Шевченківські дні

Шевченківські дні
у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

З 9 по 11 березня у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» проходили святкові заходи, присвячені 202-ій річниці від дня народження українського поета та художника Тараса Григоровича Шевченка, який ціною власного життя прославляв слово своєї Батьківщини.

9 березня – в день народження Кобзаря, у ліцеї відбулася урочиста лінійка, присвячена українському генію Тарасові Шевченку. У фойє була представлена галерея художньої творчості, літературний вісник поезії Шевченка та книжково – ілюстраційна виставка творчої спадщини митця.

10 березня – творчим тандемом викладача української мови і літератури Годісь І.В., вихователя Жукової Н.В. та бібліотекаря Головачової М.І. був проведений конкурс читців поезії Великого Кобзаря: «Хай звучить поезія Шевченка!». Діти читали напам’ять поезії та уривки з творів Тараса Григоровича. Звучали пісні на вірші, на мультимедійному екрані переглянули короткометражний фільм про життя поета.

Переможцями конкурсу стали:

І місце – учениця 15 групи, Рожнятовська Альона;

ІІ місце – Крюков Богдан, учень 22 групи;

ІІІ місце – учениця 35 групи, Кришталь Ірина.

Переможці конкурсу були нагороджені грамотами та призами.

11 березня – у бібліотеці ліцею відбувся перегляд документального фільму «Розповіді про Шевченка».

Творчість великого Кобзаря належить до вічно живих явищ, які не спиняються в ту мить, коли їх застала смерть, а далі розвиваються вже в свідомості суспільства. Кожна епоха висловлює про них свою думку, і як би вірно вона не розуміла їх, але завжди залишить наступній епосі сказати щось нове й вірніше, і жодна не висловить усього остаточно…

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.