Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
Анонси березень 2016

План
роботи КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»
на березень 2016 року

1. Організаційні заходи

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Адміністративна нарада з питань плану роботи ліцею у березні місяці 02.03 Постоленко Л.М.
2 Затвердити план роботи на березень:
– заступника директора з НВР;
– соціального педагога;
– практичного психолога
01.03 Гладка С.Д.
Шевченко А.О.
Дармостук Л.С.
3 Затвердити :
– розклад уроків;
– розклад проведення годин консультацій
Згідно робочого навчального плану Гладка С.Д.
4 Організація проведення замовлення документів про освіту учням гр.33 До
10.03
Гладка С.Д.
5 Підготовка до проведення Дня відкритих дверей Згідно плану Гладка С.Д., Жукова Н.В.
6 Організація виконання заходів щодо участі у УІ конкурсі на кращий веб–сайт закладу освіти Згідно плану Романовська Л.О., Гладка С.Д.,
Дармостук Л.С.
7 Проведення Дня відкритих дверей 17.03 Гладка С.Д., Жукова Н.В.
8 Засідання атестаційної комісії І рівня 28.03 Постоленко Л.М.
9 Видати наказ: «Про підсумки атестації педагогічних працівників у 2016 році» 31.03 Постоленко Л.М.
10 Затвердити план роботи на квітень 31.03 Постоленко Л.М.

2. Теоретична підготовка

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Проведення ДПА у гр.33 з предмету «Фізика» 02.03 Гладк С.Д.,
Качкарда М.П.
2 Проведення заходів по вшануванню пам’яті Т.Г. Шевченка:
– урочиста лінійка;
– галерея художньої творчості Т.Г. Шевченка;
09.03 Годісь І.В.,
Жукова Н.В.,
– літературно – мистецький захід. Конкурс читців поезії Шевченка «Ні! Промінь той душі не згасне, що запалив колись Тарас»; 10.03 Головачова М.І.
Годісь І.В.,
Жукова Н.В.
– виставка творчої спадщини Т.Г. Шевченка; 11.03 Головачова М.І.
– перегляд фільмів про Кобзаря Головачова М.І.
3 Проведення директорських контрольних робіт у гр.25, 22 з предметів: «Математика», «Українська мова»,
«Англійська мова»
28.03 -30.03 Постоленко Л.М.,
Гладка С.Д.

3. Професійно – практична підготовка

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Проведення ПА у гр.22 за професією « Електрозварник ручного зварювання» рівень кваліфікації 3 розряд 01.03 Гладка С.Д.,
Бишенко В.В.,
Чухаркова В.О.
2 Погодження тижневих планів роботи майстрів виробничого навчання Щочетверга Постоленко Л.М.
3 Забезпечення документального супроводу виробничої практики учнів гр.13, 23, 33 01.03 – 04.03 Осадча М.І.
4 Контроль за проходженням виробничого навчання на виробництві учнів гр.25 і гр.35 за професією «Офіціант» 14.03 – 18.03 Гладка С.Д.
5 Проведення тижня фахової майстерності за професією «Кухар. Офіціант» 21.03 – 25.03 Гладка С.Д., Скварчинська Н.Г., Чернюк І.М., Заєць Л.С., Постоленко Є.С., Леоненко І.П.
6 Контроль за проходженням виробничої практики учнів гр.13 за професією «Муляр» і учнів гр.23, гр.33 за професією «Штукатур» 28.03 – 31.03 Гладка С.Д.

4. Виховна робота

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Тренінгові заняття «Бар’єр в спілкуванні» 10.03 Дармостук Л.С.
2 Засідання комісії з профілактики правопорушень 16.03 Шевченко А.О., Жукова Н.В.
3 Учнівська лінійка 22.03 Жукова Н.В., Шевченко А.О.
4 Проведення футбольного турніру 28.03 – 31.03 Лисак О.В., Березанський В.В.

