Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
Анонси травень

План
роботи КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»
на травень 2016 року

1. Організаційні заходи

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Адміністративна нарада з питань плану роботи ліцею у травні місяці 04.05 Постоленко Л.М.
2 Видати накази про:
– «Про порядок і терміни проходження виробничої практики учнями гр.35 за професією «Офіціант»;
04.05 Гладка С.Д.
«Про результати проведення предметних, тематичних, професійних тижнів у 2015/2016н.р.»;
«Про відпустку працівникам ліцею»
До 12.05 Постоленко Л.М.
3 Скласти та затвердити план проведення ремонтних робіт і підготовки приміщень ліцею до нового навчального року 10.05 Мойсеєнко І.В.
4 Провести засідання комісії з питань працевлаштування випускників 2016 року 11.05;
25.05
Гладка С.Д.,
Осадча М.І., Герук Г.В.,
Заєць Л.Ф.,
Котлярова Н.Г.
5 Підготовка до участі у Всеукраїнському дитячому фольклорно – етнографічному фестивалі
«Весна у «Київській Русі»
До 13.05 Жукова Н.В.,
Гладка С.Д.
6 Погодити списки учнів, які потребують оздоровлення влітку 2016 р. До 25.05 Жукова Н.В.
7 Проведення Дня відкритих дверей 26.05 Гладка С.Д.
8 Скласти і затвердити план роботи закладу на червень 27.05 Гладка С.Д.

2. Теоретична підготовка

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Проведення ДПА у гр.35 з предметів:
– математика;
– англійська мова
05.05
12.05
Гладка С.Д.
2 Проведення тижня історії 10.05 – 13.05 Мамчур В.В.

3. Професійно – практична підготовка

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Організація проходження виробничої практики учнів гр.12, 35 04.05 – 13.05 Гладка С.Д.
2 Проходження виробничого навчання на підприємствах міста учнів гр.25 10.05-17.05 Гладка С.Д.

4. Виховна робота

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Тиждень заходів до дня пам’яті та примирення, присвячені жертвам Другої світової війни та дню Перемоги: «Дві війни-дві долі» 04.05 -09.05 Жукова Н.В.,
Головачова М.І.,
Шевченко А.О.
2 Проведення учнівської лінійки 10.05 Гладка С.Д.,
Жукова Н.В.
3 Тренінгові заняття для учнів І курсу «Правила твоєї поведінки. Які вони?» 11.05 Дармостук Л.С.
4 Засідання комісії з профілактики правопорушень 12.05 Шевченко А.О.
5 Захід до Міжнародного дня родини: конкурс учнівських презентацій «Традиції моєї родини» 12.05 Жукова Н.В.,
Головачова М.І.,
Шевченко А.О.
6 Участь у Всеукраїнському дитячому фольклорно – етнографічному фестивалю «Весна у «Київській Русі» 14.05 Жукова Н.В.,
Гладка С.Д.
7 Відзначення Дня Європи в Україні 19.05 Жукова Н.В.,
Головачова М.І.,
Мамчур В.В.
8 День вишиванки 20.05 Жукова Н.В.,
керівники груп
9 Засідання Ради лідерів учнівського самоврядування 26.05 Жукова Н.В.
10 Проведення заходів в рамках відзначення Всесвітнього дня без тютюну 31.05 Жукова Н.В.,
Шевченко А.О.,
Дармостук Л.С.,
Рада лідерів

5. Методична робота

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Оформлення методичних напрацювань педагогів Протягом місяця Керівники МК
2 Засідання МК профтехциклу:
1. Розгляд та схвалення навчальної документації для проходження переддипломної практики учнів гр.35 професія «Кухар. Офіціант»;
2. Розгляд завдань дипломних та творчих робіт за професією «Кухар. Офіціант»
04.05 Гладка С.Д.
3 Засідання МК профтехциклу:
1. Стан КМЗ майстерень і кабінетів;
2.Стан навчально–плануючої документації майстрів виробничого навчання
18.05
4 Засідання навчально-методичної ради:
1.Роль МК в реалізації науково – методичної проблеми ліцею;
2.Підсумки атестацій у ліцеї;
3.Стан організації проведення предметних тижнів та декади професій;
4.Виконання наказу про методичну роботу у ліцеї;
5.Обмін думками та пропозиціями щодо складання річного плану роботи закладу і планування методичної роботи на наступний навчальний рік
25.05 Постоленко Л.М.

