Forech – експофорум ресторанно-готельного бізнесу

Екскурсія учнів Васильківського професійного ліцею професії: «Кухар.офіціант»
на Forech – експофорум ресторанно-готельного бізнесу

6 листопада 2015 року 22 учні Васильківського професійного ліцею разом з майстрами виробничого навчання Чернюк І.М. та Леоненко І.П. відвідали виставку сектору HoReCa в Україні Міжнародного експофоруму ресторанно – готельного бізнесу та клінінгу FoReCH 2015, що відбувалася у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза. 

4 листопада 2015 року відбулась церемонія офіційного відкриття FoReCH 2015. В ЕкспоФорумі приймали участь більше 150 компаній із 15 регіонів України і 6 закордонних країн. З 4 по 6 листопада відбулись 35 бізнес-заходів: майстер-класів, семінарів, лекцій, спеціалізованих форумів і ділових зустрічей, а також вперше – Міжнародний кулінарний фестиваль BESTCookFEST.

Міжнародний Експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH – бізнес-платформа за участю провідних експертів, невід’ємний етап роботи сегмента гостинності, і в теж час яскраве, надихаюче і всіма улюблене свято. Щороку форум збирає відомих рестораторів і готельєрів, шеф-кухарів, експертів в області консалтингу та інвестицій, топ-менеджерів компаній, що працюють в секторі HoReCa, для створення нового етапу і можливостей українського ресторанно-готельного бізнесу на світовому ринку.

Ця виставка була корисною для всіх першокурсників нашого ліцею а також для тих, хто працює у сфері ресторанного бізнесу, а саме: рестораторів, готельєрів, шеф–кухарів, постачальників та виробників.

Наші учні ознайомились з технологічним обладнанням для ресторанів, кафе та барів, що вироблені із новітніх матеріалів, новітніми предметами декору та меблів, продуктами харчування, познайомились із відомими рестораторами світу та мали змогу навіть зробити спільне фото і селфі.

Насичена програма виставки, яка включала в себе семінари та практичні майстер-класи стала найкращим місцем для ознайомлення майбутніх кваліфікованих робітників – учнів ліцею з новітніми модернізаціями ресторанного світу. Учні та майстри із задоволенням провели цей день у Виставковому центрі та отримали для себе багато цікавої інформації.

Ця динамічна атмосфера форуму була створена багаточисленними майстер-классами від найкращих шеф-кухарів і кондитерів – на стендах кипить робота, йдуть презентації, а у повітрі літають аромати, тільки що приготовлених страв, а в проході товпляться люди.

На виставці презентували увесь комплекс товарів і послуг для ресторанного і готельного бізнесу, інновації ринку, новітні технології, 
все необхідне для організації або модернізації бізнесу: від декору до професійної техніки. 

Всіх учнів та наших майстрів виробничого навчання чекали цінні контакти і перспективні знайомства, також вони мали змогу дізнатися про сучасні тенденції ринку на майбутній рік.

Останні новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

10.05.2019
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах нашого міста. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей»  з 06 по 10 травня 2019 року долучилися до проведення Тижня  безпеки дорожнього руху та взяли участь у різноманітних  пізнавальних заходах: урок – гра «Дорожні знаки та їх значення»;єдиний урок  «Безпека на дорозі – безпека життя»;зустріч із представниками патрульної поліції;практичне заняття з медичним працівником на тему «Надання першої до медичної допомоги при ДТП». Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття учнів  про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги підлітків, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховували бажання бути в безпеці на дорогах. На завершення тижня  до ліцею завітали з профілактичною бесідою представники  поліції, які нагадали здобувачам освіти про те, що нехтування як водіями, так і пішоходами Правил дорожнього руху призводить до травмування та загибелі людей. Тиждень безпеки дорожнього руху у ліцеї – це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Будьте обачні!

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2019
І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти.    В. Симоненко З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також    утвердження    патріотизму та національної    гідності   8-9 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» пройшли  заходи: святкове оформлення фойє ліцею та показ відеороликів;організовано виставку документальних матеріалів часів Другої світової війни, на якій представлені спогади учасників бойових дій, художні твори про події Великої Вітчизняної війни;групою учнів здійснено покладання квітів до меморіального пам’ятника невідомому солдату;08 травня у групах відбулися тематичні уроки – спогади «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Викладач історії Журавкова О.О. ставила за мету уроку переосмислення подій Другої світової війни, руйнування історичних міфів, рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкресленні солідарності та бойового братерства усіх держав та народів. Урок пройшов у формі діалогу щодо складних сторінок нашої історії;зустрічі  з дітьми війни та ветеранами «Ми вдячні Вам за мирне небо». Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у запеклій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.