Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
Анонси листопад 2015

План
роботи КЗ КОР «Васильківський профліцей»
на листопад 2015 року

1. Організаційні заходи

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Провести адміністративну нараду по підсумках роботи в жовтні та погодження плану роботи у листопаді 02.11 Постоленко Л.М.
2 Видати накази про:
допуск учнів гр.21, 25 до ДКА
02.11 Постоленко Л.М.
3 Підготувати дані про випускників – учнів гр.21 з професії «Швачка. Вишивальник» для замовлення документів про освіту Протягом місяця Гладка С.Д
4 Підготовка до проведення Атестації навчального закладу Протягом місяця Гладка С.Д.,
Харчук А.В.,
Жукова Н.В.,
Вовченко В.Я.,
Котлярова Н.Г.,
Сліпченко А.Т.
5 Провести День відкритих дверей 11.11 Постоленко Л.М.,
Гладка С.Д.,
Харчук А.В.
6 Організувати проведення ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. П.Яцика та мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка серед учнів ПТНЗ Київської області 17.11 Постоленко Л.М.,
Гладка С.Д.,
Годісь І.В.
7 Провести засідання комісії по працевлаштуванню випускників 21 групи 18.11 Постоленко Л.М.,
Гладка С.Д.
8 Видати наказ: «Про результати першого туру конкурсу «Живи, книго» До 19.11 Головачова М.І.
9 Видати наказ: „Про підсумки участі учнів у І етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін” 27.11 Гладка С.Д.
10 Скласти і затвердити план роботи закладу на грудень 27.11 Гладка С.Д.

2. Теоретична підготовка

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Провести І етап Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 02.11-05.11 Голова МК
Годісь І.В.
2 Провести заходи до Дня української писемності та мови, І етапу ХУ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика 08.11-09.11 Голова МК
Годісь І.В.
3 Організувати написання ліцеїстами Всеукраїнського диктанту єдності 08.11 Гладка С.Д.
4 Провести інформаційно – просвітницьку роботу в групах 33, 35 про проведення ЗНО у 2016 р. Протягом місяця Гладка С.Д.
5 Підготувати проект наказу «Про підсумки проведення І етапу всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін» 11.11 Гладка С.Д.
6 Участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад 14.11 Гладка С.Д.
7 Написання ККР та ККЗ учнями 22, 33, 35, 21 гр. Згідно графіку Гладка С.Д.
8 Розпочати роботу з реєстрації учасників ЗНО 2016 р. на пробне тестування 16.11-20.11 Гладка С.Д.

3. Професійно – практична підготовка

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Підготовка та затвердження навчальної документації для проведення державної кваліфікаційної атестації в гр.25 з професії «Кухар», гр.21 з професії «Швачка» 02.11-05.11 Харчук А.В.
2 Організація та проведення державної кваліфікаційної атестації у гр.21 на встановлення 4 розряду з професії „Швачка” 09.11 Гладка С.Д.,
Герук Г.В.,
Воробей О.В.
3 Проведення державної кваліфікаційної атестації в гр.25 з професії „Кухар” на встановлення ІІІ розряду 09.11 Гладка С.Д.,
Заєць Л.Ф.
4 Видати наказ:
„Про порядок і терміни проходження виробничої практики учнями гр.21 за професією «Вишивальник”
23.11 Гладка С.Д.

4. Виховна робота

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Засідання Ради лідерів учнівського самоврядування 05.11 Жукова Н.В.,
класні керівники
2 Етика спілкування «Здоров’я людини і його основні складові» 04.11 Керівники груп
3 Відзначення Дня української писемності та мови 07.11 Годісь І.В., Головачова М.І.
4 Виховні години у групах: « Я – громадянин правової держави» 11.11 Керівники груп,
класні керівники
5 Проведення учнівської лінійки 10.11;
24.11
Гладка С.Д., Жукова Н.В.
6 Засідання комісії з профілактики правопорушень 12.11 Гладка С.Д.,
Жукова Н.В.
7 Учнівська конференція у рамках проведення міжнародного дня відмови від куріння 15.11 Жукова Н.В.,
Дармостук Л.С,
Панасюк В.В.,
Головачова М.І.
8 Акція «No Smoking Day» 15.11 Шевченко А.О.,
Рада лідерів
9 День толерантності 16.11 Жукова Н.В.,
Рада лідерів
10 Бесіда «Праця у житті кожного громадянина України» 19.11 Керівники груп
11 Організація спільної діяльності навчального закладу і сім’ї з учнями, які потребують посиленої педагогічної уваги Протягом року Шевченко А.О.
12 День Гідності та Свободи. Захід: «Україна, ти душа великого народу» 20.11 Шевченко А.О.,
Головачова М.І.
13 Повідомлення на тему: «Проблеми адаптації обдарованих дітей в соціумі» 25.11 Керівники груп,
Дармостук Л.С.
14 Літературний вечір – реквієм «Схилимо голови в скорботі» 26.11 Головачова М.І.,
Жукова Н.В.
15 Акція „Запали свічку” 25.11 Жукова Н.В.
16 Підготовка до участі в обласному чемпіонаті з інтелектуальних ігор До
22.11
Жукова Н.В.,
Годісь І.В.,
Мамчур І.В.
17 Фото виставка сімейних робіт «Моє коріння» Протягом місяця Жукова Н.В.,
керівники груп,
Рада лідерів