6. Контроль за організацією навчально–виховного процесу

№ п/п Предмет контролю Термін виконання Відповідальний
1 Проведення місячника благоустрою ліцею Протягом місяця Мойсеєнко І.В.
2 Перевірка особових справ учнів випускних груп 33, 35 10.05-13.05 Котлярова Н.Г.
3 Поурочне планування викладачів 16.05-20.05 Гладка С.Д.
4 Журнали інструктажів з охорони праці 16.05-20.05 Качкарда М.П.
5 Відвідування навчальних занять учнями Щоденно Гладка С.Д.
6 Проходження учнями гр.12,35 виробничої практики на виробництві, та учнями гр.25 виробничого навчання на виробництві Протягом місяця Гладка С.Д.
7 Дотримання техніки безпеки в майстернях 16.05-20.05 Качкарда М.П.
8 Підтримка санітарного стану приміщень майстерень, кабінетів Протягом місяця Медична сестра
9 КМЗ професій і предметів Протягом місяця Гладка С.Д.
10 Контроль за оформленням паспортів громадянина України учням, які досягли 16-ти років Протягом місяця Постоленко Л.М.

7. Охорона праці

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Провести огляд електроприладів, вентиляції, сантехнічних приладів До 20.05 Мойсеєнко І.В.
2 Проведення заліків для учнів на знання правил поведінки на воді, у транспорті, на вулиці. Правил поводження з отруйними, вибуховими та легкозаймистими речовинами, газом, колючими і ріжучими предметами До 27.05 Качкарда М.П., Жукова Н.В.
3 Вивчення стану роботи з попередження дитячого травматизму, аналіз причин і прийняття заходів щодо їхньої ліквідації Протягом місяця Гладка С.Д.,
Качкарда М.П.

8. Удосконалення навчально–матеріальної бази

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Ремонт методичного кабінету Протягом місяця Мойсеєнко І.В.
2 Заходи щодо удосконалення МТБ майстерень виробничого навчання відповідно до вимог ДСПТО Протягом місяця Мойсеєнко І.В.,
Гладка С.Д.,
майстри виробничого навчання

