Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
КОМІСІЯ КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ

Мета: привчити учнів до змістовного проведення вільного часу, навчити самостійно організовувати різноманітні заходи на високому рівні, проводити свята, екскурсії, конкурси та розважальні програми.

– проведення свят: «Першого дзвоника», « Дня вчителя», привітання
юнаків ліцею – до дня Збройних Сил України, казки «Новорічні
чародії», привітання жінкам ліцею до Міжнародного жіночого дня
8 березня, випускного вечора;

– організація та проведення КВК, конкурсів «Міс та Містер ліцей», «Кохання з першого погляду», «Алло, ми шукаємо таланти»;

– організація днів іменинників;

– організація та проведення екскурсій у музеї, різноманітні виставки;

– участь в організації розважальних шоу-програм з демонстраціями моделей одягу та зачісок;

– організація роботи по залученню учнів у гуртки, контроль за відвідуванням;

– організація та проведення молодіжних дискотек та вечорів відпочинку;

– організація та проведення літературних вечорів, диспутів та вікторин;

– проведення українських вечорниць та народних свят;

– культпоходи в театри та кінотеатри;

– зустрічі з письменниками, поетами, художниками.

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.