Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
Анонси січень

План
роботи КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»
на січень 2017 року

1. Організаційні заходи

№ з/п Заходи Термін виконання Відповідальні
1 Провести адміністративну нараду з питань виконання плану роботи у грудні та планування роботи у січні 03.01 Постоленко Л.М.
2 Провести робочу нараду по підготовці до обласної виставки методичних розробок та електронних посібників педагогічних працівників «Калейдоскоп педагогічних ідей» 04.01 Постоленко Л.М.
3 Затвердити:
– тематичні і поурочно-тематичні плани на ІІ семестр 2016/2017 н.р.;
– план виховної роботи ліцею на ІІ семестр 2016/2017 н.р.
10.01 Гладка С.Д.
Постоленко Л.М.
4 Підготувати звіт про успішність учнів у І семестрі 2016/2017 н.р. 10.01 Гладка С.Д.
5 Видати наказ про: 14.01
– результати перевірки ведення журналів обліку теоретичного і практичного навчання і журналів гурткової роботи; Гладка С.Д.
– стан роботи щодо профілактики, попередження бездоглядності та правопорушень серед учнів ліцею; Жукова Н.В.
– виконання навчальних програм за І семестр 2016/2017 н.р. Гладка С.Д.
6 Затвердити графік проведення письмових контрольних робіт у ІІ семестрі 2016/2017 н.р. 14.01 Гладка С.Д.
7 Скласти і затвердити план роботи закладу на лютий 27.01 Гладка С.Д.
8 Провести робочу нараду з інвентаризації за 2016 рік 31.01 Сліпченко А.Т.
9 Пролонгація договорів оренди Протягом місяця Котлярова Н.Г.,
Сліпченко А.Т.
10 Підготовка документації для ліцензування нових професій Протягом місяця Гладка С.Д.
11 Підготовка до проведення атестації професії «Електрозварник ручного зварювання» Протягом місяця Гладка С.Д.,
Чухаркова В.О.
12 Виготовлення учнівських квитків учням І курсу Протягом місяця Панченко Л.О.

2. Теоретична підготовка

№ з/п Заходи Термін виконання Відповідальні
1 Затвердити тематично-поурочне планування з предметів загальноосвітнього, загально-професійного та професійно-теоретичного напрямків підготовки на ІІ семестр 2016/2017 н.р. 14.01 Гладка С.Д.
2 Скласти розклад проведення контрольних робіт на ІІ семестр 2016/2017 н.р. 04.01 – 11.01 Гладка С.Д.

3. Професійно – практична підготовка

№ з/п Заходи Термін виконання Відповідальні
1 Затвердити перелік навчально-виробничих робіт на ІІ семестр 2016/2017 н.р. з професій за рівнем кваліфікації 04.01 Гладка С.Д.,
Заєць Л.Ф.
2 Організація проведення виробничої практики у гр. 22 професія «Електрозварник ручного зварювання», рівень кваліфікації ІІІ розряд 04.01-11.01 Бишенко В.В.
3 Укладання договорів про співпрацю з роботодавцями по всіх напрямках підготовки До 15.01 Котлярова Н.Г.
4 Підготовка навчально-плануючої документації для проведення атестаційної експертизи на надання освітніх послуг з професії «Електрозварник ручного зварювання. Водій автотранспортних засобів категорії «В» До 20.01 Гладка С.Д.

4. Виховна робота

№ з/п Заходи Термін виконання Відповідальні
1 Проведення циклу різдв’яних свят «Різдвяна зірка» 16.01 Жукова Н.В., класні керівники
2 Засідання комісії з профілактики правопорушень 17.01 Жукова Н.В.
3 Бесіда «Грип та його профілактика» 18.01 Класні керівники
4 Засідання Ради лідерів учнівського самоврядування 19.01 Жукова Н.В.
5 Заняття з елементами тренінгу «Урок – виховна година з питань торгівлі людьми» 20.01 Дармостук Л.С., класні керівники
6 Година Соборності «Від роду до роду слався, Україно» 23.01 Жукова Н.В.,
Мамчур В.В.,
Головачова М.І.
7 Проведення учнівської лінійки 24.01 Жукова Н.В.,Гладка С.Д.
8 Виховна година: «Куріння чи здоров’я – обирайте самі» 25.01 Класні керівники
9 Тренінгові заняття з учнями, у яких виявлено підвищений рівень агресивності 26.01 Дармостук Л.С.
10 День пам’яті героїв під Крутами «Нас тут триста, як скло, товариства полягло» 30.01 Жукова Н.В.,
Мамчур В.В.,
Головачова М.І.
11 Поповнення новими матеріалами куточка бойової слави. Оформлення нових експозицій Протягом місяця Жукова Н.В.,
Головачова М.І.

