Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
Анонси червень

План
роботи КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»
на червень 2016 року

1. Організаційні заходи

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Провести адміністративну нараду з питань виконання плану роботи ліцею у травні та плану роботи на червень 01.06 Постоленко Л. М.
2 Затвердити план роботи допоміжного персоналу на літо 02.06 – 06.06 Мойсеєнко І. В.
3 Видати накази:
– «Про організоване закінчення 2015/2016 н.р.;
06.06 Гладка С. Д.
– «Про порядок і терміни проведення перевірних робіт у гр.13 за професією «Муляр. Штукатур»; 06.06
– «Про порядок і терміни проведення перевірних робіт у гр.22 за професією «Електрозварник ручного зварювання. Водій автотранспортних засобів (категорія «В»)»; 06.06
– «Про порядок і терміни проведення перевірних робіт у гр.15 за професією «Кухар. Офіціант»; 06.06
– «Про порядок і терміни проведення перевірних робіт у гр.15 за професією «Кухар. Офіціант»; 06.06
– «Про порядок і терміни проведення перевірних робіт у гр.25 за професією «Кухар. Офіціант»; 13.06
– «Про допуск до поетапної кваліфікаційної атестації учнів гр.12»; 13.06
– «Про допуск до державної кваліфікаційної атестації учнів гр.35»; 29.06
– «Про присвоєння освітньо–кваліфікаційного рівня учням гр.12»; 23.06
– «Про випуск, нагородження та вручення документів про освіту учням гр.35»; 30.06
– «Про результати перевірки стану ведення журналів обліку теоретичного та практичного навчання»; 30.06
– «Про виконання навчальних планів і програм»; 30.06
– «Про переведення учнів перехідного контингенту на наступний курс навчання»; 30.06
– «Про звільнення сумісників» 30.06
4 Підготовка проекту педагогічного навантаження викладачів на 2016/2017 н.р. до 06.06 Гладка С. Д.
5 Засідання комісії по працевлаштуванню випускників 08.06 Члени комісії
6 Скласти план підготовки ліцею до нового навчального року до 16.06 Постоленко Л. М.
7 Організація здачі навчальних підручників та художньої літератури до бібліотеки 20.06 – 24.06 Головачова М. І.
8 Організація проведення профорієнтаційної роботи майстрами виробничого навчання серед учнів ЗОШ міста і району протягом місяця Котлярова Н. Г., Жукова Н. В.
9 Організація підготовки звітів структурних підрозділів виконання плану роботи за 2016/2017 н.р.:
– навчально – виробнича робота;
до 22.06 Гладка С. Д.
– методична робота; Годісь І. В., Воробей О. В.
– виховна робота; Жукова Н. В.,
Дармостук Л. С.,
Шевченко А. О.
10 Провести свято вручення документів про освіту випускникам 2016 року 24.06 Гладка С. Д.,
Жукова Н. В.,
Заєць Л. Ф.,
Осадча М. І.
11 Підготувати інформацію про проект працевлаштування випускників гр.33 та 35 до 30.06 Гладка С. Д.,
Котлярова Н. Г.,
Заєць Л.Ф.,
Осадча М. І.
12 Завершити підготовку проекту плану роботи ліцею на 2016/2017 н.р. та ознайомити членів колективу 01.07 Гладка С. Д.,
керівники МК
13 Організація проведення звітів структурних підрозділів: 01.07 Постоленко Л. М.
– Навчально-виробничої роботи Гладка С. Д.
– МК загальноосвітніх дисциплін та профтехциклу Годісь І. В.
– Виховної роботи Жукова Н. В.
– Соціально-психологічної служби Дармостук Л. С.,
Шевченко А. О.
– Бібліотеки Головачова М. І.
– Методичної роботи Гладка С. Д.
– Класних керівників Жукова Н. В.,
класні керівники
14 Звіт керівника КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» за 2015/2016 н. р. 01.07 Постоленко Л. М.
15 Підготовка документації до здачі в архів До 04.07 Керівники структурних підрозділів, юристконсульт

2. Теоретична підготовка

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Проведення річних контрольних робіт в учнів гр.13, 15, 25, 22, 23 за графіком Гладка С. Д.
2 Проходження ЗНО учнями за графіком Гладка С. Д.
3 Проведення державної атестації у гр.22 з предмету «Спецтехнологія» 08.06 Гладка С. Д.
4 Проведення державної атестації у гр.13 з предмету «Технологія кам’яних робіт» 21.06 Гладка С. Д.

