Відзначення 200-річчя від дня народження композитора Михайла Вербицького, автора мелодії Гімну України

Відзначення 200-річчя від дня народження композитора Михайла Вербицького, автора мелодії Гімну України

4 березня 2015 року Україна святкує 200-ту річницю від дня народження видатного українського композитора Михайла Вербицького, одного з творців Гімну України.

Державний Гімн України – це величний твір, у якому живе душа нашого народу, його славна історія. Музику національного гімну, його слова передавали з покоління у покоління українці всього світу, він єднав борців за свободу і незалежність рідної землі, під його звучання перемогла Революція Гідності.

image_gallery (4)

Нині наш гімн можна почути не лише в українських містах і селах. Він став упізнаваним, своєрідним символом свободи. Це справжній духовний фундамент сучасного українства.

image_gallery (5)

Віддаючи належну шану творцеві невмирущої музики нашого Державного Гімну, у КЗ КОР «Васильківський профліцей» було проведено ряд заходів:

  • у бібліотеці ліцею була організована тематична книжкова виставка: «Національний Гімн України: духовність та незламна віра народу»;
  • 4 березня розпочався навчальний день з виконання Державного гімну України – «Ще не вмерла Україна»;
  • викладачем історії, Лободою І.В., був проведений виховний захід на тему:  «В цьому імені – слава України». Учні дізналися про життєвий і творчий шлях Михайла Вербицького, історію створення та подальшу долю, знакового для країни твору – Гімну України;
  • протягом тижня класними керівниками були проведені тематичні класні години на тему: «Ще нам, браття українці, усміхнеться доля».

image_gallery (6)

Державний Гімн України сьогодні лунає від західних до східних кордонів нашої держави, разом з молитвою за оборонців Вітчизни, даючи їм підтримку у боротьбі з ворогом.

Останні новини

Співпраця з роботодавцями

22.04.2019
            Протягом квітня місяця 2019 року КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» гостинно відчиняв свої двері для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти Васильківського району.             Сьогодні, 22 квітня 2019 року, викладачі вишу та роботодавці завітали до ліцею запросити учнів та випускників на навчання і роботу.             Вдячні викладачам кафедри експертизи харчових продуктів Київського національного університету харчових технологій за змістовну інформацію про університет, умови вступу на навчання, особливості навчання випускників професійних ліцеїв в університеті, за цікавий проведений майстер-клас «Визначення якості меду та фальсифікації».             Для учнів з професії «Кухар. Офіціант» відкрились нові перспективи завдяки знайомству з представниками фірми «SERVICE MANAGEMENT GROUP», які детально познайомили з умовами влаштування, праці, оплатою у готелях та ресторанах м. Києва. Дякуємо за співпрацю колегам та роботодавцям.

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.