5. Методична робота

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Проведення тижня фахової майстерності за професією «Кухар. Офіціант» 21.03 – 25.03 Гладка С.Д., Скварчинська Н.Г.,
Чернюк І.М.,
Заєць Л.С.,
Постоленко Є.С.,
Леоненко І.П.
2 Підготовка матеріалів для участі у виставці презентацій ПТНЗ у Департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації До 21.03 Гладка С.Д.,
Годісь І. В.,
Дармостук Л.С.
3 Засідання МК профтехциклу і МК викладачів спецдисциплін 30.03 Гладка С.Д., Годісь І.В.

6. Контроль за організацією навчально – виробничого процесу

№ п/п Предмет контролю Термін виконання Відповідальний
1 Відвідування навчальних занять учнями Щоденно Шевченко А.О.,
Жукова Н.В.
2 Підтримка санітарного стану приміщень майстерень, кабінетів 11.03 Пінязюк Ю.Ю.,
Гладка С.Д.,
Жукова Н.В.
3 Санітарний стан території ліцею Щоденно Мойсеєнко І.В.
4 Перевірка стану ведення журналів обліку теоретичного навчання 10.03 – 12.03 Гладка С.Д.
5 Надходження позабюджетних, благодійних коштів До 30.03 Жукова Н.В.
6 Перевірка документації соціально-психологічної служби 28-29.03 Постоленко Л.М.
7 Відвідування уроків теоретичного та виробничого навчання Згідно графіка Гладка С.Д.

7. Охорона праці

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Перевірити дотримання правил техніки безпеки під час проведення уроків виробничого навчання у групах 22 і 12 за професією «Електрозварник ручного зварювання» 15.03;
17.03
Качкарда М.П.
2 Перевірка проведення інструктажу з техніки безпеки майстрами виробничого навчання у гр.15 за професією «Кухар. Офіціант» 21.03;
28.03
Качкарда М.П.

8. Удосконалення навчально – матеріальної бази

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Ремонт методичного кабінету Протягом місяця Мойсеєнко І.В.
2 Облаштування майстерні штукатурних робіт і майстерні кам’яних робіт відповідно до вимог ДСПТО Протягом місяця Мойсеєнко І.В., Осадча М.І.

9. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання: Заєць Л.Ф., Воробей О.В. 29.02 – 11.03 Гладка С.Д.
2 Проходження стажування на виробництві майстрів в/н Постоленко Є.С., Чернюк І.М. За графіком Гладка С.Д.
3 Курси підвищення кваліфікації бібліотекаря Головачової М. І. 14.03 – 25.03 Гладка С.Д.