3. Професійно – практична підготовка

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Підготовка навчальної документації для проведення державної кваліфікаційної атестації у гр. 35 за професією «Кухар. Офіціант» 08.06 Гладка С. Д.
2 Підготовка навчальної документації для проведення поетапної кваліфікаційної атестації в гр.12 за професією «Електрозварник ручного зварювання» 08.06 Гладка С. Д.
3 Підготовка детальної навчальної програми з проходження практики учнями гр.15 за професією «Кухар», рівень кваліфікації 3 розряд 09.06 Гладка С. Д.
4 Підготовка і затвердження детальної навчальної програми з проходження переддипломної практики учнями гр.22 за професією «Електрозварник ручного зварювання», рівень кваліфікації 4 розряд 09.06 Гладка С. Д.
5 Підготовка і затвердження детальної навчальної програми з проходження практики учнями гр.25 за професією «Офіціант», рівень кваліфікації 3 розряд 09.06 Гладка С. Д.
6 Підготовка і затвердження детальної навчальної програми з проходження практики учнями гр.13 за професією «Муляр», рівень кваліфікації 4 розряд 09.06 Гладка С. Д.
7 Проведення перевірних робіт у гр.13, 15, 22, 25 відповідно розкладу Гладка С. Д.
8 Захист творчих робіт за професією «Кухар. Офіціант» 16.06 – 17.06 Гладка С. Д.
9 Проведення державної кваліфікаційної атестації у гр.35 на 4 розряд за професією «Кухар. Офіціант» 23.06 Гладка С. Д.
10 Проведення поетапної кваліфікаційної атестації у гр.12 на 2 розряд професія «Електрозварник ручного зварювання» 24.06 Гладка С. Д.
11 Підготовка звітної документації за підсумками роботи у 2015/2016 н.р. 01.07 Дирекція

4. Виховна робота

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Заходи по відзначенню Міжнародного дня захисту дітей 01.06 Шевченко А. О.,
Березанський В. В.
2 Проведення учнівської лінійки 07.06, 21.06 Гладка С. Д.,
Жукова Н. В.
3 Проведення учнівських і батьківських зборів у групах по результатах закінчення навчального року 14.06 -15.06 Керівники груп
4 Засідання Ради лідерів учнівського самоврядування 16.06 Жукова Н. В.
5 День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні 22.06 Мамчур В. В.,
Головачова М. І.,
Панасюк В. В.
6 Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиків та їхнім незаконним обігом 22.06 Жукова Н. В.
7 Ознайомлення учнів з правилами поведінки під час літніх канікул. Проведення інструктажів з БЖД 23.06 – 24.06 Керівники груп
8 Свято вручення документів про освіту учням груп 33, 35 24.06 Гладка С. Д.,
Жукова Н. В.,
Осадча М. І.,
Заєць Л. Ф.

5. Методична робота

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Проведення заходів місячника методичної роботи за планом Гладка С. Д., керівники МК
2 Засідання педагогічної ради:
допуск до ДА учнів гр.23 з предмету «Технологія кам’яних робіт»;
допуск до ДКА учнів гр. 35 за професією «Кухар. Офіціант»;
– допуск до ПА учнів гр.12 за професією «Електрозварник ручного зварювання»
10.06 Постоленко Л. М.
3 Засідання МК профтехциклу 09.06;
15.06;
22.06
Гладка С. Д.
4 Засідання МК викладачів загальноосвітніх дисциплін 15.06 Годісь І. В.
5 Планування роботи МК на наступний навчальний рік протягом місяця Члени НМР
6 Засідання педагогічної ради про випуск та вручення документів про освіту учням гр.35 23.06 Постоленко Л. М.
7 Засідання НМР 30.06 Гладка С. Д.

