Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
Муляр. Штукатур.

Професія: Муляр. Штукатур.

Напрямок підготовки Назва професії Термін навчання
Будівельні, монтажні, ремонтно – будівельні роботи 7122 Муляр – IV р.
7133 Штукатур – IV р.
3 роки
(на базі 9 класів)

КЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» здійснює підготовку учнів денної форми навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем: « Кваліфікований робітник».

Муляр – робітник, що бере участь у зведенні і ремонті житлових будинків, мостів, промислових і інших споруджень із природних і штучних будівельних матеріалів.

Штукатур – професія в галузі будівництва. Штукатур виконує дуже різноманітний комплекс робіт, що має своєю кінцевою метою покриття оздоблювальним шаром різних конструкцій, будівель та споруд з метою вирівнювання поверхонь та надання їм певної форми та фактури.

Програма підготовки включає теоретичне та практичне навчання по дисциплінах у вигляді аудиторних занять (лекційних, лабораторно-практичних , практичних занять) і самостійної роботи, виконання курсових та дипломних робіт і проходження виробничої практики. Робочі навчальні плани характеризуються поєднанням фундаментальних, професійних дисциплін та практичної підготовкою, що дає змогу забезпечити підготовку висококваліфікованих фахівців у сфері обслуговування та громадського харчування. Навчальну та практичну роботу учнів забезпечують навчальні кабінети, спеціалізовані майстерні та лабораторії:
– лабораторія Будівельних матеріалів;
– майстерня Кам’яних робіт;
– майстерня Штукатурних робіт;
– кабінет Креслення;
– кабінет Технології кам’яних та штукатурних робіт;
– кабінет Охорони праці;
– кабінет Електротехніки.

Значна увага приділяється виробничій практиці під час якої учні набувають практичного досвіду на підприємствах міста та району Васильківщини, м. Києва: ЗАТ «Васильківський агробуд», ПП «ДІОНІТ», ПАТ «Алакс», ТОВ ВФ «Сантайс», та інших. Щорічно в ліцеї проводяться конкурси фахової майстерності з професії: Муляр. Штукатур. Учні активно беруть участь у обласних конкурсах фахової майстерності та інших професійних заходах.
За час навчання ліцеїсти мають змогу відвідувати найкращі Міжнародні виставки обладнання і новітніх технологій, якості продукції, товарів і послуг. За період навчання здійснюються екскурсії на профільні підприємства, будівельний комплекс «Столичний», з метою вивчення виробничого та технологічного процесів. Щороку дирекція ліцею організовує виставку учнівських творчих робіт в рамках традиційного заходу «День відкритих дверей ліцею».

Останні новини