Масовий інформаційний захід для міської громади

Масовий інформаційний захід для міської громади Васильківщини на базі КЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

02 квітня 2015 року у приміщенні КЗ КОР “Васильківський профліцей” о 10.00 годині розпочався масовий інформаційний захід для міської громади Васильківщини, який проходив у 3 етапи:

 • 1 етап – Ярмарка професій і вакансій для безробітних та незайнятого населення за участю роботодавців м. Василькова та Васильківського району;
 • 2 етап – Масовий інформаційний захід для школярів за участю навчальних закладів Київщини;
 • 3 етап – День відкритих дверей Комунального закладу Київської обласної ради “Васильківський професійний ліцей”.

Організатором цього масового інформаційного заходу стали Васильківський міськрайонний центр зайнятості та дирекція КЗ КОР “Васильківський профліцей”.

На Ярмарку професій і вакансій представлено понад 163 вакансії у роботодавців м. Васильків та Васильківського району а також понад 780 пропозицій роботи на підприємствах м. Києва.

image_gallery (1)

Представники кадрових служб 20 підприємств міста Василькова Васильківського району ознайомили учасників з інформацією про потребу в працівниках, рівень оплати праці, умов праці та відпочинку.

Військові частини А 2860, А 1789, А 0294 презентували для безробітних відеоматеріали, із запрошенням на військову контрактну службу в армії, яка надає можливості отримання гідної оплати праці, матеріального забезпечення та кар’єрного росту.

image_gallery (2)

В роботі заходу прийняли участь 225 громадян, які шукають роботу, з них 180 з числа зареєстрованих безробітних громадян. В ході заходу 25 безробітним громадянам видано направлення на роботу.

image_gallery (3)

Об 11.00 годині розпочав роботу інформаційний захід для випускників загальноосвітніх шкіл за участю навчальних закладів Київщини II-IV рівнів акредитації. На розгляд присутніх було представлено презентації 27 навчальних закладів України:

 • Київського національного університету ім. Т.Шевченка;
 • Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України;
 • Інституту підготовки кадрів промисловості Україн;
 • Національного авіаційного університету;
 • Васильківського коледжу НАУ;
 • Вищого комерційного училища КНТЕУ;
 • Міжрегіональної академії управління персоналом;
 • Університету економіки і права «КРОК»;
 • Київського кооперативного економіко-правового колледжу;
 • Торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету;
 • Київського ВПУ швейного і перукарського мистецтв;
 • ДВНЗ Київський коледж легкої промисловості;
 • Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету державної податкової служби України;
 • Київського промислово-економічного коледжу.

image_gallery (4)

Навчальні заклади прийшли зі своїми стендами, буклетами, зразками виробів та продукції. Цікаву експозицію своїх досягнень презентував КЗ КОР «Васильківський профліцей»: оригінальні учнівські роботи по професіям, виставка спільної творчості учнів та працівників ліцею оформлена згідно з християнськими традиціями до Світлого Свята Великодня, проведено майстер-класи в рамках презентації професій, яким навчають в ліцеї.

Захід був забезпечений наочною інформацією про актуальність ринку праці Васильківського регіону та інформаційно – роз`яснювальною програмою щодо профорієнтації випускників ЗОШ.

О 13.00 годині відбувся День відкритих дверей Комунального закладу Київської обласної ради “Васильківський професійний ліцей”, в якому взяли участь 248 школярів загальноосвітніх шкіл (школи: міста – 224 чол., району – 24 чол.), а також батьки майбутніх учнів, педагоги шкіл міста та району.

Загальна кількість присутніх на масовому інформаційному заході становила більше 600 чоловік, всі учасники отримали необхідну їм інформацію про можливості працевлаштування та навчання, буклети, друковані інформаційні матеріали.

Останні новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

10.05.2019
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах нашого міста. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей»  з 06 по 10 травня 2019 року долучилися до проведення Тижня  безпеки дорожнього руху та взяли участь у різноманітних  пізнавальних заходах: урок – гра «Дорожні знаки та їх значення»;єдиний урок  «Безпека на дорозі – безпека життя»;зустріч із представниками патрульної поліції;практичне заняття з медичним працівником на тему «Надання першої до медичної допомоги при ДТП». Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття учнів  про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги підлітків, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховували бажання бути в безпеці на дорогах. На завершення тижня  до ліцею завітали з профілактичною бесідою представники  поліції, які нагадали здобувачам освіти про те, що нехтування як водіями, так і пішоходами Правил дорожнього руху призводить до травмування та загибелі людей. Тиждень безпеки дорожнього руху у ліцеї – це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Будьте обачні!

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2019
І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти.    В. Симоненко З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також    утвердження    патріотизму та національної    гідності   8-9 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» пройшли  заходи: святкове оформлення фойє ліцею та показ відеороликів;організовано виставку документальних матеріалів часів Другої світової війни, на якій представлені спогади учасників бойових дій, художні твори про події Великої Вітчизняної війни;групою учнів здійснено покладання квітів до меморіального пам’ятника невідомому солдату;08 травня у групах відбулися тематичні уроки – спогади «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Викладач історії Журавкова О.О. ставила за мету уроку переосмислення подій Другої світової війни, руйнування історичних міфів, рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкресленні солідарності та бойового братерства усіх держав та народів. Урок пройшов у формі діалогу щодо складних сторінок нашої історії;зустрічі  з дітьми війни та ветеранами «Ми вдячні Вам за мирне небо». Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у запеклій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.