6. Контроль за організацією навчально – виховного процесу

№ п/п Предмет контролю Термін виконання Відповідальний
1 Відвідування навчальних занять учнями щодня Постоленко Л. М.
2 Виконання заходів по організованому закінченню 2015/2016 н.р. та підготовці до 2016/2017 н.р. протягом місяця Постоленко Л. М.
3 Проходження учнями гр.12 виробничої практики на виробництві 06.06 – 10.06 Гладка С. Д.
4 Дотримання санітарно – гігієнічних правил і техніки безпеки під час ремонтних робіт Протягом місяця Мойсеєнко І. В.
5 Записи в журналах інструктажів із техніки безпеки 24.06 Качкарда М. П.
6 Перевірка ведення журналів теоретичного та практичного навчання 29.06 Гладка С. Д.

7. Охорона праці

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Проведення інструктажів з БЖД для учнів до 24.06 Качкарда М. П.
2 Перевірити захист заземлення обладнання у майстернях, лабораторіях, їдальні, кабінетах, побутових приміщеннях до 30.06 Мойсеєнко І. В.

8. Фінансово – господарська діяльність

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Виконання заходів по організованому закінченню 2015/2016 н.р. та підготовці до 2016/2017 н.р. 08.06 – 31.06 Гладка С. Д.,
Жукова Н. В.,
Мойсеєнко І. В.,
Горяєва Л. Г.,
Котлярова Н. Г.,
Сліпченко А. Т.
2 Перевірка готовності навчальних кабінетів, майстерень, лабораторій до нового навчального року (перед відпусткою) 20.06-23.06 Гладка С. Д.,
Мойсеєнко І. В.
3 Ремонт навчальних кабінетів, виробничих майстерень, лабораторій 22.06 -06.07. Мойсеєнко І. В.,
завідувачі кабінетами, майстернями
4 Поточний ремонт харчоблоку Червень, липень Мусієва Т. М.,
Мойсеєнко І. В.
5 Поточний ремонт гуртожитку Червень -Липень Горяєва Л. Г.,
Мойсеєнко І. В.,
чергові по гуртожитку
6 Провести ревізію та ремонт електропроводки і технологічного обладнання у навчальних майстернях, кабінетах, харчоблоці, пральні та гуртожитку Червень Мартинов О. Л.,
Мойсеєнко І. В.

