«Прогрестех –Україна»

«Прогрестех –Україна» ознайомила учнів
Васильківського профліцею
з світом новітньої авіаційної техніки

22 вересня 2015 року компанія «Прогрестех-Україна» організувала для учнів КЗ КОР «Васильківський профліцей» справжній екскурсійний тур.

Перша частина екскурсійного маршруту пролягала через інженерно-конструкторські відділення, де директор компанії «Прогрестех-Україна» Фіалковський Андрій Роальдович ознайомив дітей з новинками зі світу авіації.

Головний інженер інженерно-конструкторського ценру Boeing в Україні Чичко А.Р. презентував проект розвитку компанії, а також поділився деякими секретами успіху. З цікавістю розповів про особливості виготовлення, проектування, фарбування і складання авіаційної техніки, супроводжуючи свої слова захоплюючими відеороликами.

По закінченню першої частини екскурсії, досвідчені інженери компанії Прогрестех-Україна відповіли на всі запитання зацікавлених та залучених в тему ліцеїстів про типи літаків, їх технологічні особливості та конкурентоспроможності на світовому ринку, менеджер по персоналу розповіла, якими необхідно володіти знаннями та професійними компетенціями для працевлаштування в компанію Прогрестех-Україна.

Після ланчу, хлопцям потрібно було зробити ще одну захоплюючу подорож – відвідування молодого, і, разом з тим, самого історико-технічного музею країни, який налічує близько 70 літаків і вертольотів – Державного музею авіації.

Прогулюючись по території, учні з захопленням розглядали експонати літаків, які розміщені на території колишньої навчально-авіаційної бази, дізналися безліч фактів з багаторічної історії авіації, і навіть побували у салонах транспортних і військових літаків.

За відгуками наших юних учасників екскурсійного туру, поїздка залишила в пам’яті дітей приємні спогади та емоції.

Останні новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

10.05.2019
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах нашого міста. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей»  з 06 по 10 травня 2019 року долучилися до проведення Тижня  безпеки дорожнього руху та взяли участь у різноманітних  пізнавальних заходах: урок – гра «Дорожні знаки та їх значення»;єдиний урок  «Безпека на дорозі – безпека життя»;зустріч із представниками патрульної поліції;практичне заняття з медичним працівником на тему «Надання першої до медичної допомоги при ДТП». Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття учнів  про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги підлітків, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховували бажання бути в безпеці на дорогах. На завершення тижня  до ліцею завітали з профілактичною бесідою представники  поліції, які нагадали здобувачам освіти про те, що нехтування як водіями, так і пішоходами Правил дорожнього руху призводить до травмування та загибелі людей. Тиждень безпеки дорожнього руху у ліцеї – це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Будьте обачні!

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2019
І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти.    В. Симоненко З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також    утвердження    патріотизму та національної    гідності   8-9 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» пройшли  заходи: святкове оформлення фойє ліцею та показ відеороликів;організовано виставку документальних матеріалів часів Другої світової війни, на якій представлені спогади учасників бойових дій, художні твори про події Великої Вітчизняної війни;групою учнів здійснено покладання квітів до меморіального пам’ятника невідомому солдату;08 травня у групах відбулися тематичні уроки – спогади «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Викладач історії Журавкова О.О. ставила за мету уроку переосмислення подій Другої світової війни, руйнування історичних міфів, рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкресленні солідарності та бойового братерства усіх держав та народів. Урок пройшов у формі діалогу щодо складних сторінок нашої історії;зустрічі  з дітьми війни та ветеранами «Ми вдячні Вам за мирне небо». Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у запеклій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.