Електрозварник ручного зварювання

Тиждень професійної майстерності з професії:
«Електрозварник ручного зварювання»

З 09.02.2015 по 13.02.2015 року у Васильківському професійному ліцеї відбувся тиждень професійної майстерності з професії ― «Електрозварник ручного зварювання». В програмі заходів було представлено:

– відкриття тижня – презентація учнів групи 12 «Моя професія ― електрозварник»;
– виставку творчих робіт учнів групи 12 та майстра виробничого навчання Лобанова О.В.;
– виставку навчально-методичної літератури, навчальних посібників, презентацію навчальних робіт учнів, рефератів, проектів, тематичних плакатів, розробок;
– презентації уроків викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання.

Викладачем Чухарковою В.О. було проведено відкриті уроки за темами: «Вибір режимів зварювання» та «Технологія накладання вертикальних швів».

Майстер виробничого навчання Лобанов О.В. провів майстер – клас «Наплавлення поверхні деталей наплавляючими електродами».

В рамках тижня професійної майстерності «Електрозварник ручного зварювання» пройшов конкурс серед учнів групи 12 – «Кращий учень на курсі», в якому учні виборювали звання найкращого. Конкурс складався з двох турів: теоретичного – де учні могли показати свої теоретичні знання спецпредметів, та практичного – в якому була можливість продемонструвати свої практичні навички електрозварника ручного зварювання. За результатами двох турів конкурсу серед учнів групи 12, 1 місце виборов – Крюков Богдан, 2 місце – Буренко Ярослав, 3 місце – Заєць Олександр.

Останні новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

10.05.2019
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах нашого міста. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей»  з 06 по 10 травня 2019 року долучилися до проведення Тижня  безпеки дорожнього руху та взяли участь у різноманітних  пізнавальних заходах: урок – гра «Дорожні знаки та їх значення»;єдиний урок  «Безпека на дорозі – безпека життя»;зустріч із представниками патрульної поліції;практичне заняття з медичним працівником на тему «Надання першої до медичної допомоги при ДТП». Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття учнів  про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги підлітків, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховували бажання бути в безпеці на дорогах. На завершення тижня  до ліцею завітали з профілактичною бесідою представники  поліції, які нагадали здобувачам освіти про те, що нехтування як водіями, так і пішоходами Правил дорожнього руху призводить до травмування та загибелі людей. Тиждень безпеки дорожнього руху у ліцеї – це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Будьте обачні!