Акція

Акція в КЗ КОР «Васильківський профліцей»

Сьогодні, у важкий для України час, свої патріотичні почуття до нашої держави важливо проявляти щоденними справами.

З 04.05 – 07.05.2015 у КЗ КОР «Васильківський профліцей» проходила акція «Учні – воїнам АТО»: учні 31 групи професія «Швачка. Вишивальник» розкроїли та пошили 50 прапорів України для забезпечення національною символікою блок-постів, техніку та адміністративні будівлі в зоні АТО.

Діти горді від того, що вони долучилися до великої патріотичної справи. На виготовленому прапорі України написали свої побажання для воїнів АТО. Побажання різні, але спільне одне – перемогти і повернутися живими.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.