1939-1945 рр. – НІКОЛИ ЗНОВУ

1939-1945 рр. – НІКОЛИ ЗНОВУ

2 вересня світ відзначає 71 річницю закінчення Другої світової війни – найбільшого в історії людства збройного конфлікту, який завершився підписанням капітуляції Японії.

Цей день в стінах ліцею пройшов під гаслом «Бережи мир!»

В тематично прикрашеному фойє ліцею до уваги учнів була представлена стінгазета з інформацією про події того великого дня, коли на борту лінкора «Міссурі» було підписано капітуляцію Японської імперії перед союзними державами.

Вчитель історії Мамчур В.В. провела для учнів перших курсів інформаційні години, присвячені цій даті, і вказала на значимість цього дня в історії людства.

Особливу увагу викладач приділив внеску українських воїнів в завершальні етапи Другої світової війни.

Учні ліцею переглянули документальний фільм «2 вересня 1945 рік», в якому очевидці розповідали про події капітуляції Японії і про участь українського генерала Кузьми Дерев’янка, який від імені Радянського Союзу завершив найбільшу в історії людства війну.

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.