конкурсі.
Присутуні отримали позитивні емоції, а також прониклись почуттям гордості за наш український народ, частинкою якого є кожен з нас.

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.