5. Контроль за організацією навчально – виробничого процесу

№ з/п Предмет контролю Термін виконання Відповідальні
1. Навчально-виробничий процес
1 Використання сучасних виробних технологій на уроках в/н Протягом місяця Гладка С.Д.
2 Фронтальний контроль за станом проведення уроків виробничого навчання з професії «Електрозварник ручного зварювання», гр. 12 Протягом місяця Гладка С.Д.
3 Підготовка до конкурсів професійної майстерності Протягом місяця Заєць Л.Ф.
2. Контроль за методичною роботою
1 Створення нових ЕЗ навчального призначення Протягом місяця Заєць Л.Ф.,
Мамчур В.В.
3. Умови навчально–виробничого процесу
1 Забезпечити контроль за ходом виробничої практики на підприємствах учнів гр. 22 з наступних питань:
– виконання детальної програми виробничої практики;
– переміщення учнів на відповідні дільниці і об’єкти з метою відпрацювання конкретних тем програми;
– забезпечення безпечних умов праці і відпочинку учнів
Протягом місяця Гладка С.Д.
4. Контроль за відвідуванням занять
1 Відвідування учнями навчальних занять Щоденно Жукова Н.В., Дирекція
5. Контроль за виховною роботою
1 Чергування по території ліцею Протягом місяця Жукова Н.В.
2 Контроль за роботою самопідготовки До 31.01 Жукова Н.В.
3 Організація роботи учнівського самоврядування До 31.01 Жукова Н.В.

6. Фізична підготовка

№ з/п Зміст роботи Термін виконання Відповідальні
1 Змагання з шашок серед учнів І курсу 23.01 – 27.01 Мельник Т.І.

7. Методична робота

№ з/п Заходи Термін виконання Відповідальні
1 Засідання навчально-методичної ради 11.01 Постоленко Л.М., Гладка С.Д.
2 Проведення Тижня історії 16.01 – 20.01 Мамчур В.В.
3 Засідання МК профтехциклу 17.01 Заєць Л.Ф.
4 Підготовка до виставки методичних напрацювань педагогічних працівників, які використовуються у роботі прогресивний педагогічний досвід До 17.01 Гладка С.Д.,
Заєць Л.Ф.,
Мамчур В.В.
5 Засідання атестаційної комісії І рівня 19.01 Постоленко Л.М.
6 Проведення відкритих уроків:
– предмет «Історія України», гр. 32;
– предмет «Технології», гр. 12
19.01
26.01
Мамчур В.В.
Чухаркова В.О.
7 Засідання МК загальноосвітнього напрямку підготовки 26.01 Мамчур В.В.
8 Підготовка до атестації з професії «Електрозварник ручного зварювання» До
27.01
Чухаркова В.О.,
Бишенко В.В.

8. Охорона праці

№ з/п Заходи Термін виконання Відповідальні
1 Контроль за станом дотримання теплового режиму Протягом місяця Мойсеєнко І.В.
2 Перевірка забезпеченості навчальних кабінетів та майстерень медичними аптечками та засобами пожежогасіння 31.01 Качкарда М.П.

9.Фінансово-господарська та навчально-виробнича діяльність

№ з/п Заходи Термін виконання Відповідальні
1 Підсумки роботи інвентаризаційної комісії 31.01 Сліпченко А.Т.
2 Затвердження кошторису на 2017 рік 31.01 Сліпченко А.Т.