5. Контроль за організацією навчально – виробничого процесу

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Підготовка до зимового сезону. Перевірка ефективності опалювальної системи 02.11-06.11 Постоленко Л.М.
2 Відвідування учнями навчальних занять Щотижня Гладка С.Д.
3 Рівень освітлення й температурний режим у кабінетах, майстернях, лабораторіях Протягом місяця Мойсеєнко І.В.
4 Підтримка санітарного належного стану приміщень ліцею Протягом місяця Пінязюк Ю.Ю.
5 Документація соціально – психологічної служби: вивчення психолого – педагогічних умов адаптування учнів І курсів, індивідуальне консультування, психологічна підтримка 18.11 Постоленко Л.М.
6 Перевірка якості знань, умінь і навичок з професійно-практичної підготовки Протягом місяця Гладка С.Д.,
Харчук А.В.

6. Методична робота

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Проведення тижня української мови 02.11 – 06.11 Гладка С.Д.
2 Засідання педагогічної ради „Про допуск до ДКА учнів гр.21 професія „ Швачка” і учнів гр..25 професія „ Офіціант” 06.11 Постоленко Л.М.
3 Поновити комплексно-методичне забезпечення професій До 15.11 Харчук А.В.
4 Засідання МК профтехциклу 18.11 Харчук А.В.
5 Засідання навчально -методичної ради:

1. удосконалення навчально – виробничого процесу у ліцеї на основі сучасних технологій;

2. підсумки моніторингу навчальних досягнень учнів за вересень – жовтень;

3. про участь учнів в предметних олімпіадах

18.11 Постоленко Л.М.

Гладка С.Д.,
Харчук А.В.

Гладка С.Д.

Годісь І.В.

6 Засідання МК загальноосвітніх дисциплін 22.11 Годісь І.В.
7 Здійснити перевірку-огляд кабінетів та майстерень з питань забезпечення предметами і матеріалами, відповідно до ДСТО Протягом місяця Гладка С.Д.,
Харчук А.В.

7. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Вивчення атестаційною комісією педагогічну діяльність осіб, які атестуються:
відвідування уроків;
відвідування позакласних, позаурочних, виховних заходів;
вивчення рівня навчальних досягнень учнів з предметів;
ознайомлення з участю працівника в роботі МК, фахових конкурсах
Згідно графіка Члени атестаційної комісії

8. Охорона праці.

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Проведення атестації з охорони праці нових працівників І Постоленко Л.М.
2 Провести з колективом ліцею заняття з наступних законодавчих актів, нормативних документів:
– Закон України «Про пожежну безпеку». Правила пожежної безпеки для закладів, установ та організацій системи освіти України (наказ 348/70 від 30.09.1998 року);
– Положення про порядок розслідування нещасних випадків під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах з учнями
Протягом місяця Качкарда М.П.

9. Удосконалення навчально – матеріальної бази

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальний
1 Проведення ремонтних робіт в методичному кабінеті Протягом місяця Мойсеєнко І.В.
2 Створення кабінету організації обслуговування Протягом місяця Харчук А.В.,
Скварчинська Н.Г.


