Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
Анонси cічень 2015

План
роботи КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»
на січень 2016 року

1. Організаційні заходи

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Затвердити план роботи на січень 2016 року 30.12.2015 Постоленко Л.М.
2 Скласти розклад занять у гуртках, спортивних секціях на ІІ семестр 2015 -2016 н.р. 04.01.2016 Жукова Н.В.
3 Скласти та затвердити розклад навчальних занять з 11.01 по 29.01. 2016 04.01.2016 Гладка С.Д.
4 Затвердити:
– поурочно-тематичні плани на ІІ семестр 2015-2016н.р.;
– план виховної роботи ліцею на ІІ семестр 2015-2016н.р.;
– план роботи МК професійно-технічного циклу у ІІ семестрі 2015/2016н.р.;
– графік контролю за навчально-виробничим процесом на ІІ семестр 2015/2016н.р.;
– графік проведення письмових контрольних робіт у ІІ семестрі 2015/2016н.р.;
– графік проходження учнями виробничого навчання на виробництві у ІІ семестрі 2015/2016н.р.;
– графік проведення лабораторно-практичних робіт у ІІ семестрі 2015/2016н.р.;
– графік проміжного та вихідного контролю у ІІ семестрі 2015/2016н.р.
04.01.2016

11.01.2016
14.01.2016

18.01.2016

Гладка С.Д.

Жукова Н.В.

Харчук А.В.

Гладка С.Д.

5 Підготувати звіт про успішність учнів у І семестрі 2015 – 2016н.р. 11.01.2016 Гладка С.Д.
6 Видати учнівські квитки учням 1 курсу До
12.01.2016
Шевченко А.О.
7 Видати накази про:
результати перевірки ведення журналів обліку теоретичного і практичного навчання і журналів гурткової роботи;
стан роботи щодо профілактики, попередження бездоглядності та правопорушень серед учнів ліцею;
виконання навчальних програм за І семестр 2015/2016 н. р.
До 15.01 Гладка С.Д.

Жукова Н.В.

Гладка С.Д.

8 Затвердити заходи щодо підготовки до конкурсу професійної майстерності серед учнів за професійним спрямуванням 18.01.2016 Харчук А.В.
9 Скорегувати план роботи закладу на IІ семестр 2015-2016 н.р. До
18.01.2016
Постоленко Л.М.
Гладка С.Д.
10 Провести нараду з питань проведення інвентаризації матеріальних цінностей в начальних приміщеннях у 2015 році 18.01.2016 Сліпченко А.Т.,
Мойсеєнко І.В.
11 Провести затвердження кошторису на 2016 календарний рік До кінця місяця Постоленко Л.М.,
Сліпченко А.Т.
12 Скласти і затвердити план роботи закладу на лютий 29.01.2015 Гладка С.Д.

2. Теоретична підготовка

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Розробка КМЗ з предметів, систематизація навчальних, дидактичних матеріалів Протягом місяця Гладка С.Д., керівники МК
2 Взяти участь у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з історії Згідно графіка проведення Мамчур В.В.
3 Розробити заходи по відзначенню Року англійської мови в Україні до 21.01.2016 Годісь І.В., викладачі англійської мови
4 Розробка інструкційно–технологічних карток для проведення уроків виробничого навчання і ЛПР до 28.01.2016 Гладка С.Д.

3. Професійно – практична підготовка

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Скласти план навчально-виробничої діяльності на II семестр 2015 -2016н.р. До 15.01.2016 Гладка С.Д.
2 Графік проходження учнями виробничої практики у ІІ семестрі 2015/2016 н.р. До 15.01.2016 Гладка С.Д.
3 Погодження плану роботи майстра виробничого навчання 22 гр. під час проходження учнями виробничої практики До 15.01.2016 Гладка С.Д.
4 Проведення тематичної систематизації поурочних планів майстрів виробничого навчання і навчально – дидактичних матеріалів До 28.01.2016 Постоленко Л.М.. Гладка С.Д.
5 Підготовка до проведення конкурсу професійної майстерності Протягом місяця Гладка С.Д., голови МК

