«Кухар. Офіціант»

Заключний тиждень професійної майстерності з професії: «Кухар. Офіціант»

Протягом лютого – березня у КЗ КОР «Васильківський профліцей» проходив конкурс тижнів професійної майстерності. Цей конкурс був спрямований на розвиток професійної творчості учнів, поглиблення та поширення знань з предметів обраної професії, закріплення професійних навичок на уроках виробничого навчання та збагачення науково-методичного досвіду педагогів.

image_gallery (4)

Заключним був тиждень професійної майстерності з професії «Кухар. Офіціант». Протягом тижня викладач спецдисциплін Скварчинська Н.Г. провела два відкриті уроки за темами: «Кулінарна характеристика страв» у групі 25, та «Подача алкогольних напоїв» у групі 35. В фойє ліцею проводились майстер – класи: «Заміна та зняття скатертини», «Способи складання полотняних серветок», для всіх охочих.

image_gallery (5)

image_gallery (6)

Майстром виробничого навчання Заєць Л.Ф. було показано майстер – класи: «Квіти в желе», «Приготування солянки м’ясної», «Приготування суші», в якому взяли участь учні групи 15, а також викладачі та майстри інших напрямків підготовки на чолі з директором ліцею Постоленко Л.М.

image_gallery (7)

image_gallery (8)

В рамках тижня професійної майстерності «Кухар. Офіціант» було представлено: методичні напрацювання викладачів та майстрів виробничого навчання, творчі роботи учнів груп 15, 23, 35, виставка з карвінгу, виставка-ярмарок кулінарних кондитерських виробів. Була проведена екскурсія в ресторан «Консул», де учні ознайомилися з умовами праці кухаря та офіціанта.

image_gallery (9)

image_gallery (10)

Програмою тижня було передбачено проведення професійного конкурсу «Кращий на курсі» серед учнів груп 15, 25 та 35. Головним завданням було: забезпечення належних умов для виявлення і розвитку творчої активності та зацікавленості учнів, сприяння формуванню їх професійного світогляду, вдосконалення науково-методичного рівня та професійної майстерності викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання, збагачення педагогічного досвіду ліцею, поглиблення знань з предметів та підвищення інтересів учнів до обраної професії.

image_gallery (11)

За підсумками конкурсу, серед учасників, в групі 15 кращою стала – Грицюк Марія, в групі 25 – Кришталь Ірина, в групі 35 – Мартиненко Вікторі. Оргкомітет та журі конкурсу, на чолі з директором КЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» Постоленко Л.М., проаналізувавши заходи тижнів фахової майстерності, підвели та узагальнили підсумки проведення конкурсу на засіданні методичної ради 11 березня 2015 року та визначили переможців, які будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками. Церемонія нагородження відбудеться 24 березня поточного року під час учнівської лінійки.

image_gallery (13)

image_gallery (12)

Останні новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

10.05.2019
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах нашого міста. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей»  з 06 по 10 травня 2019 року долучилися до проведення Тижня  безпеки дорожнього руху та взяли участь у різноманітних  пізнавальних заходах: урок – гра «Дорожні знаки та їх значення»;єдиний урок  «Безпека на дорозі – безпека життя»;зустріч із представниками патрульної поліції;практичне заняття з медичним працівником на тему «Надання першої до медичної допомоги при ДТП». Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття учнів  про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги підлітків, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховували бажання бути в безпеці на дорогах. На завершення тижня  до ліцею завітали з профілактичною бесідою представники  поліції, які нагадали здобувачам освіти про те, що нехтування як водіями, так і пішоходами Правил дорожнього руху призводить до травмування та загибелі людей. Тиждень безпеки дорожнього руху у ліцеї – це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Будьте обачні!

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2019
І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти.    В. Симоненко З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також    утвердження    патріотизму та національної    гідності   8-9 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» пройшли  заходи: святкове оформлення фойє ліцею та показ відеороликів;організовано виставку документальних матеріалів часів Другої світової війни, на якій представлені спогади учасників бойових дій, художні твори про події Великої Вітчизняної війни;групою учнів здійснено покладання квітів до меморіального пам’ятника невідомому солдату;08 травня у групах відбулися тематичні уроки – спогади «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Викладач історії Журавкова О.О. ставила за мету уроку переосмислення подій Другої світової війни, руйнування історичних міфів, рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкресленні солідарності та бойового братерства усіх держав та народів. Урок пройшов у формі діалогу щодо складних сторінок нашої історії;зустрічі  з дітьми війни та ветеранами «Ми вдячні Вам за мирне небо». Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у запеклій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.