Ярмарок професій та вакансій

Ярмарок професій та вакансій на базі КНЗ КОР
«Васильківський професійний ліцей»

17 березня 2016 року на базі КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» для випускників 9 – х, 11 – х класів міста Василькова та Васильківського району було проведено Ярмарок професій та вакансій за участю навчальних закладів.

Організатором щорічного заходу стали Васильківський міськрайонний центр зайнятості та дирекція КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей».

В роботі заходу взяли участь 28 навчальних закладів різних форм акредитації з м. Києва та Київської області.

Фото 4196

На захід завітали: в.о. директора Васильківського МРЦЗ Миколайчук О.В., представники міського та районного відділів освіти, працівники служби у справах дітей Васильківської міської ради, служби у справах дітей та сім’ї Васильківської РДА, представники відділу у справах сім`ї та молоді Васильківської міської ради, 314 учнів загальноосвітніх шкіл ( школи: міста – 204 чол., району – 110 чол..), 30 учнів КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» та 15 студентів Васильківського коледжу НАУ.

На розгляд присутніх було представлено презентації:
– Національного авіаційного університету
– Васильківського коледжу НАУ
– Київський національний університет ім. Т.Шевченка
– НТУ України «Київський політехнічний інститут»
– Київський національний економічний університет ім. Вадима

Гетьмана
– Європейський університет
– Національний університет харчових технологій
– Університет «Україна»
– Київський кооперативний інститут бізнесу і права
– Торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету
– Київське ВПУ швейного і перукарського мистецтв
– ДВНЗ Київський коледж легкої промисловості
– Київський фінансово-економічний коледж Національного університету державної податкової служби України
– Київський промислово-економічний коледж
– Вище комерційне училище КНТЕУ

Захід був забезпечений цікавою інформаційно – роз’яснювальною програмою щодо профорієнтації випускників загальноосвітніх шкіл.

Учнями КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було представлено презентації своїх випускних робіт та проведено майстер – класи за професіями вишивальниця, штукатур, кухар та офіціант.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.