Останні новини

4321

23.01.2019
  ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ У 2019 році на базі 9 класів з отриманням повної загальної середньої освіти     №   Назва професії Обсяг прийому (чол.) Термін навчання 1. (5122) Кухар. (5123) Офіціант 25 3 роки 2 (7412) Пекар. (7412) Кондитер 20 3 роки 3. (7436) Швачка. (7433) Кравець 15 3 роки 4. (5141) Перукар (перукар-модельєр). (5141) Манікюрник 20 3 роки 5. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. (4222) Адміністратор 20 3 роки 6. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 3 роки 7. (7212) Електрозварник ручного зварювання. (8322) Водій автотранспортних засобів категорії «В» 25 3 роки 8. (5129) Майстер ресторанного обслуговування. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 3 роки                                     на базі 11 класів     №з/п   Назва професії Обсяг прийому (чол.) Термін навчання 1. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення 20 1 рік 5 міс. 2 (4212) Касир (в банку) 15 1 1 рік 3. (4222) Адміністратор 15 8 міс. 4. (5312) Оформлювач вітрин, приміщень та будівель 15 1 рік 3 міс. 5. (5141) Перукар (перукар-модельєр) 20 1 рік 2 міс. 6. (5141) Манікюрник 20 5 міс. 7. (7412) Кондитер 20 1 рік 2 міс. 8. (7412) Пекар 20 7 міс. 9. (5142) Покоївка 15 6 міс. 10. (7436) Швачка 15 1 рік 11. (7433) Кравець 15 1 рік 12. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 1 рік 13. (5129) Майстер ресторанного обслуговування 20 1 рік 14. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 1 рік                         Прийом документів проводиться з 15 травня – по 23 серпня 2019 року щоденно, крім неділі заява (подається вступником особисто) документи про освіту (оригінали) свідоцтво, додаток до свідоцтва для випускників 9 кл. атестат, додаток до атестата для випускників 11 кл. свідоцтво про народження, паспорт (копія) ідентифікаційний номер (копія) медична довідка (форма N 086) 6 фотокарток розміром 3х4 см; характеристика зі школи; приписне свідоцтво – для юнаків з 17 років (копія); копії документів, що дають право на пільги при вступі (за наявності); конверт з марками – 2 шт.; папка швидкозшивач – 1 шт., файли – 2 шт. Умови прийому: Прийом до ліцею проводиться без вступних іспитів, шляхом конкурсного відбору: за результатами середнього балу свідоцтва про освіту; за результатами усної співбесіди.   Конкурсний відбір може проводитись поетапно, упродовж усього терміну прийому документів.   Особи, які без поважних причин не з’явилися на співбесіду, не можуть бути зараховані на навчання. Пільги на зарахування   Зараховуються поза конкурсом:   – особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надано таке право; –    діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа віком від 18 до 23 років відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» (зі змінами); – діти-інваліди та інваліди, яким не протипоказане навчання за обраною професією, відповідно до статті 22 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»; –    діти з багатодітних сімей, у складі яких є п’ятеро і більше дітей, за умови наявності у них достатнього рівня підготовки, відповідно до ст. 19 Закону України «Про охорону дитинства; –    особи, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надано таке право; –    особи, яким відповідно до Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» надано таке право; –    діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків, на місця, забезпечені державним замовленням. Вступники у цьому разі подають відповідний документ про те, що батько (мати) визнані такими, що загинули під час виконання службових обов’язків, відповідно до Указу Президента України від 21 лютого 2002 року № 157 «Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді».   Першочергово зараховуються:   випускники загальноосвітніх навчальних закладів, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою; учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з дисциплін за умови, якщо вони вступають за професіями, для яких вищезазначені дисципліни є профільними; особи, які вступають до ліцею за цільовим направленням на навчання.  

1234

23.01.2019
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ у 2019 році На базі 9 класів з отриманням повної загальної середньої освіти № Код та назва професії Обсяги прийому, чол. Термін навчання 1. (5122) Кухар. (5123) Офіціант 25 3 роки 2 (7412) Пекар. (7412) Кондитер 20 3 роки 3. (7436) Швачка. (7433) Кравець 15 3 роки 4. (5141) Перукар (перукар-модельєр) (5141) Манікюрник 20 3 роки 5. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. (4222) Адміністратор 20 3 роки 6. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 3 роки 7. (7212) Електрозварник ручного зварювання (8322) Водій автотранспортних засобів категорії «В» 25 3 роки 8. (5129) Майстер ресторанного обслуговування. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 3 роки На базі 11 класів № Код та назва професії Обсяги прийому, чол. Термін навчання 1. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення 20 1 рік 5 міс. 2 (4212) Касир (в банку) 15 1 1 рік 3. (4222) Адміністратор 15 8 міс. 4. (5312) Оформлювач вітрин, приміщень та будівель 15 1 рік 3 міс. 5. (5141) Перукар (перукар-модельєр) 20 1 рік 2 міс. 6. (5141) Манікюрник 20 5 міс. 7. (7412) Кондитер 20 1 рік 2 міс. 8. (7412) Пекар 20 7 міс. 9. (5142) Покоївка 15 6 міс. 10. (7436) Швачка 15 1 рік 11. (7433) Кравець 15 1 рік 12. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 1 рік 13. (5129) Майстер ресторанного обслуговування 20 1 рік 14. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 1 рік