Останні новини

4321

23.01.2019
  ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ У 2019 році на базі 9 класів з отриманням повної загальної середньої освіти     №   Назва професії Обсяг прийому (чол.) Термін навчання 1. (5122) Кухар. (5123) Офіціант 25 3 роки 2 (7412) Пекар. (7412) Кондитер 20 3 роки 3. (7436) Швачка. (7433) Кравець 15 3 роки 4. (5141) Перукар (перукар-модельєр). (5141) Манікюрник 20 3 роки 5. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. (4222) Адміністратор 20 3 роки 6. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 3 роки 7. (7212) Електрозварник ручного зварювання. (8322) Водій автотранспортних засобів категорії «В» 25 3 роки 8. (5129) Майстер ресторанного обслуговування. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 3 роки                                     на базі 11 класів     №з/п   Назва професії Обсяг прийому (чол.) Термін навчання 1. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення 20 1 рік 5 міс. 2 (4212) Касир (в банку) 15 1 1 рік 3. (4222) Адміністратор 15 8 міс. 4. (5312) Оформлювач вітрин, приміщень та будівель 15 1 рік 3 міс. 5. (5141) Перукар (перукар-модельєр) 20 1 рік 2 міс. 6. (5141) Манікюрник 20 5 міс. 7. (7412) Кондитер 20 1 рік 2 міс. 8. (7412) Пекар 20 7 міс. 9. (5142) Покоївка 15 6 міс. 10. (7436) Швачка 15 1 рік 11. (7433) Кравець 15 1 рік 12. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 1 рік 13. (5129) Майстер ресторанного обслуговування 20 1 рік 14. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 1 рік                         Прийом документів проводиться з 15 травня – по 23 серпня 2019 року щоденно, крім неділі заява (подається вступником особисто) документи про освіту (оригінали) свідоцтво, додаток до свідоцтва для випускників 9 кл. атестат, додаток до атестата для випускників 11 кл. свідоцтво про народження, паспорт (копія) ідентифікаційний номер (копія) медична довідка (форма N 086) 6 фотокарток розміром 3х4 см; характеристика зі школи; приписне свідоцтво – для юнаків з 17 років (копія); копії документів, що дають право на пільги при вступі (за наявності); конверт з марками – 2 шт.; папка швидкозшивач – 1 шт., файли – 2 шт. Умови прийому: Прийом до ліцею проводиться без вступних іспитів, шляхом конкурсного відбору: за результатами середнього балу свідоцтва про освіту; за результатами усної співбесіди.   Конкурсний відбір може проводитись поетапно, упродовж усього терміну прийому документів.   Особи, які без поважних причин не з’явилися на співбесіду, не можуть бути зараховані на навчання. Пільги на зарахування   Зараховуються поза конкурсом:   – особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надано таке право; –    діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа віком від 18 до 23 років відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» (зі змінами); – діти-інваліди та інваліди, яким не протипоказане навчання за обраною професією, відповідно до статті 22 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»; –    діти з багатодітних сімей, у складі яких є п’ятеро і більше дітей, за умови наявності у них достатнього рівня підготовки, відповідно до ст. 19 Закону України «Про охорону дитинства; –    особи, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надано таке право; –    особи, яким відповідно до Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» надано таке право; –    діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків, на місця, забезпечені державним замовленням. Вступники у цьому разі подають відповідний документ про те, що батько (мати) визнані такими, що загинули під час виконання службових обов’язків, відповідно до Указу Президента України від 21 лютого 2002 року № 157 «Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді».   Першочергово зараховуються:   випускники загальноосвітніх навчальних закладів, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою; учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з дисциплін за умови, якщо вони вступають за професіями, для яких вищезазначені дисципліни є профільними; особи, які вступають до ліцею за цільовим направленням на навчання.  

1234

23.01.2019
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ у 2019 році На базі 9 класів з отриманням повної загальної середньої освіти № Код та назва професії Обсяги прийому, чол. Термін навчання 1. (5122) Кухар. (5123) Офіціант 25 3 роки 2 (7412) Пекар. (7412) Кондитер 20 3 роки 3. (7436) Швачка. (7433) Кравець 15 3 роки 4. (5141) Перукар (перукар-модельєр) (5141) Манікюрник 20 3 роки 5. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. (4222) Адміністратор 20 3 роки 6. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 3 роки 7. (7212) Електрозварник ручного зварювання (8322) Водій автотранспортних засобів категорії «В» 25 3 роки 8. (5129) Майстер ресторанного обслуговування. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 3 роки На базі 11 класів № Код та назва професії Обсяги прийому, чол. Термін навчання 1. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення 20 1 рік 5 міс. 2 (4212) Касир (в банку) 15 1 1 рік 3. (4222) Адміністратор 15 8 міс. 4. (5312) Оформлювач вітрин, приміщень та будівель 15 1 рік 3 міс. 5. (5141) Перукар (перукар-модельєр) 20 1 рік 2 міс. 6. (5141) Манікюрник 20 5 міс. 7. (7412) Кондитер 20 1 рік 2 міс. 8. (7412) Пекар 20 7 міс. 9. (5142) Покоївка 15 6 міс. 10. (7436) Швачка 15 1 рік 11. (7433) Кравець 15 1 рік 12. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 1 рік 13. (5129) Майстер ресторанного обслуговування 20 1 рік 14. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 1 рік