Ярмарок професій та вакансій

Ярмарок професій та вакансій на базі КНЗ КОР
«Васильківський професійний ліцей»

17 березня 2016 року на базі КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» для випускників 9 – х, 11 – х класів міста Василькова та Васильківського району було проведено Ярмарок професій та вакансій за участю навчальних закладів.

Організатором щорічного заходу стали Васильківський міськрайонний центр зайнятості та дирекція КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей».

В роботі заходу взяли участь 28 навчальних закладів різних форм акредитації з м. Києва та Київської області.

Фото 4196

На захід завітали: в.о. директора Васильківського МРЦЗ Миколайчук О.В., представники міського та районного відділів освіти, працівники служби у справах дітей Васильківської міської ради, служби у справах дітей та сім’ї Васильківської РДА, представники відділу у справах сім`ї та молоді Васильківської міської ради, 314 учнів загальноосвітніх шкіл ( школи: міста – 204 чол., району – 110 чол..), 30 учнів КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» та 15 студентів Васильківського коледжу НАУ.

На розгляд присутніх було представлено презентації:
– Національного авіаційного університету
– Васильківського коледжу НАУ
– Київський національний університет ім. Т.Шевченка
– НТУ України «Київський політехнічний інститут»
– Київський національний економічний університет ім. Вадима

Гетьмана
– Європейський університет
– Національний університет харчових технологій
– Університет «Україна»
– Київський кооперативний інститут бізнесу і права
– Торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету
– Київське ВПУ швейного і перукарського мистецтв
– ДВНЗ Київський коледж легкої промисловості
– Київський фінансово-економічний коледж Національного університету державної податкової служби України
– Київський промислово-економічний коледж
– Вище комерційне училище КНТЕУ

Захід був забезпечений цікавою інформаційно – роз’яснювальною програмою щодо профорієнтації випускників загальноосвітніх шкіл.

Учнями КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було представлено презентації своїх випускних робіт та проведено майстер – класи за професіями вишивальниця, штукатур, кухар та офіціант.

Останні новини

#ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

05.02.2019
У другий вівторок лютого міжнародна громадськість відзначає Всесвітній День безпеки в Інтернеті. Тема ця, безперечно, дуже актуальна. З одного боку Інтернет дає змогу стрімко розширити рамки розвитку особистості, досягати успіхів в будь-якій сфері, а також самому створити свій «віртуальний образ». А з іншого – багато хто зловживає вільністю Інтернету і намагається заволодіти різною особистою інформацією чи й коштами. 05 лютого 2019 року до Всесвітнього Дня безпечного Інтернету у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет: викладач інформатики Романовська Л.О. організувала змагання серед учнів першого курсу з пошуку цікавих матеріалів про користувачів Інтернету;викладач громадянської освіти Мамчур В.В. провела урок – дискусію: «Чи є Інтернет безпечним?»;практичний психолог провела годину спілкування на тему: «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» та разом з учнями 16 групи приєдналися до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisko в Україні. Такі заходи демонструють власне бачення проблем, пов’язаних із використанням Інтернету, формують індивідуальну моральну свідомість, культуру та вчать правилам безпечної поведінки при користуванні Інтернетом.