Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
Анонси квітень

План
роботи КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»
на квітень 2016 року

1. Організаційні заходи

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Адміністративна нарада з питань плану роботи ліцею у квітні місяці 01.04 Постоленко Л.М.
2 Видати накази:
– «Про створення тарифікаційної комісії»;
04.04 Постоленко Л.М.
– «Про допуск до ДКА учнів гр.33 за професією «Муляр. Штукатур»; 04.04
– «Про присвоєння освітньо–кваліфікаційного рівня учням гр.23»; 05.04
– «Про допуск до проведення ПА учнів гр.13 за професією «Муляр. Штукатур», рівень кваліфікації муляр 2-3 розряду»; 05.04
– «Про порядок і терміни проведення перевірних робіт у гр. 22 за професією «Електрозварник ручного зварювання»; 11.04
– «Про допуск до ДПА учнів гр.35»; 15.04
– «Про порядок і терміни проходження виробничої практики учнями гр.12 за професією «Електрозварник ручного зварювання»; 18.04
– «Про присвоєння освітньо–кваліфікаційного рівня учням гр.13»; 19.04
– «Про видачу документів про освіту учням гр.35» 20.04
3 Проведення двомісячника благоустрою території ліцею Протягом місяця Жукова Н.В., Мойсеєнко І.В.
4 Організація та проведення заходів з профорієнтаційної роботи серед учнів загальноосвітніх шкіл м. Василькова та Васильківського району 11.04 – 29.04 Жукова Н.В.,
Дармостук Л.С.
Шевченко А.О.,
Герук Г.В.,
Воробей О.В.,
Бишенко В.В.,
Осадча М.І.,
Чернюк І.М.,
Леоненко І.П.,
Заєць Л.Ф.
5 Затвердити графік відпусток працівників на новий календарний рік 12.04 Постоленко Л.М.
6 Організувати видачу документів випускникам гр. 33 20.04 Гладка С.Д.,
Шевченко А.О.,
Осадча М.І.,
Котлярова Н.Г.
7 Скласти і затвердити план роботи закладу на травень 27.04 Гладка С.Д.

2. Теоретична підготовка

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Проведення годин консультацій з предметів державної підсумком атестації для учнів гр. 35 Протягом місяця Гладка С.Д.
2 Тиждень « Екології та біології» 11.04 – 15.04 Гладка С.Д.
3 Проведення директорських контрольних робіт у гр.35 з предметів: українська мова, математика, англійська мова 18.04 – 21.04 Гладка С.Д.
4 Проведення річних контрольних робіт з предметів загально – освітньої підготовки і семестрових контрольних робіт, заліків з предметів професійно – теоретичної підготовки у гр.12 18.04 – 28.04 Гладка С.Д.
5 Проведення ДПА у гр.35 з предмету «Українська мова» 29.04 Гладка С.Д.

3. Професійно – практична підготовка

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Погодження щотижневих планів майстрів виробничого навчання Щочетверга Гладка С.Д.
2 Проведення поетапної кваліфікаційної атестації у гр.23 на встановлення 2 розряду за професією «Штукатур» 04.04 Гладка С.Д.
3 Проведення тижня фахової майстерності за професією «Електрозварник ручного зварювання» 11.04 – 18.04 Гладка С.Д., Чухаркова В.О., Бишенко В.В.,
Жукова Н.В., Шевченко А.О.
4 Контроль за проходження виробничого навчання на виробництві учнями гр.25 і 35 14.04 – 15.04 Гладка С.Д.
5 Проведення поетапної кваліфікаційної атестації в гр.13 на встановлення 2-3 розряду за професією «Муляр» 18.04 Гладка С.Д.
6 Проведення державної кваліфікаційної атестації в гр.33 за професією «Муляр. Штукатур» 19.04 Гладка С.Д.

4. Виховна робота

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Тиждень сприяння здорового способу життя 06.04 – 08.04 Жукова Н.В.,
Березанський В.В.
2 Засідання Ради лідерів учнівського самоврядування 09.04 Жукова Н.В.
3 Проведення учнівської лінійки 12.04;
26.04
Гладка С.Д.,
Жукова Н.В.
4 Тиждень психології 18.04 – 22.04 Дариостук Л.С.
5 Інформаційне повідомлення «Робота керівника групи з важковиховуваними учнями, спрямування на профілактику відхилень у поведінці» 20.04 Керівники груп,
Дармостук Л.С.
6 Відзначення 30-роковин Чорнобильської катастрофи.
Година скорботи «Чорна трагедія часу на кольоровій землі»
26.04 Керівники груп,
Головачова М.І.
7 Виставка робіт учнів за професійними напрямками «Світле свято Великдень» 27.04 – 29.04 Керівники груп,
майстри в/н.,
Шевченко А.О.,
Жукова Н.В.