Останні новини

4321

23.01.2019
  ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ У 2019 році на базі 9 класів з отриманням повної загальної середньої освіти     №   Назва професії Обсяг прийому (чол.) Термін навчання 1. (5122) Кухар. (5123) Офіціант 25 3 роки 2 (7412) Пекар. (7412) Кондитер 20 3 роки 3. (7436) Швачка. (7433) Кравець 15 3 роки 4. (5141) Перукар (перукар-модельєр). (5141) Манікюрник 20 3 роки 5. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. (4222) Адміністратор 20 3 роки 6. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 3 роки 7. (7212) Електрозварник ручного зварювання. (8322) Водій автотранспортних засобів категорії «В» 25 3 роки 8. (5129) Майстер ресторанного обслуговування. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 3 роки                                     на базі 11 класів     №з/п   Назва професії Обсяг прийому (чол.) Термін навчання 1. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення 20 1 рік 5 міс. 2 (4212) Касир (в банку) 15 1 1 рік 3. (4222) Адміністратор 15 8 міс. 4. (5312) Оформлювач вітрин, приміщень та будівель 15 1 рік 3 міс. 5. (5141) Перукар (перукар-модельєр) 20 1 рік 2 міс. 6. (5141) Манікюрник 20 5 міс. 7. (7412) Кондитер 20 1 рік 2 міс. 8. (7412) Пекар 20 7 міс. 9. (5142) Покоївка 15 6 міс. 10. (7436) Швачка 15 1 рік 11. (7433) Кравець 15 1 рік 12. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 1 рік 13. (5129) Майстер ресторанного обслуговування 20 1 рік 14. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 1 рік                         Прийом документів проводиться з 15 травня – по 23 серпня 2019 року щоденно, крім неділі заява (подається вступником особисто) документи про освіту (оригінали) свідоцтво, додаток до свідоцтва для випускників 9 кл. атестат, додаток до атестата для випускників 11 кл. свідоцтво про народження, паспорт (копія) ідентифікаційний номер (копія) медична довідка (форма N 086) 6 фотокарток розміром 3х4 см; характеристика зі школи; приписне свідоцтво – для юнаків з 17 років (копія); копії документів, що дають право на пільги при вступі (за наявності); конверт з марками – 2 шт.; папка швидкозшивач – 1 шт., файли – 2 шт. Умови прийому: Прийом до ліцею проводиться без вступних іспитів, шляхом конкурсного відбору: за результатами середнього балу свідоцтва про освіту; за результатами усної співбесіди.   Конкурсний відбір може проводитись поетапно, упродовж усього терміну прийому документів.   Особи, які без поважних причин не з’явилися на співбесіду, не можуть бути зараховані на навчання. Пільги на зарахування   Зараховуються поза конкурсом:   – особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надано таке право; –    діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа віком від 18 до 23 років відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» (зі змінами); – діти-інваліди та інваліди, яким не протипоказане навчання за обраною професією, відповідно до статті 22 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»; –    діти з багатодітних сімей, у складі яких є п’ятеро і більше дітей, за умови наявності у них достатнього рівня підготовки, відповідно до ст. 19 Закону України «Про охорону дитинства; –    особи, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надано таке право; –    особи, яким відповідно до Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» надано таке право; –    діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків, на місця, забезпечені державним замовленням. Вступники у цьому разі подають відповідний документ про те, що батько (мати) визнані такими, що загинули під час виконання службових обов’язків, відповідно до Указу Президента України від 21 лютого 2002 року № 157 «Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді».   Першочергово зараховуються:   випускники загальноосвітніх навчальних закладів, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою; учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з дисциплін за умови, якщо вони вступають за професіями, для яких вищезазначені дисципліни є профільними; особи, які вступають до ліцею за цільовим направленням на навчання.  

1234

23.01.2019
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ у 2019 році На базі 9 класів з отриманням повної загальної середньої освіти № Код та назва професії Обсяги прийому, чол. Термін навчання 1. (5122) Кухар. (5123) Офіціант 25 3 роки 2 (7412) Пекар. (7412) Кондитер 20 3 роки 3. (7436) Швачка. (7433) Кравець 15 3 роки 4. (5141) Перукар (перукар-модельєр) (5141) Манікюрник 20 3 роки 5. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. (4222) Адміністратор 20 3 роки 6. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 3 роки 7. (7212) Електрозварник ручного зварювання (8322) Водій автотранспортних засобів категорії «В» 25 3 роки 8. (5129) Майстер ресторанного обслуговування. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 3 роки На базі 11 класів № Код та назва професії Обсяги прийому, чол. Термін навчання 1. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення 20 1 рік 5 міс. 2 (4212) Касир (в банку) 15 1 1 рік 3. (4222) Адміністратор 15 8 міс. 4. (5312) Оформлювач вітрин, приміщень та будівель 15 1 рік 3 міс. 5. (5141) Перукар (перукар-модельєр) 20 1 рік 2 міс. 6. (5141) Манікюрник 20 5 міс. 7. (7412) Кондитер 20 1 рік 2 міс. 8. (7412) Пекар 20 7 міс. 9. (5142) Покоївка 15 6 міс. 10. (7436) Швачка 15 1 рік 11. (7433) Кравець 15 1 рік 12. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 1 рік 13. (5129) Майстер ресторанного обслуговування 20 1 рік 14. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 1 рік