Останні новини

4321

23.01.2019
  ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ У 2019 році на базі 9 класів з отриманням повної загальної середньої освіти     №   Назва професії Обсяг прийому (чол.) Термін навчання 1. (5122) Кухар. (5123) Офіціант 25 3 роки 2 (7412) Пекар. (7412) Кондитер 20 3 роки 3. (7436) Швачка. (7433) Кравець 15 3 роки 4. (5141) Перукар (перукар-модельєр). (5141) Манікюрник 20 3 роки 5. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. (4222) Адміністратор 20 3 роки 6. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 3 роки 7. (7212) Електрозварник ручного зварювання. (8322) Водій автотранспортних засобів категорії «В» 25 3 роки 8. (5129) Майстер ресторанного обслуговування. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 3 роки                                     на базі 11 класів     №з/п   Назва професії Обсяг прийому (чол.) Термін навчання 1. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення 20 1 рік 5 міс. 2 (4212) Касир (в банку) 15 1 1 рік 3. (4222) Адміністратор 15 8 міс. 4. (5312) Оформлювач вітрин, приміщень та будівель 15 1 рік 3 міс. 5. (5141) Перукар (перукар-модельєр) 20 1 рік 2 міс. 6. (5141) Манікюрник 20 5 міс. 7. (7412) Кондитер 20 1 рік 2 міс. 8. (7412) Пекар 20 7 міс. 9. (5142) Покоївка 15 6 міс. 10. (7436) Швачка 15 1 рік 11. (7433) Кравець 15 1 рік 12. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 1 рік 13. (5129) Майстер ресторанного обслуговування 20 1 рік 14. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 1 рік                         Прийом документів проводиться з 15 травня – по 23 серпня 2019 року щоденно, крім неділі заява (подається вступником особисто) документи про освіту (оригінали) свідоцтво, додаток до свідоцтва для випускників 9 кл. атестат, додаток до атестата для випускників 11 кл. свідоцтво про народження, паспорт (копія) ідентифікаційний номер (копія) медична довідка (форма N 086) 6 фотокарток розміром 3х4 см; характеристика зі школи; приписне свідоцтво – для юнаків з 17 років (копія); копії документів, що дають право на пільги при вступі (за наявності); конверт з марками – 2 шт.; папка швидкозшивач – 1 шт., файли – 2 шт. Умови прийому: Прийом до ліцею проводиться без вступних іспитів, шляхом конкурсного відбору: за результатами середнього балу свідоцтва про освіту; за результатами усної співбесіди.   Конкурсний відбір може проводитись поетапно, упродовж усього терміну прийому документів.   Особи, які без поважних причин не з’явилися на співбесіду, не можуть бути зараховані на навчання. Пільги на зарахування   Зараховуються поза конкурсом:   – особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надано таке право; –    діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа віком від 18 до 23 років відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» (зі змінами); – діти-інваліди та інваліди, яким не протипоказане навчання за обраною професією, відповідно до статті 22 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»; –    діти з багатодітних сімей, у складі яких є п’ятеро і більше дітей, за умови наявності у них достатнього рівня підготовки, відповідно до ст. 19 Закону України «Про охорону дитинства; –    особи, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надано таке право; –    особи, яким відповідно до Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» надано таке право; –    діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків, на місця, забезпечені державним замовленням. Вступники у цьому разі подають відповідний документ про те, що батько (мати) визнані такими, що загинули під час виконання службових обов’язків, відповідно до Указу Президента України від 21 лютого 2002 року № 157 «Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді».   Першочергово зараховуються:   випускники загальноосвітніх навчальних закладів, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою; учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з дисциплін за умови, якщо вони вступають за професіями, для яких вищезазначені дисципліни є профільними; особи, які вступають до ліцею за цільовим направленням на навчання.  

1234

23.01.2019
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ у 2019 році На базі 9 класів з отриманням повної загальної середньої освіти № Код та назва професії Обсяги прийому, чол. Термін навчання 1. (5122) Кухар. (5123) Офіціант 25 3 роки 2 (7412) Пекар. (7412) Кондитер 20 3 роки 3. (7436) Швачка. (7433) Кравець 15 3 роки 4. (5141) Перукар (перукар-модельєр) (5141) Манікюрник 20 3 роки 5. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. (4222) Адміністратор 20 3 роки 6. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 3 роки 7. (7212) Електрозварник ручного зварювання (8322) Водій автотранспортних засобів категорії «В» 25 3 роки 8. (5129) Майстер ресторанного обслуговування. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 3 роки На базі 11 класів № Код та назва професії Обсяги прийому, чол. Термін навчання 1. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення 20 1 рік 5 міс. 2 (4212) Касир (в банку) 15 1 1 рік 3. (4222) Адміністратор 15 8 міс. 4. (5312) Оформлювач вітрин, приміщень та будівель 15 1 рік 3 міс. 5. (5141) Перукар (перукар-модельєр) 20 1 рік 2 міс. 6. (5141) Манікюрник 20 5 міс. 7. (7412) Кондитер 20 1 рік 2 міс. 8. (7412) Пекар 20 7 міс. 9. (5142) Покоївка 15 6 міс. 10. (7436) Швачка 15 1 рік 11. (7433) Кравець 15 1 рік 12. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 1 рік 13. (5129) Майстер ресторанного обслуговування 20 1 рік 14. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 1 рік