5. Методична робота

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Засідання педагогічної ради:
1. «Формування професійно-компетентного учня на основі сучасних інноваційних технологій»;
2.допуск до ПА учнів гр. 13 професія «Муляр»;
3. допуск до ДКА учнів гр.33 професія «Штукатур»;
4. допуск до ДПА учнів гр.35
12.04 Постоленко Л.М.
2 Засідання МК загальноосвітніх дисциплін 19.04 Годісь І.М.
3 Засідання педагогічної ради про випуск та вручення документів про освіту учням гр.33 19.04 Постоленко Л.М.
4 Засідання МК профтехциклу 19.04 Гладка С.Д.

6. Контроль за організацією навчально – виховного процесу

№ п/п Предмет контролю Термін виконання Відповідальний
1 Відвідування учнями занять Щовівторка Гладка С.Д,
2 Документації методичних комісій:
– викладачів загально-освітнього напрямку підготовки;
20.04 Гдадка С.Д.
– профтехциклу 21.04
3 Записи в журналах інструктажів із техніки безпеки 25.04 – 26.04 Качкарда М.П.
4 Журнал заміни уроків 27.04 Постоленко Л.М.
5 Докуметація класних керівників 18.04 – 20.04 Жукова Н.В.
6 Санітарний стан території ліцею Щоденно Мойсеєнко І.В.,
Рада лідерів
7 Техніка безпеки на уроках фізичної культури 25.04
29.04
Гладка С.Д.

7. Охорона праці

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Відзначення Дня охорони праці 27.04 Качкарда М.П
2 Проведення тренувальних занять з евакуації особового складу в разі необхідності 28.04 Качкарда М.П.,
Мойсеєнко І.В.

8. Удосконалення навчально – матеріальної бази

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Ремонт методичного кабінету Протягом місяця Мойсеєнко І.В.
2 Заходи щодо удосконалення МТБ майстерень виробничого навчання відповідно до вимог ДСПТО Протягом місяця Мойсеєнко І.В.,
Гладка С.Д.,
майстри виробничого навчання

9. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Курси підвищення кваліфікації директора
Постоленко Л.М.
04.04-08.04 Гладка С.Д.

План заходів
проведення тижня професійної майстерності
за професією «Електрозварник ручного зварювання»

Дата проведення Час проведення Зміст заходів Відповідальний Місце проведення
11.04.2016
понеділок
10.00 Виставка тематичних творчих робіт «Патонівці» Чухаркова В.О.,
Бишенко В.В.
І поверх
(коридор)
14.00 Теоретичний етап конкурсу «Кращий учень на курсі» в групі 22 Чухаркова В.О. Кабінет технології зварювальних робіт
12.04.2016
вівторок
8.30 Виставка тематичних газет: «До нових зварювальних вершин» -12 група, «Електрогеорест» – 22 група Бишенко В.В.,
Жукова Н.В.,
Шевченко А.О.
Фойє
10.00 Практичний етап конкурсу «Кращий учень на курсі» в групі 22 Бишенко В.В. Майстерня
зварювальних робіт
13.04.2016
середа
10.20 Теоретичний етап конкурсу «Кращий учень на курсі» в групі 12 Чухаркова В.О. Кабінет технології зварювальних робіт
11.00 Учнівські презентації з професії: «Електрозварник ручного зварювання» Шевченко А.О.,
Жукова Н.В.,
Романовська Л.О.
І поверх (коридор)
14.00 Презентація професії:
«Електрозварник – кращої професії немає!»
Чухаркова В.О.,
Бишенко В.В.,
Жукова Н.В.,
Шевченко А.О.
Актова зала
14.04.2016
четвер
10.00 Практичний етап конкурсу: «Кращий учень на курсі » в групі 12 Бишенко В.В. Майстерня
зварювальних робіт
10.00 Показ навчальних відеофільмів Чухаркова В.О. Фойє
15.04.2016
п’ятниця
12.00 Підсумки конкурсу тематичних газет: «Іскра зварника» Чухаркова В.О.,
Бишенко В.В.
Фойє
18.04.2016
понеділок
13.00 Підведення підсумків тижня професійної майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання»:

– Фото-звіт тижня

Панасюк В.В. Нарада при директорові
– Відео-звіт тижня Панасюк В.В.
– Нагородження переможців конкурсу Жукова Н.В.
– Висвітлення заходів проведення тижня на веб-сайті ліцею Гладка С.Д.
– Оформлення методичної папки проведення тижня Гладка С.Д.
– Оформлення інформаційної дошки «Кращий з професії» Жукова Н.В.

