День пам’яті «Небесній сотні»

День пам’яті «Небесній сотні» у КЗ КОР « Васильківський профліцей»

Фінальним і найбільш драматичним етапом революції Гідності стали події у Києві 18-20 лютого, в ході яких були вбито більше сотні протестувальників і кілька тисяч було травмовано. Більшість людей загинуло від куль снайперів, які потрапляли протестувальникам. Згодом загиблих під час акцій протесту почали називати «Небесною сотнею».

«Небесну сотню» складають люди різного віку, різних національностей кожен з них мав своє життя, сім’ю. Наймолодшому було 17 років, найстаршому 83 роки. Історії кожного з числа «Небесної сотні» дивовижні і різноманітні, але всіх цих людей поєднувала одна річ, вони всі любили Україну, українців ,вони були гідними громадянами нашої держави! Вони не пошкодували навіть найціннішого, свого життя! Давайте будемо пам’ятати наших Героїв!

20 лютого 2015 року у КЗ КОР «Васильківський профліцей» були проведені виховні заходи по вшануванню пам’яті «Небесній сотні»:

  • вшанування хвилиною мовчання героїв Майдану;
  • перегляд документальних фільмів та прослуховування пісень присвячених героям «Небесної сотні»;
  • у бібліотеці закладу увазі учнів була представлена виставка: «Навіки в пам’яті твій подвиг»;
  • у фойє закладу була створена алея пам’яті «Небесної сотні».

Саме цього дня по всій Україні люди вшановують пам’ять загиблих і згадують події, які кардинально змінили країну і кожного з нас.

Останні новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

10.05.2019
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах нашого міста. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей»  з 06 по 10 травня 2019 року долучилися до проведення Тижня  безпеки дорожнього руху та взяли участь у різноманітних  пізнавальних заходах: урок – гра «Дорожні знаки та їх значення»;єдиний урок  «Безпека на дорозі – безпека життя»;зустріч із представниками патрульної поліції;практичне заняття з медичним працівником на тему «Надання першої до медичної допомоги при ДТП». Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття учнів  про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги підлітків, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховували бажання бути в безпеці на дорогах. На завершення тижня  до ліцею завітали з профілактичною бесідою представники  поліції, які нагадали здобувачам освіти про те, що нехтування як водіями, так і пішоходами Правил дорожнього руху призводить до травмування та загибелі людей. Тиждень безпеки дорожнього руху у ліцеї – це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Будьте обачні!

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2019
І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти.    В. Симоненко З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також    утвердження    патріотизму та національної    гідності   8-9 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» пройшли  заходи: святкове оформлення фойє ліцею та показ відеороликів;організовано виставку документальних матеріалів часів Другої світової війни, на якій представлені спогади учасників бойових дій, художні твори про події Великої Вітчизняної війни;групою учнів здійснено покладання квітів до меморіального пам’ятника невідомому солдату;08 травня у групах відбулися тематичні уроки – спогади «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Викладач історії Журавкова О.О. ставила за мету уроку переосмислення подій Другої світової війни, руйнування історичних міфів, рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкресленні солідарності та бойового братерства усіх держав та народів. Урок пройшов у формі діалогу щодо складних сторінок нашої історії;зустрічі  з дітьми війни та ветеранами «Ми вдячні Вам за мирне небо». Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у запеклій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.