4. Виховна робота

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Проведення циклу різдв’яних свят «По всій Україні, від хати до хати йде народ посипати» 13.01.2016 Жукова Н.В.,
Шевченко А.О.,
керівники груп
2 Засідання Ради лідерів учнівського самоврядування 14.01.2016 Жукова Н.В.
3 Засідання комісії з профілактики правопорушень 14.01.2016 Жукова Н.В.
4 Проведення учнівської лінійки 19.01.2016 Гладка С.Д.,
Жукова Н.В.
5 Заняття з елементами тренінгу «Як попередити потенційний суїцид» 20.01.2016 Керівники груп,
Дармостук Л.С.
6 Година Соборності «Соборна духом Україна» 22.01.2016 Мамчур В.В.,
Головачова М.І.,
Панасюк В.В.
7 Єдина виховна година «Згадаймо юність, що горіла в Крутах» 29.01.2016 Мамчур В.В.,
Панасюк В.В.,
Головачова М.І.
8 Тренінгові заняття з учнями, у яких виявлено підвищений рівень агресивності ІУ.01 Дармостук Л.С.

5. Контроль за організацією навчально – виробничого процесу

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Контроль за готовністю навчально-матеріальної бази до роботи в IIсеместрі 2015-2016 н.р. 11.01.-26.01.2016 Постоленко Л.М.
2 Санітарний стан приміщень ліцею 11.01.-26.01.2016 Мойсеєнко І.В.
3 Проходження учнями 22 гр. виробничої практики на виробництві 11.01. – 29.01.2016 Гладка С.Д.
4 Контроль з питань професійно-орієнтаційної роботи 18.01.-29.01.2016 Котлярова Н.Г.
5 Документація бібліотеки 25.01-24.01.2016 Постоленко Л.М.
6 Відвідування учнями навчальних занять Щотижня Гладка С.Д.

6. Методична робота

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Участь у обласних педагогічних читаннях 12.01.2016 Гладка С.Д., Жукова Н.В.
2 Засідання МК загальноосвітніх дисциплін і
МК профтехциклу
13.01.2016
14.01.2016
Годісь І.В.,
Харчук А.В.
3 Засідання навчально-методичної ради:
1. погодження плану заходів при проведенні єдиного методичного тижня;
2. погодження плану заходів при проведенні декади конкурсу профмайстерності
20.01.2016 Постоленко Л.М.
4 Аналіз навчально-програмної документації із загальноосвітніх та спеціальних предметів:
– наявність поурочно-тематичних та поурочних планів;
– наявність робочих навчальних програм;
– стан комплексно-методичного забезпечення;
– наявність планів роботи кабінету, майстерні, індивідуальних методичних планів роботи педагогічних працівників
20.01.2016 Постоленко Л.М.
5 Вивчення атестаційною комісією педагогічну діяльність осіб, які атестуються:
відвідування уроків;
відвідування позакласних, позаурочних, виховних заходів;
вивчення рівня навчальних досягнень учнів з предметів;
– ознайомлення з участю працівника в роботі МК, фахових конкурсах
11.01-28.01.2016 Постоленко Л.М.

7. Охорона праці

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Проведення тренувальних занять з евакуації особового складу в разі необхідності 19.01.2016 Качкарда М.П.,
Мойсеєнко І.В.
2 Контроль за веденням журналу обліку присвоєння ІІ кваліфікаційної групи електробезпеки персоналу навчального закладу, що працює з електрообладнанням 220 V 26.01.2016 Постоленко Л.М.
3 Забезпечити виконання вимог стандартів, норм, правил і постанов органів державного пожежного нагляду, ДПС, ОСВОД та інші До
28.01.2016
Качкарда М.П.

8.Удосконалення навчально – матеріальної бази

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Ремонт методичного кабінету Протягом місяця Мойсеєнко І.В.,
Харчук А.В.

