«Як попередити потенційний суїцид»

Заняття з елементами тренінгу для класних керівників
«Як попередити потенційний суїцид»

20 січня 2016 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено тренінгове заняття для класних керівників на тему: «Як попередити потенційний суїцид». Під час заняття учасникам тренінгу було повідомлено про небезпечні ситуації, на які потрібно звернути особливу увагу, щоб запобігти аутоагресії. Для ефективного виявлення суїцидальних тенденцій ми спробували сформувати адекватне ставлення до цього явища, подолати помилкові думки та стереотипи.

Під час виконання практичних вправ класні керівники виокремлювали основні мотиви, які є характерними для учнів даної вікової категорії. При груповому обговоренні спробували визначити прояви поведінки учнів, на які необхідно звернути увагу, щоб не допустити кризового стану. Ілюструвалися методи виявлення суїцидальних схильностей і поведінки потенційних суїцидентів, які дозволили окреслити групу ризику.

Після завершення заняття класні керівники отримали інформаційні брошури, в яких роз’яснюється алгоритм попередження аутоагресивної спроби.

Останні новини