Останні новини

4321

23.01.2019
  ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ У 2019 році на базі 9 класів з отриманням повної загальної середньої освіти     №   Назва професії Обсяг прийому (чол.) Термін навчання 1. (5122) Кухар. (5123) Офіціант 25 3 роки 2 (7412) Пекар. (7412) Кондитер 20 3 роки 3. (7436) Швачка. (7433) Кравець 15 3 роки 4. (5141) Перукар (перукар-модельєр). (5141) Манікюрник 20 3 роки 5. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. (4222) Адміністратор 20 3 роки 6. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 3 роки 7. (7212) Електрозварник ручного зварювання. (8322) Водій автотранспортних засобів категорії «В» 25 3 роки 8. (5129) Майстер ресторанного обслуговування. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 3 роки                                     на базі 11 класів     №з/п   Назва професії Обсяг прийому (чол.) Термін навчання 1. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення 20 1 рік 5 міс. 2 (4212) Касир (в банку) 15 1 1 рік 3. (4222) Адміністратор 15 8 міс. 4. (5312) Оформлювач вітрин, приміщень та будівель 15 1 рік 3 міс. 5. (5141) Перукар (перукар-модельєр) 20 1 рік 2 міс. 6. (5141) Манікюрник 20 5 міс. 7. (7412) Кондитер 20 1 рік 2 міс. 8. (7412) Пекар 20 7 міс. 9. (5142) Покоївка 15 6 міс. 10. (7436) Швачка 15 1 рік 11. (7433) Кравець 15 1 рік 12. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 1 рік 13. (5129) Майстер ресторанного обслуговування 20 1 рік 14. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 1 рік                         Прийом документів проводиться з 15 травня – по 23 серпня 2019 року щоденно, крім неділі заява (подається вступником особисто) документи про освіту (оригінали) свідоцтво, додаток до свідоцтва для випускників 9 кл. атестат, додаток до атестата для випускників 11 кл. свідоцтво про народження, паспорт (копія) ідентифікаційний номер (копія) медична довідка (форма N 086) 6 фотокарток розміром 3х4 см; характеристика зі школи; приписне свідоцтво – для юнаків з 17 років (копія); копії документів, що дають право на пільги при вступі (за наявності); конверт з марками – 2 шт.; папка швидкозшивач – 1 шт., файли – 2 шт. Умови прийому: Прийом до ліцею проводиться без вступних іспитів, шляхом конкурсного відбору: за результатами середнього балу свідоцтва про освіту; за результатами усної співбесіди.   Конкурсний відбір може проводитись поетапно, упродовж усього терміну прийому документів.   Особи, які без поважних причин не з’явилися на співбесіду, не можуть бути зараховані на навчання. Пільги на зарахування   Зараховуються поза конкурсом:   – особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надано таке право; –    діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа віком від 18 до 23 років відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» (зі змінами); – діти-інваліди та інваліди, яким не протипоказане навчання за обраною професією, відповідно до статті 22 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»; –    діти з багатодітних сімей, у складі яких є п’ятеро і більше дітей, за умови наявності у них достатнього рівня підготовки, відповідно до ст. 19 Закону України «Про охорону дитинства; –    особи, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надано таке право; –    особи, яким відповідно до Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» надано таке право; –    діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків, на місця, забезпечені державним замовленням. Вступники у цьому разі подають відповідний документ про те, що батько (мати) визнані такими, що загинули під час виконання службових обов’язків, відповідно до Указу Президента України від 21 лютого 2002 року № 157 «Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді».   Першочергово зараховуються:   випускники загальноосвітніх навчальних закладів, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою; учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з дисциплін за умови, якщо вони вступають за професіями, для яких вищезазначені дисципліни є профільними; особи, які вступають до ліцею за цільовим направленням на навчання.  

1234

23.01.2019
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ у 2019 році На базі 9 класів з отриманням повної загальної середньої освіти № Код та назва професії Обсяги прийому, чол. Термін навчання 1. (5122) Кухар. (5123) Офіціант 25 3 роки 2 (7412) Пекар. (7412) Кондитер 20 3 роки 3. (7436) Швачка. (7433) Кравець 15 3 роки 4. (5141) Перукар (перукар-модельєр) (5141) Манікюрник 20 3 роки 5. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. (4222) Адміністратор 20 3 роки 6. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 3 роки 7. (7212) Електрозварник ручного зварювання (8322) Водій автотранспортних засобів категорії «В» 25 3 роки 8. (5129) Майстер ресторанного обслуговування. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 3 роки На базі 11 класів № Код та назва професії Обсяги прийому, чол. Термін навчання 1. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення 20 1 рік 5 міс. 2 (4212) Касир (в банку) 15 1 1 рік 3. (4222) Адміністратор 15 8 міс. 4. (5312) Оформлювач вітрин, приміщень та будівель 15 1 рік 3 міс. 5. (5141) Перукар (перукар-модельєр) 20 1 рік 2 міс. 6. (5141) Манікюрник 20 5 міс. 7. (7412) Кондитер 20 1 рік 2 міс. 8. (7412) Пекар 20 7 міс. 9. (5142) Покоївка 15 6 міс. 10. (7436) Швачка 15 1 рік 11. (7433) Кравець 15 1 рік 12. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 1 рік 13. (5129) Майстер ресторанного обслуговування 20 1 рік 14. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 1 рік