Останні новини

4321

23.01.2019
  ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ У 2019 році на базі 9 класів з отриманням повної загальної середньої освіти     №   Назва професії Обсяг прийому (чол.) Термін навчання 1. (5122) Кухар. (5123) Офіціант 25 3 роки 2 (7412) Пекар. (7412) Кондитер 20 3 роки 3. (7436) Швачка. (7433) Кравець 15 3 роки 4. (5141) Перукар (перукар-модельєр). (5141) Манікюрник 20 3 роки 5. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. (4222) Адміністратор 20 3 роки 6. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 3 роки 7. (7212) Електрозварник ручного зварювання. (8322) Водій автотранспортних засобів категорії «В» 25 3 роки 8. (5129) Майстер ресторанного обслуговування. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 3 роки                                     на базі 11 класів     №з/п   Назва професії Обсяг прийому (чол.) Термін навчання 1. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення 20 1 рік 5 міс. 2 (4212) Касир (в банку) 15 1 1 рік 3. (4222) Адміністратор 15 8 міс. 4. (5312) Оформлювач вітрин, приміщень та будівель 15 1 рік 3 міс. 5. (5141) Перукар (перукар-модельєр) 20 1 рік 2 міс. 6. (5141) Манікюрник 20 5 міс. 7. (7412) Кондитер 20 1 рік 2 міс. 8. (7412) Пекар 20 7 міс. 9. (5142) Покоївка 15 6 міс. 10. (7436) Швачка 15 1 рік 11. (7433) Кравець 15 1 рік 12. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 1 рік 13. (5129) Майстер ресторанного обслуговування 20 1 рік 14. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 1 рік                         Прийом документів проводиться з 15 травня – по 23 серпня 2019 року щоденно, крім неділі заява (подається вступником особисто) документи про освіту (оригінали) свідоцтво, додаток до свідоцтва для випускників 9 кл. атестат, додаток до атестата для випускників 11 кл. свідоцтво про народження, паспорт (копія) ідентифікаційний номер (копія) медична довідка (форма N 086) 6 фотокарток розміром 3х4 см; характеристика зі школи; приписне свідоцтво – для юнаків з 17 років (копія); копії документів, що дають право на пільги при вступі (за наявності); конверт з марками – 2 шт.; папка швидкозшивач – 1 шт., файли – 2 шт. Умови прийому: Прийом до ліцею проводиться без вступних іспитів, шляхом конкурсного відбору: за результатами середнього балу свідоцтва про освіту; за результатами усної співбесіди.   Конкурсний відбір може проводитись поетапно, упродовж усього терміну прийому документів.   Особи, які без поважних причин не з’явилися на співбесіду, не можуть бути зараховані на навчання. Пільги на зарахування   Зараховуються поза конкурсом:   – особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надано таке право; –    діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа віком від 18 до 23 років відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» (зі змінами); – діти-інваліди та інваліди, яким не протипоказане навчання за обраною професією, відповідно до статті 22 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»; –    діти з багатодітних сімей, у складі яких є п’ятеро і більше дітей, за умови наявності у них достатнього рівня підготовки, відповідно до ст. 19 Закону України «Про охорону дитинства; –    особи, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надано таке право; –    особи, яким відповідно до Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» надано таке право; –    діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків, на місця, забезпечені державним замовленням. Вступники у цьому разі подають відповідний документ про те, що батько (мати) визнані такими, що загинули під час виконання службових обов’язків, відповідно до Указу Президента України від 21 лютого 2002 року № 157 «Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді».   Першочергово зараховуються:   випускники загальноосвітніх навчальних закладів, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою; учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з дисциплін за умови, якщо вони вступають за професіями, для яких вищезазначені дисципліни є профільними; особи, які вступають до ліцею за цільовим направленням на навчання.  

1234

23.01.2019
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ у 2019 році На базі 9 класів з отриманням повної загальної середньої освіти № Код та назва професії Обсяги прийому, чол. Термін навчання 1. (5122) Кухар. (5123) Офіціант 25 3 роки 2 (7412) Пекар. (7412) Кондитер 20 3 роки 3. (7436) Швачка. (7433) Кравець 15 3 роки 4. (5141) Перукар (перукар-модельєр) (5141) Манікюрник 20 3 роки 5. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. (4222) Адміністратор 20 3 роки 6. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 3 роки 7. (7212) Електрозварник ручного зварювання (8322) Водій автотранспортних засобів категорії «В» 25 3 роки 8. (5129) Майстер ресторанного обслуговування. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 3 роки На базі 11 класів № Код та назва професії Обсяги прийому, чол. Термін навчання 1. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення 20 1 рік 5 міс. 2 (4212) Касир (в банку) 15 1 1 рік 3. (4222) Адміністратор 15 8 міс. 4. (5312) Оформлювач вітрин, приміщень та будівель 15 1 рік 3 міс. 5. (5141) Перукар (перукар-модельєр) 20 1 рік 2 міс. 6. (5141) Манікюрник 20 5 міс. 7. (7412) Кондитер 20 1 рік 2 міс. 8. (7412) Пекар 20 7 міс. 9. (5142) Покоївка 15 6 міс. 10. (7436) Швачка 15 1 рік 11. (7433) Кравець 15 1 рік 12. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 1 рік 13. (5129) Майстер ресторанного обслуговування 20 1 рік 14. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 1 рік