Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
Інформаційно – просвітницька робота до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Інформаційно – просвітницька робота
до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Ця дата з’явилася в календарі майже чверть століття тому – в 1988 році. До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 1 грудня 2016 року у Комунальному навчальному закладі Київської обласної ради «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів під гаслом «Не дай СНІДу шанс!:

– в холі ліцею був організований показ відеороликів просвітницького спрямування;
– для учнів 12 групи практичний психолог Дармостук Л.С. провела тренінгове заняття «Знати, щоб жити!». Під час тренінгових вправ присутні ще раз переконалися, що ця проблема стосується кожного, виділили основні життєві позиції та правила, яких необхідно дотримуватися у боротьбі з цією страшною хворобою XXI століття;
– в актовій залі представники Громадської організації «Відсіч» провели лекцію на тему «Молодь проти СНІДу». Ліцеїсти ознайомилися із статистикою поширення захворювання в Україні; пооновили знання про можливі шляхи зараження та передачі ВІЛ/СНІДу; розглянули характерну первинну симптоматику хвороби. Кожен присутній мав змогу поставити запитання з даної тематики та отримати ґрунтовну відповідь;
– зацікавлення у ліцеїстів викликала книжкова виставка літератури «Не дай СНІДу шанс!».

На завершення наші соціальні партнери розповсюдили інформаційні буклети.

Проведенні заходи надали можливість учням усвідомити усю небезпеку хвороби і зробити відповідні висновки про те, як уберегти себе і своїх близьких від цієї страшної інфекції.

Будьмо обережними, цінуймо та бережемо кожну мить свого життя!

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.