Останні новини

4321

23.01.2019
  ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ У 2019 році на базі 9 класів з отриманням повної загальної середньої освіти     №   Назва професії Обсяг прийому (чол.) Термін навчання 1. (5122) Кухар. (5123) Офіціант 25 3 роки 2 (7412) Пекар. (7412) Кондитер 20 3 роки 3. (7436) Швачка. (7433) Кравець 15 3 роки 4. (5141) Перукар (перукар-модельєр). (5141) Манікюрник 20 3 роки 5. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. (4222) Адміністратор 20 3 роки 6. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 3 роки 7. (7212) Електрозварник ручного зварювання. (8322) Водій автотранспортних засобів категорії «В» 25 3 роки 8. (5129) Майстер ресторанного обслуговування. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 3 роки                                     на базі 11 класів     №з/п   Назва професії Обсяг прийому (чол.) Термін навчання 1. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення 20 1 рік 5 міс. 2 (4212) Касир (в банку) 15 1 1 рік 3. (4222) Адміністратор 15 8 міс. 4. (5312) Оформлювач вітрин, приміщень та будівель 15 1 рік 3 міс. 5. (5141) Перукар (перукар-модельєр) 20 1 рік 2 міс. 6. (5141) Манікюрник 20 5 міс. 7. (7412) Кондитер 20 1 рік 2 міс. 8. (7412) Пекар 20 7 міс. 9. (5142) Покоївка 15 6 міс. 10. (7436) Швачка 15 1 рік 11. (7433) Кравець 15 1 рік 12. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 1 рік 13. (5129) Майстер ресторанного обслуговування 20 1 рік 14. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 1 рік                         Прийом документів проводиться з 15 травня – по 23 серпня 2019 року щоденно, крім неділі заява (подається вступником особисто) документи про освіту (оригінали) свідоцтво, додаток до свідоцтва для випускників 9 кл. атестат, додаток до атестата для випускників 11 кл. свідоцтво про народження, паспорт (копія) ідентифікаційний номер (копія) медична довідка (форма N 086) 6 фотокарток розміром 3х4 см; характеристика зі школи; приписне свідоцтво – для юнаків з 17 років (копія); копії документів, що дають право на пільги при вступі (за наявності); конверт з марками – 2 шт.; папка швидкозшивач – 1 шт., файли – 2 шт. Умови прийому: Прийом до ліцею проводиться без вступних іспитів, шляхом конкурсного відбору: за результатами середнього балу свідоцтва про освіту; за результатами усної співбесіди.   Конкурсний відбір може проводитись поетапно, упродовж усього терміну прийому документів.   Особи, які без поважних причин не з’явилися на співбесіду, не можуть бути зараховані на навчання. Пільги на зарахування   Зараховуються поза конкурсом:   – особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надано таке право; –    діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа віком від 18 до 23 років відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» (зі змінами); – діти-інваліди та інваліди, яким не протипоказане навчання за обраною професією, відповідно до статті 22 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»; –    діти з багатодітних сімей, у складі яких є п’ятеро і більше дітей, за умови наявності у них достатнього рівня підготовки, відповідно до ст. 19 Закону України «Про охорону дитинства; –    особи, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надано таке право; –    особи, яким відповідно до Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» надано таке право; –    діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків, на місця, забезпечені державним замовленням. Вступники у цьому разі подають відповідний документ про те, що батько (мати) визнані такими, що загинули під час виконання службових обов’язків, відповідно до Указу Президента України від 21 лютого 2002 року № 157 «Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді».   Першочергово зараховуються:   випускники загальноосвітніх навчальних закладів, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою; учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з дисциплін за умови, якщо вони вступають за професіями, для яких вищезазначені дисципліни є профільними; особи, які вступають до ліцею за цільовим направленням на навчання.  

1234

23.01.2019
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ у 2019 році На базі 9 класів з отриманням повної загальної середньої освіти № Код та назва професії Обсяги прийому, чол. Термін навчання 1. (5122) Кухар. (5123) Офіціант 25 3 роки 2 (7412) Пекар. (7412) Кондитер 20 3 роки 3. (7436) Швачка. (7433) Кравець 15 3 роки 4. (5141) Перукар (перукар-модельєр) (5141) Манікюрник 20 3 роки 5. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. (4222) Адміністратор 20 3 роки 6. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 3 роки 7. (7212) Електрозварник ручного зварювання (8322) Водій автотранспортних засобів категорії «В» 25 3 роки 8. (5129) Майстер ресторанного обслуговування. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 3 роки На базі 11 класів № Код та назва професії Обсяги прийому, чол. Термін навчання 1. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення 20 1 рік 5 міс. 2 (4212) Касир (в банку) 15 1 1 рік 3. (4222) Адміністратор 15 8 міс. 4. (5312) Оформлювач вітрин, приміщень та будівель 15 1 рік 3 міс. 5. (5141) Перукар (перукар-модельєр) 20 1 рік 2 міс. 6. (5141) Манікюрник 20 5 міс. 7. (7412) Кондитер 20 1 рік 2 міс. 8. (7412) Пекар 20 7 міс. 9. (5142) Покоївка 15 6 міс. 10. (7436) Швачка 15 1 рік 11. (7433) Кравець 15 1 рік 12. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 1 рік 13. (5129) Майстер ресторанного обслуговування 20 1 рік 14. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 1 рік